بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طراحی سایت

پکیج طراحی سایت مشاوره آینده

وب سایت مشاور آینده

یکی از پکیج های ویژه وب ساز می باشد

که در زمینه مشاوره طراحی و کدنویسی شده است

قیمت واقعی سایت 1816000

قیمت با محاسبه تخفیف 545000

این پکیج همانند سایر پکیج های طراحی سایت وب ساز به دلیل تغییرپذیری آسان توسط کاربر این قابلیت را دارد که در زمینه مختلف دیگر مورد استفاده قرار گیرد. پکیج طراحی وب سایت مشاور آینده علاوه بر امکانات طراحی سایتی که در ادامه بطور مفصل نامبرده خواهد شد دارای امکانات ویژه ای دیگری همانند سئو هوشمند و سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت نیز می باشد.

امکانات عمومی پکیج طراحی سایت مشاوره آینده

امکانات عمومی به امکاناتی گفته می شود که در تمامی صفحات ساخت سایت تکرار شده است. امکانات عمومی موجود در هد  پکیج طراحی سایت مشاوره آینده شامل موارد زیر می باشد.

لوگوی متنی با فونت ویژه و قابلیت تغییر پذیری آسان از سیستم مدیریت محتوا پکیج

بهره مندی از منو طراحی سایت حرفه ای سه تیکه ای با ویرایش ساده و آسان

اسلاید شو ویژه با قابلیت ویرایش آسان تصاویر بصورت هوشمند در ساخت وب سایت

و اما فوتر در پکیج طراحی سایت مشاور آینده به دو بخش تقسیم شده است و در آن امکانات زیر گنجانده شده است.

ماژول تماس با ما با ویژگی ثبت آدرس و شماره تلفن

ماژول فهرست برای ثبت لینک های مهم وب سایت

سیستم ما را دنبال کنید برای ثبت شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره آینده

ماژول ثبت نام در خبرنامه به منظور ارسال گروهی ایمیل

امکانات موجود در صفحه اول پکیج طراحی سایت مشاوره آینده

قسمت اول صفحه اول پکیج طراحی وبسایت مشاوره آینده به معرفی شش لینک مهم وب سایت اختصاص داده شده است.

بخش دوم بخش خوش آمدید می باشد که شامل سه لینک مهم مشاوره ، فناوری و نو آوری می باشد. که هر کدام از آنها شامل تصویر ، هدر ، متن و بیشتر بخوانید می شود.

بخش سوم از صفحه اول پکیج طراحی سایت مشاوره آینده شامل دو ستون می باشد. در ستون اول یک تب قرار گرفته است که شما سه تیتر با عنوان های مدیریت ، ابتکار و پشتیبانی می شود. در ستون دوم آکاردیون قرار دارد که به معرفی چهار لینک مهم سایت می پردازد. بخش چهارم را یک تصویر پارالکس با یک یک مهم تشکیل می دهد. بخش پنجم صفحه اولبه اخبار مهم در ساخت سایت مرکز مشاوره اختصاص یافته است. بخش بعدی وب سایت تحت عنوان در باره ما می باشد که اطلاعاتی درباره مرکز مشاوره در اختیار متقاضیان طراحی سایت قرار خواهد داد. بخش دیگر صفحه خانه را مقالات وب سایت تشکیل می دهد. و در پایان صفحه آخرین تصاویر و عکس ها مرکز مشاوره أورده خواهد شد.

پکیج طراحی سایت مشاوره آینده و صفحه در باره ما

بخش اول صفحه درباره ما به چند جمله در باره ما اختصاص داده شده است که شامل تصویر ، تیتر ، متن و بیشتر بخوانیم خواهد شد. بخش دوم این صفحه به آشنایی با متخصصین مرکز مشاوره مربوط می شود که چهار کارشناس سر شناس مرکز مشاوره به بازدیدکنندگان طراحی سایت معرفی می شود. در بخش سوم تصویر پارالکس با عنوان مشاوره تخصصی برای حضور حرفه ای در بورس را خواهیم داشت. آنچه ما ارائه می دهیم عنوان بخش دیگری در صفحه در باره ما را تشکیل می دهد. در بخش پنجم از صفحه درباره ما در پکیج طراحی سایت مشاوره آینده برتری های ما بیان خواهد شد. در بخش چهار برتری به همراه لوگو ، تیتر و متن می تواند توسط وب مستر در صفحه درج گردد. تصویر پارالکس تحت عنوان ارائه یک دیدگاه منحصربفرد بخش پایانی صفحه درباره ما را تشکیل خواهد داد.

خدمات اصلی در پکیج طراحی سایت مرکز مشاوره امید آینده

بخش اول صفحه خدمات اصلی به معرفی سه تا از مهمترین خدمات مرکز مشاوره اختصاص یافته است. مبحثی تحت عنوان خدمات بازاریان به همراه تصویر متن و لینک بیشتر بخوانیم بخش دوم صفحه خدمات اصلی را در پکیج طراحی وبسایت مرکز مشاوره شامل می شود. تصویر پارالکس با عنوان راه حل سفارسی برای حل مشکلات منابع انسانی بخش بعدی صفحه اول پکیج مشاوره آینده را در ساخت وبسایت تشکیل می دهد.

بخش چهارم صفحه خانه مشاوره آینده مبحثی تحت عنوان معرفی کلیه خدمات می باشد. بخشی بعدی لیست خدمات می باشد که در چهار ستون هشت تایی لینک های مهم را به متقاضیان معرفی خواهد کرد. بخش پایانی صفحه خدمات اصلی پکیج مرکز مشاوره امید آینده را در ساخت وبسایت تصویر پارالکس با عنوان ما با مشتریان همکاری می کنیم همانطوریکه آنها با ما همکاری می کنند تشکیل خواهد داد.

صفحه پروژه ها در پکیج طراحی سایت مشاوره آینده

در قسمت اول صفحه پروژه ها موضوعی با عنوان پروژه های برجسته مطرح می شود که مرکز مشاوره می تواند در دو ستون هفت تایی مهمترین پروژه های انجام گرفته خود را معرفی کند و در ستون دیگر یکی از مهمترین پروژه های خود را با ذکر جزئیات و لینک بیشتر بخوانیم بیاورد.

در بخش دوم صفحه پروژه ها می توانید یک مقاله منحصر بفرد را را با تصویر و متن قرار دهید. ما در این بخش تیتری تحت عنوان رمز موفقیت در دستان شما می باشد را آورده ایم. در بخ سوم یک تصویر پارالکس با عنوان قدرتمند و موثر در همکاری درج شده است. بخش چهارم از صفحه پروژه ها در پکیج طراحی سایت مشاوره آینده به تصاویر پروژه های اخیر مرکز مشاوره اختصاص داده شده است. و بخش پایانی این فحه نیز تصویر پارالکسی با عنوان پیشنهاد ما برای گسترش شرکت شما با هدف جذب مشتری قید شده است.

صفحه تماس با ما در پکیج طراحی سایت مشاوره آینده

بخش اول صفحه تماس با ما در پکیج طراحی سایت مشاوره آینده به دو ستون تقسیم می شود که ستون اول به آدرس دهی و اطلاعات تماس اختصاص یافته است و ستون دوم ماژول تماس با ما آورده شده است. در بخش دوم صفحه تماس با مکان دقیق شما روی نقشه گوگل به مخاطبین طراحی سایت مرکز مشاوره امید آینده قابل ارائه می باشد.

    خرید
نحوه نمایش در دسکتاپ
 صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم صفحه چهارم صفحه پنجممشاهده وب سایت