بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت دنیای گربه

پکیج طراحی سایت دنیای گربه

به منظور حضور حرفه ای فروشندگان حیوانات خانگی

در فضای مجازی طراحی شده است

قیمت واقعی سایت 1,456,000

قیمت با محاسبه تخفیف 437,000

و می تواند بازاری به وسعت تمام ایران برای آنها به وجود آورد. طراحی قالب سایت دنیای گربه با توجه به اهداف کارفرمایان اینگونه سایت ها کد نویسی شده است و با یک سیستم مدیریتی فوق العاده قدرتمند پشتیبانی می شود. این سیستم مدیریت محتوا قدرتمند از ماژول های فوق حرفه ای به منظور بهینه سازی آسان محتوا بهره مند بوده و می تواند تمامی نگرانی های وب مستر را بابت بهینه سازی محتوا در طراحی وبسایت برطرف سازد. ماژول های خارق العاده ای مانند سئو هوشمند و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در ساخت وبسایت نمونه ای از این ماژول های ویژه در طراحی سیستم مدیریت محتوا دنیای گربه می باشند. در ادامه به بیان امکانات پکیج طراحی سایت دنیای گربه خواهیم پرداخت.

امکانات عمومی در پکیج طراحی سایت دنیای گربه

در پروژه ساخت وب سایت دنیای گربه یک دسته از امکانات به طور رایج در تمامی صفحات وب سایت تکرار می شوند که از آنها تعبیر به امکانات عمومی در ساخت سایت دنیای گربه می شود. از این دسته از امکانات عمومی می توان به موراد زیر اشاره کرد.

منو مناسب با قالب وب سایت با قابلیت ویرایش لینک ها و اضافه کردن بینهایت صفحه واکنشگرا

امکان تغییر آسان لوگو در ساختار سایت

بهره مندی از فوتر سه تیکه با قابلیت ویرایش حرفه ای در طراحی سایت دنیای گربه با تقسم بندی آدرس محل اقامت ، آدرس شبکه های اجتماعی ، نمایش مجدد لوگوی وب سایت

بهره مندی از قابلیت نمایش انیمیشنی اجزا

کلید رفتن به ابتدای صفحه بصورت جی کوئری

امکانات صفحه اول پکیج طراحی سایت دنیای گربه

در صفحه اول پروژه طراحی وب سایت دنیای گربه امکانات زیر گنجانده شده است.

اسلاید شو فوق حرفه ای متناسب با اهداف پروژه با ویرایش پیشرفته از سیستم مدیرست محتوا در ساخت سایت

بخش ویژه برای قرار دادن بنر تبلیغی به همراه متون مناسب

نمایشی جدید ترین مطالب ارسال شده به وبلاگ

تصاویری از حیوانات پرورش یافته در دنیای گربه

بخش ویژه برای قرار دادن متن و نمایش دسته مطالب وبلاگ

آیتم های صفحه درباره ما در پکیج طراحی سایت دنیای گربه

قسمت اول صفحه در باره ما دارای سه بخش می باشد. بخش اول معرفی کوتاهی از شرکت تحت عنوان ما چه کسی هستیم ، بخش دوم آخرین اخبار دنیای گربه را شامل خواهد شد و بخش سوم پست های مهم وب سایت را در بر خواهد گرفت.

در قسمت دوم صفحه درباره ما دنیای گربه به معرفی تیم کاری پکیج اختصاص داده شده است.

صفحه در باره ما در قسمت سوم خود نیز به سه بخش مجزا تقسیم شده است. در بخش اول سه تا از مهمترین امتیازات دنیای گربه بیان خواهد شد. قسمت بعدی مخصوص مقالات ارائه شده در زمینه حیوانات و آخرین لینک های آنها می باشد و بخش آخر تحت عنوان از زبان مشتری می باشد که به بازتاب نظرات مشتریان اختصاص داده شده است.

امکانات موجود در صفحه لینک ها در پکیج طراحی سایت دنیای گربه

صفحه لینک ها صفحه سومی می باشد که در ساخت سایت دنیای گربه برای متقاضیان حضور در فضای مجازی در نظر گرفته شده است. امکانات موجود در صفحه لینک ها در پکیج طراحی وبسایت دنیای گربه شامل دو قسمت می باشد که قسمت اول آن شامل سه بخش است. دو بخش از این سه بخش به ارائه آخرین اطلاعات مفید راجب گربه ها اختصاص داده شده است و بخش میانی سایر لینک های اطلاعات مفید را که قبلا توسط وب مستر به هاست تزریق شده است به کاربران ارائه خواهد داد.

قسمت دوم صفحه لینک ها بخشی برای مشاهده لینک های پربازدید وب سایت می باشد. همانطوری که مشاهده می کنید در ساخت وبسایت دنیای گربه از سه نوع مقالات استفاده کردیم. این نوع مقالات به منظور جلب توجه موتورهای جستجوگر و بالا بردن آمار بازدید پکیج های طراحی سایت گربه در وب سایت گنجانده شده است.

صفحه فروشگاه در پکیج طراحی سایت دنیای گربه

با توجه به اهداف ساخت سایت دنیای گربه یک صفحه ویژه تحت عنوان فروشگاه در این پکیج در نظر گرفته شده است. در صفحه فروشگاه وب مستر می تواند گربه هایی را که قصد فروش آنها را دارد با جزئیات کامل به نمایش بگدارد.

صفحه پایانی در ساخت وبسایت دنیای گربه صفحه تماس با ما می باشد که در قسمت اول آن می توانید نقشه دقیق شرکت خود را از طریق گوگل مپ به مردم ارائه کنید و در قسمت دوم راههای ارتباطی به همراه ماژول ویژه برای ارسال پیام گنجانده شده است.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجممشاهده وب سایت