بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
مراحل خرید پکیج های طراحی سایت

مراحل خرید پکیج های طراحی سایت

از اینکه به مرکز طراحی سایت وب ساز اعتماد نموده اید سپاسگزاریم.

حاصل اعتماد شما به پکیج های وب ساز، طراحی حرفه ای سایت به همراه تخفیف های ویژه در طراحی می باشد که تضمین کننده موفقیت تان در فضای مجازی خواهد بود.

اگر می خواهید با میزان سرمایه ای که برای طراحی سایت اختصاص داده اید بهترین سایت ممکن را طراحی کنید؟

متخصصین وب ساز در اسرع وقت و تنها با طی سه مرحله کوتاه شما را صاحب وب سایت حرفه ای خواهند کرد.

لطفا با ما همراه شوید.

آنچه شما در این مقاله خواهید خواند

مرحله اول طراحی سایت

اولین قدمی که شما باید در راه طراحی سایت حرفه ای بردارید انتخاب یک دامنه مناسب برای ساخت سایت می باشد. دامنه به کلمه ای گفته می شود که در URL وب سایت بعد از حروف wwwقرار می گیرد. برای اینکار شما باید به صفحه انتخاب دامنه در وب ساز مراجعه کنید. تمامی توضیحات پیرامون نحوه صحیح انتخاب دامنه دراین صفحه بطور مفصل گنجانده شد است.

مرحله دوم

برای خرید هر یک از پکیج های وبساز، درقدم دوم باید مبلغ 200 هزار تومان به شماره کارت 3584 – 1175 – 1011 - 5892 بانک سپه به نام سید ایوب حسینی ایمنی کارت به کارت کنید. این پول پیش پرداخت اولیه شما برای خرید پکیج بوده و باقیمانده قیمت پکیج پس از اتمام کار و هنگام تحویل وب سایت در یافت خواهد شد.

مرحله سوم طراحی وب

در مرحله سوم که آخرین مرحله از مراحل خرید پکیج طراحی سایت خواهد بود شما باید اقدام به تکمیل فرم مطابق با دستورالعمل ارائه شده بفرمائید. در ستون اول نام و نام خانودگی خود را وارد کنید. ستون بعدی مربوط به شماره تماس شماست لطفا در وارد کردن شماره تماس خود نهایت دقت را به خرج دهید زیرا تنها پل ارتباطی میان وبساز و شما خواهد بود. در ستون سوم نام دامنه ای را که انتخاب کرده اید وارد کنید در این قسمت توجه داشته باشید که نام دامنه به صورت حروف لاتین و به شکل domin.ir یا domin.com وارد کنید. لازم به ذکر است به جای کلمه domin نام دامنه مورد نظر خود را وارد کنید. درستون پایانی شما می بایست چهاررقم آخرکارت فرستنده را که عمل کارت به کارت به وسیله آن صورت گرفته است وارد کنید.

توضیحات تکمیلی مربوط به خرید پکیج های طراحی سایت

تذکر اول: برای جلوگیری از سوء استفاده افراد کلاهبردار از سیستم مدیریت محتوی وب ساز وکپی آن ، CMS اصلی به مدت پنج سال در هاست مخصوص وب ساز نگهداری خواهد شد و خریداران تنها از طریق سیستم مدیریت محتوی با سی ام اس موجود در هاست در ارتباط خواهند بود. در تمامی این پنج سال پکیج های طراحی وب سایت ارایه شده دارای پشتیبانی نرم افزاری رایگان می باشد.

تذکر دوم: با خرید پکیج های وبساز، مرکز طراحی سایت وب ساز یک دامنه ir را بصورت هدیه به شما تقدیم خواهد کرد. در صورتی که می خواهید از دامنه com استفاده کنید ما به تفاوت از شما دریافت خواهد شد.

تذکر سوم: پس از پرداخت پیش پرداخت حداکثر ظرف شش روز کاری طراحی وبسایت به اتمام خواهد رسید وبه کار فرمایان تحویل داده خواهد شد. در غیر این صورت به ازای هر روز دیرکرد مبلغ 50هزار تومان جریمه پرداخت خواهد شد.