وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت شخصی

اهمیت ویژه ارتباطات دردنیای امروز و تاثیری که در کسب و کار ، اعتبار ، افکار و ذهنیت مردم دارد بر کسی پوشیده نیست. انسان ها کمتر با افرادی که دارای ارتباطات ضعیف هستند دوست می شوند ، با او داد و ستد می کنند و یا در زمینه های مختلف به او اعتماد می کنند. به عنوان مثال حوزه انتخابات را در نظر بگیرید کاندیدی که در ارتباط برقرار کردن با مردم ضعیف عمل کند احتمال اینکه بتواند آرای مردم را به دست بیاورد بسیار کم خواهد بود.

با توجه به شیوه زندگی دنیای امروز که دنیای ارتباطات درفضای مجازی می باشد عدم حضور در این فضا نشانه روشنی از ضعف در ارتباطات محسوب شده و میتواند خسارت های جبران ناپذیری به افراد وارد کند.با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد برای افرادی که دوست دارند در حرفه و شغلی که دارند به موفقیت های بزرگی برسند ویا افرادی که قصد دارند خود را به عنوان نماینده مطرح کنند و یا موارد دیگر ، طراحی سایت امری مسلم و قطعی می باشد. این موضوع سبب شده است که بازار طراحی سایت شخصی در شرکت های طراحی سایت رونق خاصی پیدا کرده و بخش عمده ای از درآمد سالیانه آنها را به خود اختصاص دهد.

گروه طراحی سایت وب ساز به منظور ایجاد یک منبع استاندارد در طراحی وب سایت شخصی ، اقدام ساخت پکیج های طراحی سایت شخصی کرده است. این وب سایت ها دارای امکانات منحصر بفرد در طراحی وب میباشند که در ادامه مقاله با آنها بیشتر آشنا خواهید شد.

اهداف پکیج های طراحی سایت شخصی

با جستجو عبارت طراحی وبسایت شخصی در موتور های جستجوگر با شرکت های طراحی سایت زیادی مواجه خواهید شد که ادعای ساخت سایت شخصی حرفه ای را دارند. هرکدام از این شرکت ها برای ساخت وب سایت قیمتی را پیشنهاد می کنند این قیمت ها از تعرفه طراحی سایت پایین شروع شده و تا نرخ طراحی سایت بالا و حتی نجومی ختم خواهد شد.

اما برای طراحی حرفه ای سایت شخصی کدام مرکز طراحی سایت و با چه رنج قیمتی مناسب خواهد بود؟ مسلما شرکتی برای طراحی وبسایت مناسب می باشد که از یک طرف پروژه طراحی سایت خود را مطابق با اصول طراحی سایت و بر اساس استاندارد های جهانی به متقاضیان خود عرضه کند. و از طرف دیگر بدون کاهش کیفیت در طراحی سایت خود از قیمت قابل قبولی نیز برخوردار باشد.

همه ما می دانیم که اگر طراحی غیرحرفه ای سایت حتی با قیمت بسیار ارزان انجام دهیم باز هم برای ما مقرون به صرفه نخواهد بود. زیرا در طراحی سایت غیرحرفه ای دلیل رعایت نشدن استانداردها و اصول بهینه سازی در طراحی وب سایت ، هرگز مورد توجه موتورهای جستجوگر قرار نخواهدگرفت و با گذشت زمان دستخوش فاجعه کاهش تدریجی بازدید کنندگان در طراحی سایت خواهد شد و نهایتا به شکست در طراحی سایت ختم خواهد شد. از طرف دیگر طراحی پیشرفته و هوشمند سایت شخصی به دلیل زمانبر بودن پروژه دارای هزینه های فراوانی می باشد که از عهده همه کس ساخته نخواهد بود.

به منظور طراحی سایت کارآمد شخصی با قیمت مناسب مرکز طراحی سایت وبساز باشند اقدام به طراحی و تولید پکیج های طراحی سایت شخصی کرده است. در پروژه طراحی سایت پکیج ها ، کارشناسان طراحی سایت با صرف تلاش چند ماهه و کد نویسی حرفه ای ، سیستم مدیریت محتوی را جوری طراحی و برنامه نوبسی کرده اند که به وب مستر سایت طراحی شده این اجازه را می دهد به راحتی به تمام اجزای طراحی سایت دسترسی داشته باشد و بتوانند در طراحی قالب سایت دست برده و آن را مطابق با خواسته های خود ویرایش کرده و تغییر دهد.

این کار زمینه ارائه و فروش پکیج ها به چندین نفر از متقاضیان طراحی سایت می دهد بدون اینکه طراحی قالب سایت های مشابه در فضای مجازی به وجود بیاید. دلیلی که بیان شد سبب بوجود آمدن تخفیف های ویژه هفتاد درصدی در پکیج ساخت وبسایت شخصی شده است تا افراد کم درآمد هم بتوانند حضور کاملا حرفه ای را در فضای مجازی تجربه کنند. باتوجه به آنچه بیان شد اهداف پکیج های طراحی سایت شخصی را می توان در نگاه اول کاهش قیمت طراحی سایت برای جذب مشتری و سپس داشتن محیط مجازی سالم عنوان کرد.

چرا پکیج های طراحی سایت شخصی وب ساز

شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز مجموعه ای از متخصصین حرفه ای در زمینه طراحی سایت پیشرفته می باشد که هر کدام به طور اختصاصی در رشته و زمینه خاص مشغول فعالیت می باشند این مجموعه بالغ بر سی وپنجی پرسنل بوده که به صورت تیمی در کنار یکدیگر مشغول به کار هستند. در پکیج های طراحی سایت شخصی وبساز همانند سایر پکیج ها نیز، از جدید ترین اطلاعات و دانش در زمینه طراحی وب سایت استفاده شده است.

وب سایت های طراحی شده توسط وبساز، از امکانات طلایی و ویژه در سیستم مدیریت محتوی بهره مند می باشند. این امکانات مخصوص وب ساز بوده و در سیستم های مدیریت دیگر وجود ندارند ماژول های مانند سئو هوشمند و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت نمونه از این امکانات استثنایی در طراحی سایت وب ساز می باشند.

تمامی آنچه که بیان شد به اضافه امنیت در طراحی سایت بالا که حاصل از دانش به روز و کامل کارشناسان وب ساز می باشد و وجود تخفیف های ویژه را از دلایل اصلی انتخاب پکیج های وبساز در زمینه طراحی سایت شخصی می توان ذکر کرد.و شما دوست عزیز این فرصت بی نظیر راردر طراحی سایت شخصی از دست نداده و با انتخاب وب ساز آینده خود را در فضای مجازی بیمه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وبساز به مقالات دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وبساز و یا مقاله چرا باید وبساز را انتخاب کرد مراجعه کنید. با پکیج های طراحی سایت شخصی وبساز فصلی نو در دنیای مجازی تجربه کنید.
پکیج های شخصی