بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت سلامت قلب

برای حضور حرفه ای

کلینیک ها و مراکز پزشکی در دنیای مجازی

پکیج طراحی سایت کلینیک پزشکی سلامت قلب وبساز

قیمت واقعی سایت 2100000

قیمت با محاسبه تخفیف 425000

یک گزینه بسیار ویژه به شمار می آید. این پکیج علاوه بر اینکه از امکانات طلایی در طراحی سایت بهره مند می باشد ، از تخفیف های بی نظیر هفتاد درصدی پکیج های وب ساز نیز استفاده کرده و تعرفه طراحی سایت بسیار مناسبی برای متقاضیان طراحی سایت ایجاد کرده است. در مقالات گوناگون وبساز علت کاهش هفتاد درصدی قیمت در پکیج های طراحی وب بطور روشن توضیح داده شده است.

پکیج طراحی سایت سلامت قلب علاوه بر امکاناتی که در ادامه مقاله آورده خواهد شد از ماژول های اسثتثنایی در سیستم مدیریت محتوا بهره مند می باشد که به عنوان نمونه می توان از ماژول سئو هوشمند در طراحی وب سایت و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت یاد کرد.

امکانات عمومی در پکیج طراحی سایت سلامت قلب

امکانات عمومی موجود در ساخت وبسایت سلامت قلب در قسمت بالایی یا هدر سایت و در قسمت پایینی یا فوتر سایت قرار می گیرند که در تمامی صفحات سایت تکرار می شوند‌. امکانات عمومی که در هدر ساخت سایت سلامت قلب قرار می گیرند عبارتند از ماژول لوگوی ویژه دو تیکه ای قابل تغییر ، ماژول درج سه لینک مهم سایت با نام های نقشه سایت ، کمک و ورود ، منوی سه تیکه ای افتان با قابلیت کنترل آسان از سیستم مدیریت محتوا و ماژول حرفه ای جستجوی داخلی. اما امکانات عمومی که در قسمت فوتر وبسایت قرار گرفته اند عبارتند از: ماژول نمایش قانون کپی رایت و آدرس دهی شبکه های اجتماعی ، ماژول در باره ما و ماژول تماس با ما شامل تلفن ، ایمیل و ادرس٫

امکانات صفحه اول پکیج طراحی سایت سلامت قلب

در صفحه اول ساخت سایت سلامت کارفرمایان طراحی سایت می توانند از امکانات زیر بهره مند گردند.

ماژول اسلاید شو حرفه ای با قابلیت کنترل تصاویر بصورت حرفه ای از سیستم مدیریت

ماژول نمایش سه صفحه ویژه سایت همراه با تصویر ، تیتر ، متن و لینک ورود به صفحه با عناوین پیش فرض متخصصین ما ، خدمات ویژه و برنامه سلامت

بخشی ویژه با عنوان به کلینیک قلب خوش آمدید با معرفی دو متخصص ویژه وستونی با عنوان محافظت از خانواده شما به همراه پنج لینک آکاردیون و لینکی با عنوان مشاهده تمامی خدمات

ماژول نمایش ساعات کاری به همراه تلفن تماس و لینک اطلاعات بیشتر با تصویر پس زمینه محو

ماژول برنامه های کاری به همراه تاریخ ، تیتر ، متن و لینک بیشتر

ماژول تماس سریع به منظور ارتباط پرسرعت با کلینیک

امکانات موجود در صفحه خدمات پکیج طراحی سایت سلامت قلب

در این صفحه شما با خدماتی که کلینیک سلامت قلب به شما ارائه می شوید آشنا خواهید شد. خدمات مختلف در پکیج طراحی سایت سلامت قلب به شکل تصویر همراه با تیتر ، متن و لینکی برای رفتن به صفحه اصلی خدمات به نمایش در آمده است. خدمات پیش فرضی که در صفحه خدمات پکیج طراحی وبسایت سلامت قلب به نمایش در آمده است عبارتند از: بخش اورژانس، مرکز سروپایی، زنان و زایمان ، اورولوژی ، اطفال، قلب و عروق ، گوش و حلق و بینی، مرکز تشخیصی ، واحد بستری کودکان ، آزمایشگاه ، دندان پزشکی و مرکز جراحی

صفحه پزشکی و اطلاعات در پکیج طراحی سایت سلامت قلب

در صفحه پزشکی بازدیدکنندگان ساخت وبسایت پکیج سلامت می توانند با مسئولین و پزشکان کلینیک آشنا شده و در صورت تمایل پزشکان با آنها تماس حاصل کنند. اطلاعات تماس که در هر فایل آورده می شود می تواند توسط هر متخصص تغییر پیدا کند.

برای  صفحه اطلاعات پکیج طراحی سایت سلامت قلب ماژول های زیر طراحی شده است.

ماژولی با نام اطلاعات بیمار و بازدیدکننده که شامل تیتر و متن و لینک و اطلاعات بیشتر است به همراه تصویر

ماژول درج اطلاعات با جزئیات بیشتر

صفحات استخدام و تماس با ما در پکیج طراحی سایت سلامت قلب

در بخش استخدام ، کلینیک می تواند به تامین نیرو انسانی خود در بخش های مختلف اقدام کند. صفحه استخدام در پکیج طراحی سایت سلامت قلب شامل دو بخش است. بخش اول با مقدمه منابع انسانی شامل متنی برای بیان شرایط اصلی ورود به کادر کلینیک می شود و در بخش دوم از ساخت وبسایت کلینیک فرصت های شغلی به مخاطبین طراحی سایت عرضه خواهد شد.

صفحه تماس با ما درپکیج طراحی سایت سلامت قلب در ابتدا به دادن آدرس از طریق نقشه گوگل اقدام می کند. در بخش دوم به ارائه شماره تلفن اصلی و آدرس دهی شعبات مختلف همراه با ساعات کاری و ساعات تماس تلفنی می پردازد. و در پایان تماس سریع در دسترس بازدیدکنندگان طراحی سایت قرار می دهد.

در پایان یادآور می شویم که پکیج طراحی سایت سلامت قلب وبساز همانند سایر پکیج های طراحی سایت این قابلیت را دارد که به راحتی توسط وب مستر سایت در زمینه های دیگر به خدمت گرفته شود. با وبساز ساخت وبسایت های حرفه ای را تجربه کنید.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجم صفحه پنجممشاهده وب سایت