بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت لبخند درخشان

لبخند درخشان

یکی از پکیج های ویژه ای است

که بصورت تخصصی برای دندان پزشکان طراحی شده است.

قیمت واقعی سایت 1633000

قیمت با محاسبه تخفیف 490000

پکیج طراحی سایت لبخند درخشان علاوه بر بهره مندی از امکاناتی که در ادامه مقاله خواهد آمد به سیستم سئو هوشمند و ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت مجهز می باشد که موجب طراحی حرفه ای صفحات سایت خواهد شد.

در ابتدا مقاله به امکانات عمومی پکیج طراحی سایت لبخند درخشان اشاره ای خواهیم داشت. لازم به یاد آوری می باشد که امکانات عمومی به معنای امکاناتی می باشد که در تمامی صفحات وب سایت تکرار می شود.  لوگوی متنی قابل تغییر با فونت ویژه  که به آسانی توسط وب مستر سایت طراحی شده از سیستم مدیریت محتوا در طراحی وب قابل تغییر می باشد به عنوان اولین سیستم از امکانات عمومی پکیج طراحی وبسایت لبخند درخشان به شمار می آید. ناوبری سه تیکه ای با قابلیت تغییرپذیری آسان و همچنین اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت لبخند درخشان با مدیریت آسان از سیستم مدیریت دو ماژول حرفه ای دیگر می باشند که در تمامی صفحات سایت تکرار می شوند.

امکانات عمومی دیگری در بخش فوتر وب سایت نیزوجود دارد که خریداران این پکیج حرفه ای می توانند از آن بهره مند شوند. ثبت نام در بخش خبرنامه با ظاهر متفاوت به منظور اطلاع رسانی مناسب به متقاضیان طراحی سایت اولین قسمت امکانات عمومی در بخش فوتر پکیج طراحی وب سایت لبخند درخشان می باشد. بخش بعدی فوتر که بخش پایانی وب سایت هم به شمار می آید به سه ستون مجزا تقسیم می شود. در ستون اول آدرس کلینیک دندان پزشکی ، در ستون دوم شبکه های اجتماعی کلینیک و در ستون پایانی به معرفی امکانات کلینیک اختصاص یافته است.

امکانات صفحه اول پکیج طراحی سایت لبخند درخشان

اولین ماژول در صفحه اول پکیج طراحی سایت لبخند درخشان  یک تیتر ویژه با قابلیت لینک پذیری مستقیم از سیستم مدیریت محتوا تحت عنوان تکنولوژی و راه سفید کردن داندان ها می باشد.  بخش دوم قابلیت نمایش سه لینک مهم در سه باکس مجزا با رنگ بندی ویژه تحت عناوین محبوبترین نکات ، زیبا سازی دندان ها چقدر زمان می برد و دندان سالم زیبایی و سلامت  را دارا می باشد.

در بخش بعدی شما امکانات مورد نیاز در قالب دو ستون در کنار هم قرار می گیرند. در ستون اول یک تصویر اختصاصی با یک تیتر ویژه تحت عنوان راههای مختلف برای حفظ سلامت و زیبایی دندان ها  قرار گرفته است و در قسمت دوم اطلاعات کلینیک با لینک به مخاطب عرضه خواهد شد.

ویژگی چهارمی که در صفحه اول پکیج طراحی سایت لبخند درخشان قرار گرفته است یک تصویر پارالکس به همراه یک تیتر ویژه تحت عنوان چگونگی سفید کردن دندان ها می باشد. در قسمت بعدی مجموعه مقالات پکیج ساخت سایت لبخند درخشان تحت عنوان راهنمای مراقبت از دندان ها گنجانده شده است. امکانات و ابزار های کلینیک و تصویر پارالکس دیگر ونمایش سه اخبار مهم از امکانات دیگر صفحه اول پکیج طراحی سایت لبخند درخشان می باشد.

امکانات موجود در صفحه دوم پکیج طراحی سایت لبخند درخشان تحت عنوان درباره ما

قسمت اول از صفحه درباره ما پکیج ساخت وب سایت لبخند درخشان به سه ستون تقسیم می شود. ستون اول به چند کلمه در مورد ما اختصاص داده شده است. ستون دوم تحت عنوان  تاریخچه و برتری ها مشخص شده است. و ستون پایانی تحت عنوان دلایل برتری ما خواهد بود. در بخش دوم صفحه در باره ما از پکیج ساخت وبسایت لبخند درخشان به آشنایی با پزشکان اختصاص داده شده و به معرفی چهار پزشک برتر می پردازد.

اما قسمت پایانی صفحه در باره ما از پکیج طراحی سایت لبخند درخشان نیز مطابق با بخش اول دارای سه ستون می باشد. ستون اول به ویژگی های ما می پردازد. ستون دوم به معرفی لینک های منتخب وب سایت مخصوص شده است ودر ستون سوم هم نظرات مشتریان گنجانده شده است.

اما بخش اول امکانات موجود در صفحه مقالات پکیج طراحی سایت لبخند درخشان به معرفی شش مقاله پربازدید وب سایت لبخند درخشان مزین شده است و در بخش دوم آخرین مقالات ارائه شده در سایت را همراه با تصویر، تیتر و لینک ورود به مقاله را نمایش می دهد.

امکانات در نظر گرفته شده در صفحات قیمت ها و تماس با ما

برای بخش اول قیمت ها لینکی در نظر گرفته شده است. در اینجا لازم به توضیح می باشد که تمامی این لینک ها بصورت حرفه ای از داخل سیستم مدیریت محتوا قابل تغییر بوده و وب مستر سایت می تواند أنها را مطابق با نیاز های خود تنظیم کند. به عنوان مثال لینک اول صفحه قیمت ها تحت عنوان راهنمایی های سریع برای رسیدن به لبخن  خیره کننده می باشد . مدیر وب سایت لبخند درخشان می توتند آنرا به تفاوت قیمت ما با دیگران تغییر داده و در متنی که برای آن در نظر می گیرد به توضیح این تفاوت قیمت بپردازد.

در قسمت دوم دوباره از لین کهای با عناوین اختصاصی استفاده شده است و در بخش های بعدی صفحه قیمت ها از پکیج طراحی سایت وب ساز هزینه های دندان پزشکی  ،  تصویر پارالکس با تیتر ارائه درمان مناسب برای هر فرد و درپایان نمایش ریز قیمت های دندان پزشکی کلینیک مرتبط می شود.

اما آخرین صفحه پکیج طراحی سایت لبخند درخشان صفحه تماس با ما می باشد که در ابتدا نقشه دقیق گوگل آدرس کلینک شما را به دیگران خواهد داد و در بخش پایانی شما می توانید ادرس خود را به شیوه سنتی نشان دهید و همچنین با فرم تماس تعبیه شده در همین صفحه با مخاطبین طراحی سایت خود در ارتباط باشید.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجممشاهده وب سایت