بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

پکیج طراحی سایت باشگاه مبارز

با توجه به نیازهای یک باشگاه رزمی حرفه ای

به منظور حضور موفق در دنیای مجازی طراحی شده است

و دارای امکانات گسترده ای می باشد

قیمت واقعی سایت 1420000

قیمت با محاسبه تخفیف 426000

علاوه بر امکانات طراحی سایت ی که در ادامه مقاله به آنها اشاره خواهد شد استفاده از ماژول های حرفه ای در ساخت سایت باشگاه رزمی مانند سئو هوشمند و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت و همچنین قیمت طراحی سایت بسیار مناسب از دلایل اصلی دیگر در انتخاب این پکیج برای دوست داران ‌ورزش های رزمی به شمار می آید. در ادامه مقاله به سایر امکانات پکیج طراحی وب سایت باشگاه رزمی اشاره خواهد شد.

امکانات عمومی موجود در پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

بهره مندی از لوگوی تصویری حرفه ای با قابلیت تغییر پذیری آسان در سیستم مدیریت محتوا موجود در ساخت سایت

استفاده از ناوبری یا منو افتان حرفه ای سه تیکه ای در طراحی وب سایت باشگاه رزمی مبارز

قابلیت به نمایش درآوردن شبکه های اجتماعی کارفرمایان طراحی سایت در هدر وب سایت

بکارگیری فوتر سه تیکه حرفه ای با بخش های حریم خصوصی و آدرس دقیق باشگاه و قابلیت ثبت نام در خبر نامه باشگاه رزمی مبارز

قابلیت های موجود در صفحه اول پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

در صفحه اول و یا خانه پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز امکانات زیر در نظر گرفته شده اند‌.

قسمت اول پکیج ساخت سایت رزمی مبارز به سه بخش تقسیم می شود. در بخش اول تقویم آموزشی باشگاه ارائه می شود تا زمان برگزاری کلاس های مختلف را به هنرجویان اطلاع رسانی کند. در بخش دوم به معرفی اعضاء باشگاه می پردازد و بخش پایانی قسمت  اول دستاوردهای که تا کنون باشگاه به دست آورده است را به بازدید کنندگان طراحی سایت مبارز نمایش داده می شود.

قسمت دوم از صفحه اول در طراحی وب مبارز به بخش خوش آمد گویی اختصاص داده شده است. در قسمت سوم یک تیر مهم با تصور پارالکس مربوط به آن به نمایش در آمده است که جلوه ویژه ای به صفحه اول در ساخت وبسایت باشگاه رزمی مبارز بخشیده است. قسمت چهارم صفحه اول به دو بخش تقسیم شده است در بخش اول رویداد های آینده به طرز ویژه ای به نمایش در آمده است و بخش دوم آخرین تصاویر ارسالی به سایت را نشان می دهد.

امکانات صفحه دوم از طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

صفحه دوم از طراحی سایت باشگاه مبارز به صفحه در باره ما اختصاص داده شده است. صفحه درباره ما در ساخت سایت مبارز به دو ستون تقسیم شده است که  ستون اول به دو بخش برتری های ما و از زبان هنرجویان تقسیم می شود.  بخش برتری های ما از ستون اول شامل سه لینک مهم  اساتید ویژه ، کلاس های منظم و اردو های حرفه ای می باشد.

ستون دوم صفحه درباره ما از طراحی وبسایت رزمی مبارز همانند ستون اول به دو بخش مجزا تقسیم می شود که در بخش اول به چند کلمه در باره ما اختصاص یافته است و بخش دوم به منظور آشنایی با مربیان طراحی شده است.

ویژگی های موجود در صفحه سوم از طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

صفحه سوم از طراحی وب سایت باشگاه رزمی مبارز به معرفی کلاس های که در این باشگاه برگزار می شود اختصاص می یاید و وب مستر سایت را قادر می سازد تحت عناوین کلی را همراه با عکس و تیر و متن کوتاه در ابتدای صفحه کلاس به مخاطبین طراحی سایت معرفی کرده و در صورت تمایل بازدیدکنندگان طراحی سایت با کلیک به هرکدام از این لینک ها به اطلاعات کامل تر دسترسی پیدا کنند.

بخش های در نظر گرفته شده در صفحه چهارم طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز

صفحه چهارم از پکیج ساخت وبسایت باشگاه رزمی مبارز به بخش وبلاگ اختصاص داده شده است. در ستون اول صفحه وبلاگ مقالات ارسالی گنجانده شده است که تا هشت مطلب ادامه می یابد. کاربرین طراحی سایت برای مشاهده مقالات بیشتر باید روی لینک های مخصوص هدایت گر در صفحه وبلاگ کلیک کنند در ستون دیگر صفحه چهارم پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز دسته بندی ها و آرشیو مقالات قابل دسترسی می باشد.

آخرین صفحه از پکیج ساخت وب سایت باشگاه رزمی مبارز صفحه ویژه تماس با ما می باشد. قسمت اول صفحه تماس با ما به آدرس دهی باشگاه با نقشه گوگل اختصاص یافته است. در قسمت بعدی این صفحه شما می توانید آدرس خود را به شیوه سنتی ثبت کنید و همچنین بوسیله فرم تماس با ما پیام های مراجعین طراحی سایت خود را مشاهده کنید.

آنچه در اینجا آورده شد امکانات بود که شما در قالب وب سایت خود می توانید آنها را مشاهده کنید. علاوه بر امکانات طراحی سایت نامبرده شده امکانات دیگری مانند سئو هوشمند ، سیستم مدیریت محتوا قدرتمند پکیج طراحی سایت باشگاه رزمی مبارز گوشه های دیگری از مزیتی های انتخاب این پکیج توسط داوطلبین طراحی وب به شمار می آید. با وب ساز حرفه ای و ارزان در فضای مجازی حاضر شوید.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجممشاهده وب سایت