بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

طراحی سایت حرفه ای

این فرصت را به مزرعه داران می دهد

که برای محصولات خود بازاری بزرگ ایجاد کرده

قیمت واقعی سایت 1800000

قیمت با محاسبه تخفیف 340000

و بتوانند کسب و کار خود را گسترش دهند. پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک یک فرصت استثنایی برای حضور حرفه ای و ارزان مزرعه داران در دنیای مجازی به شمار می آید که دارای امکانات بیشماری می باشد. سئو هوشمند به منظور بهینه سازی محتوا در طراحی سایت ، سیستم ویرایش حرفه ای تصاویر در طراحی وب سایت ، سیستم مدیریت محتوا قدرتمند که امکان ویرایش حرفه ای اجزای طراحی سایت را در اختیار کارفرمایان طراحی وب قرار می دهد تنها گوشه ای از امکانات طلایی در طراحی سایت مزرعه داران به شمار می آید در ادامه مقاله با تمامی امکاناتی که  پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک در اختیار شما قرار می دهد آشنا خواهید شد.

امکانات عمومی در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

به امکاناتی که در تمامی صفحات سایت مزرعه اورگانیک به طور منظم تکرار می شوند امکانات عمومی در پکیج طراحی وبسایت گفته می شود. این امکانات شامل ماژول های می باشند که در فوتر یا هدر وب سایت قرار گرفته اند. امکانات عمومی در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک عبارتند از:

ماژول لوگوی حرفه ای با فونت ویژه و ویرایش آسان توسط مخاطبین طراحی سایت

استفاده از منوی افتان سه بخشی در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

ماژول با ما تماس بگیرید شامل آدرس ، شماره تلفن و سایر امکانات تماس

ماژول ما را دنبال کنید برای آدرس دهی شبکه های اجتماعی

ماژولی با عنوان پیوستن به خبرنامه برای ثبت ایمیل کاربران طراحی سایت

امکانات موجود در صفحه اول پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

در بخش اول از صفحه اول پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک ماژول اسلاید شو ویژه به همراه درج تیتر و لینک بیشتر بخوانید قرار گرفته است. بخش دوم این صفحه را ماژول ارائه قیمت پنج محصول ویژه تحت عنوان پرورش مرغ اورگانیک و ارائه خدمات با کیفیت قرار گرفته است.

بخش سوم صفحه اول از پکیج طراحی وبسایت مزرعه اورگانیک شامل سه ستون می شود. در ستون اول دو تبلیغات متنی ویژه با زمینه های رنگی متفاوت و متون قابل تغییر قرار گرفته است. در ستون دوم متنی تحت عنوان به مزرعه ما خوش آمدید به همراه لینک بیشتر بخوانید جای دارد. ستون سوم نیز به ماژولی به نام پرندگان برای فروش اختصاص یافته است که دارای سه لینک به همراه تصاویر می باشد. بخش چهارم نیز شامل دو ستون می باشد. ستون اول بخش چهارم به مقاله ای تحت عنوان جوجه های اورگانیک باید در جنگل غذا بخورند اختصاص یافته است و ستون دوم آن از زبان مشتریان می باشد.

بخش پنجم از پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک به معرفی برند های برتر در زمینه کاری اختصاص یافته است. با بهره گیری از این ماژول می توان به بالا رفتن رتبه سایت در نزد موتورهای جستجوگر کمک کرد. در بخش پایانی نیز ماژول تصاویر برگزیده قرار دارد.

صفحه دردباره ما در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

ماژول های که در صفحه درباره ما  کارفرمایان ساخت سایت مزرعه اورگانیک می توانند از آن بهره مند گردند عبارتند از:

سیستم آشنایی با ما با تصویر ، هدر و متن

ماژول تاریخچه به همراه لینک اطلاعات بیشتر در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

ماژول معرفی هیئت مدیره مدرسه در ساخت وبسایت مزرعه اورگانیک

ماژول نظریات مشتریان با بهره مندی از گرافیک ویژه

صفحه محصولات و خدمات در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک

صفحه محصولات در ساخت وبسایت مزرعه به معرفی انواع محصولات مزرعه با شکل ویژه به همراه عنوان ، متن ، قیمت و تصویر اختصاص یافته است. اما بخش اول صفحه خدمات که چهارمین صفحه از صفحات ساخت وبسایت مزرعه به شمار می آید شامل یک مقاله با عنوان خدمت به بازار جهانی می باشد. بخش دوم آن حاوی خدمات خرده فروشی با گرافیک متفاوت به همراه لینک و متن می باشد. بخش سوم دوباره به ارائه یک مقاله ویژه با عنوان مرغ با کیفیت برتر تحویل در درب منزل شما به صورت رایگان اختصاص می یابد. در بخش چهارم به منظور تبلیغ گسترده از یک مقاله دیگر با عنوان مقایسه کنید ، انتخاب کنید و خرید کنید به همراه لینک های اضافیمی باشد.

ماژول های موجود در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک در صفحه تعرفه ها

با توجه به نیازهای داوطلبین طراحی سایت مزرعه در بخش تعرفه ها دو ماژول ویژه طراحی شده است که هر کدام از طریق سیستم مدیریت محتوا به راحتی قابل تغییر می باشد. در ماژول اول وب مستر سایت می تواند قیمت کلیه خدمات و محصولات مزرعه را اعلام کند. و در ماژول دوم می تواند به تبلیغات برای بالا رفتن فروش بپردازد.

صفحه پایانی در پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک صفحه تماس ها می باشد که در بخش اول به آدرس دهی از طریق نقشه گوگل اختصاص می یابد و در بخش دوم در قسمت اول وب مستر می تواند آدرس مزرعه را به شیوه سنتی ارائه کند و در قسمت دیگر برای مزرعه یک فرم تماس طراحی شده است. با پکیج طراحی سایت مزرعه اورگانیک وب ساز در حرفه کاری خود متفاوت و حرفه ای باشید.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجم صفحه پنجممشاهده وب سایت