بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

اهمیت داشتن وب سایت حرفه ای

برای افرادی که در زمینه

دکوراسیون فعالیت می کنند بر کسی پوشیده نیست.

قیمت واقعی سایت 1650000

قیمت با محاسبه تخفیف 380000

آنها بخوبی می دانند که طراحی سایت تا چه اندازه می تواند موجب رونق بازار کار آنها شده و افزایش درآمد را برایشان به دنبال داشته باشد. در این میان برای افرادی که تازه وارد بازار کار شده اند و توان مالی چندانی برای طراحی تخصصی سایت دکوراسیون ندارند گروه طراحی سایت وبساز اقدام به ساخت پکیج هایی کرده است که علاوه بر داشتن تمامی امکانات طراحی تخصصی سایت ، دارای تعرفه طراحی سایت مناسبی بوده و امکان حضور حرفه ای و ارزان را برای متقاضیان طراحی سایت دکوراسیون فراهم کرده است. پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی یکی از این پکیج های ویژه با تخفیف هفتاد درصدی می باشد.

این پکیج با امکاناتی مانند سئو هوشمند به منظور بهینه سازی مطلوب محتوا در طراحی سایت و سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی وبسایت و همچنین سیستم مدیریتی قدرتمند می تواند انتخاب اول تمامی متقاضیان طراحی سایت دکوراسیون قرار بگیرد. از دیگر امکانات طراحی وب که در تمامی صفحات پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی به خدمت گرفته شده است می توان به لوگو و منوی حرفه در ساخت سایت تجسم زیبایی و ماژول نمایش شماره تماس و ساعات کاری و ماژول جستجوی ویژه در سایت اشاره داشت. در ادامه پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی به سایر امکانات بخدمت گرفته شده در این پکیج اشاره خواهیم کرد.

امکانات صفحه اول پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

در صفحه اول و یا به اصطلاح خانه پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی ماژول های زیر به خدمت گرفته شده اند.

ماژول ویژه اسلاید شو با سیستم ویرایش خودکار تصاویر در ساخت وبسایت

ماژول قدرتمند نمونه کارهای ارائه شده با عناوین پیش فرض اتاق خواب ، سالن پذیرایی ، غذاخوری ، آشپزخانه و اتاق استراحت

ماژول متنی با تیتر از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم

ماژول ویژه خدمات در پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

ماژول تصویر پارالکس با عنوان طراحی انواع کف پوشدر ساخت وب سایت

ماژول قدرتمند نمونه کارهای ارائه شده

صفحه در باره ما در پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

در پکیج طراحی وب سایت تجسم زیبایی صفحه در باره ما شامل سه بخش می شود‌. بخش اول شامل سه ستون می شود. ستون اول به متنی در باره ما اختصاص می یابد که شامل تصویر ، تیتر و متن می شود. تاریخچه ستون دوم را تشکیل می دهد که با نمایش تاریخ و متنی ویژه پیشینه شرکت را به نمایش می گذارد. ستون سوم تیتری با عنوان تخصص های گروه دارد که با تیتر ، متن و لینک مکانی برای به نمایش در آوردن تخصص های کارفرمایان طراحی سایت می باشد. بخش دوم از صفحه در باره ما به معرفی چهار متخصص برتر شرکت دکوراسیون می پردازد. بخش سوم این صفحه همانند بخش اول شامل سه ستون با عناوین برتری ها ، اهداف ، مدیر می باشد.

صفحه خدمات ویژه در پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

بخش اول صفحه خدمات ویژه در طراحی وب سایت تجسم زیبایی شامل سه لینک از خدمات ویژه می باشد. هر کدام از این لینک ها دارای تصویر ، تیتر و متن اختصاصی می باشند. لیست خدمات بخش دیگری از  پکیج طراحی وبسایت تجسم زیبایی می باشد که به معرفی خدمات اصلی در سه گروه با عناوین دکور و نمای منازل ، ویترین منازل و نمای ساختمان می پردازد. در ادامه شما ماژول معرفی کلیه خدمات را خواهید داشت که می توانید تمامی خدمات مختلفی را شرکت شما ارائه می دهد به همراه تصویر ، متن و لینکی برای رفتن به صفحه اصلی به بازدید کنندگان طراحی سایت خود معرفی کنید.

بخش محصولات و تماس با ما در پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی

در بخش محصولات شما می توانید به معرفی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت بپردازید. به طور پیش فرض در این صفحه لینک های با عناوین کف پوش چوبی ، سرویس ابری ، روشویی باستان ، کاشی طرح چوب ، میز کار یاس و تخخواب رویا قرار گرفته اند. پیشنهاد ویژه بخش دیگری از صفحه محصولات در طراحی وب دکوراسیون به شمار می آید.

در صفحه تماس با ما که پنجمین صفحه از پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی بن شمار می آید در ابتدا آدرس دهی بر پایه نقشه گوگل قرار دارد . بخش بعدی آن فرم تماس می باشد تا مخاطبین طراحی سایت با کارفرمایان خود تماس حاصل کنند. در پایان مقاله پکیج طراحی سایت تجسم زیبایی یاد آوری می کنیم که مزیت بارزی که در پکیج های طراحی سایت وب ساز وجود دارد تغییر پذیری آسان آنها می باشند. به این معنا که داوطلبین طراحی سایت هرکدام از پکیج ها را که انتخاب کنند به راحتی می توانید از سیستم مدیریت محتوا آنها را ویرایش کرده و در راستای اهداف طراحی سایت خود به خدمت بگیرند. با وبساز نوآوری در فضای مجازی را تجربه کنید.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجممشاهده وب سایت