وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت تولیدی

مهمترین تکنیک برای موفقیت در کسب و کار خرید جنس های با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر می باشد. افرادی که در بازار حضور دارند به خوبی به این حقیقت آگاهی داشته و با تمام تلاش خود را انجام می دهند که تا آنجا که می توانند خرید مناسب انجام دهند

دردنیای امروز که دنیای فضای مجازی می باشد یکی از مهمترین راههای دستیابی به تولیدی های بزرگ برای خرده فروش ها، جستجو در فضای مجازی و یافتن آدرس وب سایت های می باشد که زمینه مناسب با حرفه آنها به تولید و فعالیت مشغول هستند.در حقیقت حضور در فضای مجازی برای افرادی که در زمینه تولید فعالیت دارند می تواند به منزله داشتن یک فروشگاه بزرگ در مهمترین مرکز تجازی جهان باشد.

به عنوان مثال عبارت خریدعمده کیف و کفش را درنظر بگیرید. این عبارت طبق آخرین اطلاعات کسب شده از گوگل روزانه حدود هزارودویست بار در گوگل مورد جستجو قرار می گیرد. اگر از این بین هزار ودویست نفر ، فقط بیست نفر جذب یک تولیدی شوند با یک حساب سر انگشتی خواهید فهمید ماهانه چه سود عظیمی به سمت تولید کننده سرازیر خواهد شد.

اگر در فضا مجازی کشت و گذاری داشته باشید خواهید دید که تقریبا بیشترتولید کنندگان بزرگ در این فضا با طراحی سایت اختصاصی حضور یافته اند. طراحی حرفه ای سایت تولیدی می تواند اعتبار گسترده ای و درآمد فراوانی را برای کارفرمایان طراحی سایت تولیدی به همراه داشته باشد اما متاسفانه به دلایل متعددی از جمله هزینه طراحی سایت اختصاصی بالا بسیاری از تولیدی های جوان از حضور در این فضا محروم مانده اند. پکیج های طراحی سایت تولیدی وب ساز یکی از خدمات ارزنده شرکت طراحی سایت وبساز محسوب می شود که به تولیدی های نوپا این امکان را می دهد که به صورت کاملا حرفه ای در فضای مجازی به فعالیت بپردازند.

هدف وب ساز از ساخت پکیج طراحی سایت تولیدی

حدود نصف سفارش طراحی سایت که به مراکز طراحی سپرده می شود از سوی افراد حقیقی یا حقوقی می باشد که دارای شرکت های تولیدی هستند و یا قصد فروش محصول یا محصولاتی را دارند. کانون طراحی سایت وبساز به منظور جذب این قشرعظیم از مشتریان، علاوه بر اینکه به تولید طراحی اختصاصی سایت تولیدی با امکانات طلایی در طراحی وب سایت کمر همت بسته اند، بفکر پیدا کردن راهی بوده است تا امکان ساخت سایت تولیدی با قیمت طراحی سایت ارزان را فراهم تا تمامی افراد بتواند صاحب سایت تولیدی حرفه ای با قیمت مناسب شوند.

یکی از مهترین مشکلاتی که در این راستا وجود دارد این است که پروژه های طراحی سایت تولیدی حرفه ای ، پروژه های زمانبر محسوب می شوند که دارای هزینه های بالایی هستند. همین هزینه ها گسترده باعث افزایش تعرفه طراحی سایت تولیدی میشود.از این رو مدیران وب ساز برای کاهش قیمت طراحی وبسایت تولیدی به فکر ساخت وب سایت های پیشرفته ای افتادند که قابلیت عرضه شدن به چندین نفر راداشته باشد بدون اینکه قالب های سبیه به هم در فضای مجازی به وجود آید.

از این رو با کدنویسی پیچیده توسط متخصصین طراحی ، پکیج های طراحی وب سایت تولیدی را طراحی کردند که دارای سیستم مدیریت محتوی بسیار ویژه بوده و به وب مسترسایت خود این توان را می دهد که به آسانی قالب طراحی سایت را تغییر داده و آن را با سلیقه خود هماهنگ کند. طبق آنچه که گفته شد هدف اصلی وب ساز از ساخت پکیج های طراحی وب سایت تولیدی، جدب بازار طراحی سایت و ایجاد زمینه برای حضور حرفه ای افرادی که توان مالی چندانی ندارند در فضای مجازی بوده است.

آنچه در خریدی پکیج های طراحی سایت تولیدی باید به آنها توجه کرد

همان اندازه که ساخت وب سایت تولیدی استاندارد با طراحی قالب زیبا می تواند در جذب مشتری در طراحی سایت تاثیر زیادی داشت باشد. طراحی سایت غیر حرفه ای توسط افراد آماتور میتواند باعث شود که چهره شرکت ویا تولیدی شما در دنیای مجازی خدشه دارشود. در ساخت وبسایت های تولیدی باید به استاندارد بودن کدهای طراحی سایت تولیدی و وجود فاکتورهای جذابیت در طراحی قالب سایت اهمیت زیادی داد.

منو در طراحی سایت تولیدی باید جوری تنظیم شود که به آسانی بازدید کنندگان را قادر سازد که به همه قسمت های سایت دسترسی داشته باشند. نکته حائز اهمیت در ساخت وب سایت های تولیدی این است که در طراحی قالب وب سایت تولیدی باید از رنگ های استفاده شود که حس اعتماد را به کاربر انتقال دهد و او را تشویق به خرید از سایت کند. آنچه که عنوان شد تنها گوشه ای بود از آنچه بود که متقاضیان طراحی سایت تولیدی در هنگام خرید باید به آن توجه داشت باشند تا بتوانند شرکت طراحی سایت حرفه ای برای این امر انتخاب کند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این راستا به صفحه فاکتور های طراحی سایت حرفه ای مراجعه شود.

گوشه ای از مکانات موجود در طراحی سایت تولیدی

امکانات منحصربفرد فراوانی را برای افراد متقاضی طراحی سایت تولیدی وب ساز فراهم شده است. گوشه ای از امکانات موجود در ادامه بیان خواهد شد.

اسلایدشو حرفه ای متناسب سایت با امکان مدیریت از سیستم مدیریت محتوی به صورت ویژه که مجهز به سیستم ویرایش خودکار تصاویر به منظور کاهش حجم تصاویر در طراحی وب سایت می باشد.

سئوهوشمند قدرتمند برای ایجاد امکان نمایش سایت در رتبه های بالا موتورهای جستجوگر

سیستم مدیریت محتوا ویژه و کاملا استاندارد با کارایی ساده و راحت حتی برای افرادی که برای اولین بار وارد فضای مجازی می شوند

طراحی قالب سایت تولیدی با قابلیت لود سریع و امکان ذخیره تصاویر و جی اس ها و فایل های سی اس اس در کش مرورگر به منظور بالا بردن سرعت در بازدید مجدد و کاهش پهنای باند

قابلیت درج نظر در بخش مقالات توسط مخاطبین طراحی سایت و امکان نمایش و ویرایش یا حذف نظرات توسط وب مستر سایت تولیدی
پکیج های تولیدی