بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

یکی از پر جستجو ترین عبارات

در موتور های جستجو گر عبارت طراحی سایت ارزان می باشد

با این جمله یک سئوال در ذهن مخاطبین طراحی سایت شکل خواهد گرفت

که چرا افرادی که قصد دادن سفارش طراحی سایت دارند عبارت های مانند طراحی سایت ارزان قیمت و یا طراحی ارزان قیمت سایت

ویا عبارتهای مشابه را در موتور ها جستجو می کنند؟

در مقام پاسخ به این سئوال باید گفت که حرفه طراحی سایت ، شغلی کاملا حرفه ای می باشد که قدمت آن از چند دهه تجاوز نمی کند

از همین رو اطلاعات طراحی سایت متقاضیان ساخت سایت محدود بوده

و با خود فکر می کنند که هر چقدر قیمت طراحی سایت ارزان تر باشد توانسته اند در این زمینه صرفه جویی بیشتری کرده و از هدر رفتن پول خود جلو گیری کنند.

اما نگاه متخصصین طراحی سایت این دیدگاه کاملا نادرست بوده و توصیه کارشناسان طراحی سایت وب ساز به افرادی که قصد طراحی وب سایت با تعرفه طراحی ارزان را دارند این است که قبل از اینکه سفارش طراحی ارزان قیمت سایت را به شرکت طراحی سایت مورد نظر خود بدهند به دقت این مقاله را مطالعه کرده و سپس تصمیم نهایی را بگیرند.

علت طراحی سایت ارزان

چرا بعضی از طراحان سایت شعار ارزانی در طراحی سایت را سرلوحه کار خود قرار داده اند؟ در بیان پاسخ این سوال در ابتدا باید دانست که قیمت وب سایت چگونه تعیین می شود؟ تعرفه طراحی وبسایت بر اساس تعداد روزهای کاری محاسبه می شود که کارشناسان طراحی وب که روی پروژه طراحی سایت صرف می کنند.

هر چه کد نویسی سیستم مدیریت محتوی پیچیده تر باشد و همچنین در طراحی قالب سایت ، امکانات ویژه بیشتری لحاظ گردد متقابلا تعداد روز های کاری متخصصین که در ساخت وبسایت فعالیت می کنند افزایش یافته در نتیجه با افزایش تعداد روزهای ساخت سایت ، هزینه طراحی سایت افزایش می یابد و نرخ طراحی سایت بیشتر خواهد شد. در تعریف بالا باید روی کلمه کارشناسان دقت کرد افراد آماتور در طراحی سایت به علت اینکه از دانش طراحی سایت ضعیفی برخوردار هستند بسیاری از استاندارد های ساخت سایت را نادیده گرفته و زمان کمتری برای ساخت پروژه صرف خواهندکرد از همین رو موجبات ارزانی در طراحی سایت خواهد شد.

هیچ شرکت طراحی حرفه ای سایت ، ساخت وب سایت های خود را با قیمت ارزان به مردم عرضه نخواهد کرد زیرا طراحی سایت ارزان به هیج وجه جواب گوی هزینه های جاری سایت نخواهد بود. و مرکز طراحی سایت پس از مدتی با ور شکستگی مواجه خواهد شد. در طراحی سایت های ارزان که شعار اصلی افراد فرصت طلب و سود جو در طراحی سایت می باشد طراحی سایت غیر حرفه ای صورت می پذیرد که به هیج وجه قابل مقایسه با طراحی حرفه ای سایت که توسط شرکت های طراحی سایت حرفه ای انجام می گیرید نخواهد بود.

متخصصین شرکت طراحی سایت وبساز به هیج وجه خرید سایت های آماتوری را به متقاضیان طراحی سایت پیشنهاد نمی کنند. زیرا هرکس که هزینه ای را صرف طراحی سایت می کند قصد وهدفی را با این کار خود دنبال می کند. هدف افراد متقاضی طراحی سایت می تواند کسب اعتبار برای اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا تبلیغ یک محصول ویژه و یا چیز های دیگر باشد و کارفرمایان طراحی سایت با طراحی سایت ارزان هرگز به این اهداف خود نخواهند رسید.

زیرا در طراحی سایت ارزان به دلیل کد نویسی بسیار نامناسبی که در آن وجود دارد هرگز مورد توجه موتور های جستجو گر واقع نخواهند شد. همانطور که همه ما می دانیم ارزش طراحی سایت را ، تعداد بازدید کنندگان آن سایت تعیین خواهد کرد. وب سایتی که هیچ بازدید کننده ای نداشته باشد، هیچ گونه منفعت یا در آمدی برای صاحبان خود به همراه نخواهد داشت. با این توضیحات اگر شما برای طراحی سایت ارزان مبلغ بسیار کمی هم هزینه کنید باز هم متحمل ضرر خواهید شد زیرا نه تنها در آمدی نخواهید داشت بلکه زمان خود را بیهود تلف کرده اید و در نظر مخاطبیت خود هم بد جلوه داده خواهید شد.

طراحی سایت ارزان با پکیج های وب ساز

شرکت طراحی سایت وبساز به منظور اشاعه فرهنک صحیح در فضای مجازی و بالا بردن سطح علمی آن و همچنین کوتاه کردن دست افراد سوجو در طراحی سایت اقدام به طراحی سایت ارزان قیمت کرده است. طراحی سایت ارزان وبساز به صورت پکیج های طراحی سایت و با طراحی قالب سایت متفاوت و امکانات متنوع صورت می پذیرد.

این پکیج ها به دست متخصصین توانمند وب ساز بصورت کاملا حرفه ای تولید می شوند و آنچه باعث کاهش قیمت هفتاد درصدی آن شده است عرضه این محصولا ت به چندین داوطلب طراحی سایت می باشد در مقابل کد نویسی حرفه ای و سنگینی که این پکیج ها دارند به صاحبان خود این اجازه را می دهند که به تمام اجزای طراحی سایت دسترسی پیدا کرده و آنها را مطابق با نیاز و سلیقه خود تغییر دهند. این تغییر پذیری آسان در قالب وب سایت امکان ایجاد قالب های مشابه در دنیای مجازی را از بین خواهد برد. آنچه که گفته شد به این معناست که این پکیج ها قابلیت عرضه شدن به تعدادی از متقاضیان طراحی سایت را داشته در نتیجه قیمت طراحی سایت در حدود هفتاددر صد کاهش یافته است.

در ضمن لازم یادآوری است که به دلیل قیمت ویژه ای که سیستم مدیریت محتوی این پکیج ها دارند به منظور جلو گیری از سوء استفاده افراد فرصت طللب از قیمت ارزان آنها ، تمامی این پکیج ها به مدت پنج سال فقط در هاست های وب ساز قابل ارائه می باشند و در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد که پکیج را به هاست مورد نظر خود منتقل کنند باید قیمت واقعی این پکیج ها پرداخت کرده تا مالکیت قطعی سایت را به عهده بگیرد.