وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت سرگرمی و تفریحی

هراندازه که تکنولوژی پیشرفت می کند ، به همان اندازه وسایل سرگرمی و تفریحی مردم شکل های تازه تری پیدا می کنند. دیگر زمانی که مردم برای خندیدن ماهنامه گل آقا می خوانند و یا برای سرگرم کردن خود از مجله های گوناگون استفاده می کردند گذشته است. امروزه وسایل ارتباط جمعی مانند گوشی های هوشمند ، تبلت ، لب تاب و مانند آنها این توانایی را برای عموم مردم فراهم کرده اند که به راحتی و در هر زمان یا مکان به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند و از مزایای بی شماری که تکنولوژی برای بشریت به همراه آورده است استفاده کنند.

امروزه قشر عظیمی از مردم برای سرگرم شدن و داشتن اوقاتی شاد صفحات سایت های گوناگون سرگرمی را انتخاب کرده و با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان با حجم زیادی از مطالب تازه ونو رو بهرو می شوند.

در همین راستا کانون طراحی سایت وبساز برای کسانی که قصد دارند مدیریت یک سایت سرگرمی و تفریحی حرفه ای را به عهده بگیرند و در این زمینه به فعالیت بپردازند ، در یک نوآوری ویژه اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت سرگرمی و تفریحی کرده است.

اهداف تولید پکیج های طراحی سایت سرگرمی و تفریحی

سایت های سرگرمی و تفریحی بسیاری در فضای مجازی وجود دارند. اما متاسفانه باید گفت بسیاری از این سایت ها به دلیل رعایت نکردن استانداردهای جهانی در طراحی سایت و همچنین اصول بهینه سازی ، از کد نویسی بسیار ضعیفی برخوردار می باشند از همین رو دردید موتور های جستجوگربه عنوان سایت های ضعیف شناخته شده و هرگز نمی توانند رده های خوبی را نزد موتورهای جستجوگر به دست بیاورند. این گونه از طراحی سایت غیرحرفه ای ، پس از گذشت مدت زمانی کوتاهی به دلیل اینکه بازدیدکنندگان طراحی سایت از آنها استقبال لازم به عمل نمی آورند ، صاحبان خود را به اهداف طراحی سایت شان نرسانده و از چرخه رقابت کنار گذاشته خواهند شد.

هدف شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز از تولید پکیج های طراحی وب سایت سرگرمی و تفریحی ، تولید سایت های باکیفیت ، و دارای استانداردهای جهانی و تعرفه طراحی سایت مناسب می باشد . تعرفه ای که با توان مالی عموم مردم سازگار بوده و بتواند علاوه بر پاسخ گویی مناسب به نیاز های جامعه ، رونق در بازار طراحی سایت وب ساز را به دنبال داشته باشد.

کسب در آمد با پکیج ها طراحی سایت سرگرمی و تفریحی

با به وجود آمدن فضای مجازی ، شیوه های مختلفی از کسب در آمد ایجاد شده است. یکی این شیوه ها کسب درآمد از طریق طراحی وب سایت سرگرمی و تفریحی می باشد. اما کسب در آمد از طریق طراحی وبسایت چگون امکان پذیر می باشد؟

راه کسب درآمد از طریق ساخت سایت سرگرمی و تفریحی به این شیوه می باشد که متقاضیان طراحی سایت سرگرمی و تفریحی پس از ساخت وب سایت ، شروع به قرار دادن مطالب مرتبط در داخل سایت می کنند. پس از گذشت چند ماه از راه اندازی وب سایت استاندارد و بهینه سازی شده ، مراجعین طراحی سایت رفته رفته افزایش پیدا می کنند . همزمان با افزایش بازدیدگنندگان اولین مرحله کسب در آمد شما نیز می تئاند از طریق پاپ آپ شروع شود. کسب در آمد اصلی در طراحی سایت سرگرمی و تفریحی زمانی می باشد که وب سایت به رنکیگ مناسبی نزد موتور های جستجوگر دست پیدا کند و در بین رقبای طراحی سایت حرفی برای گفتن داشته باشد. در این مرحله شما می توانید مکان های مناسبی در سایت خود را که گرفتن تبلیغات در نظر بگیرید و با پذیریش تبلیغات از سوی شرکت ها و قرار دادن آنها در سایت خود به کسب در آمد بپردازید.

اگر بخواهید مثال های در این زمینه مطرح کنیم می توان به سایت های مانند بیتوته و یا نیک صالحی اشاره کرد. اگر به قسمت تبلیغات در سایت سری بزنید خواهید دید که هر کدام از این سایت ها در آمدی بالغ بر چندین میلیون تومان در ماه خواهند داشت.

چرا پکیج های طراحی سایت سرگرمی و تفریحی وب ساز

کسانی که قصد طراحی سایت و حضور در فضای مجازی را دارند باید بدانند که یکی از اصلی ترین دلایل آنها از ساخت وب سایت رسیدن به اهداف طراحی سایت می باشد که برای خود انتخاب کرده اند. متاسفانه به دلیل عدم آگاهی داوطلبین طراحی سایت ، افراد سودجو و کلاهبردار در حرفه طراحی سایت سوء استفاده کرده و با روش های گوناگونی آنها را فریب داده و ساخت وبسایت آنها را به عهده می گیرند. کد نویسی غیر استاندادر طراحان آماتور و نا آشنایی شان با اصول طراحی سایت و عدم رعایت حقوق کاربران از یک طرف و نادیده گرفتن اصول سئو یا بهینه سازی در طراحی وب از طرف دیگر ، با عث می شود که طراحی سایت سرگرمی و تفریحی افراد فرصت طلب بازدهی لازم را نداشته و در نتیجه به فرجام طراحی سایت آماتور گرفتار شوند.

تمامی آنچه که مطرح شد این موضوع را روشن می کند که باید یک شرکت طراحی سایت حرفه ای را برای ساخت وب سایت خود انتخاب کرد. با مراجعه به مقالات گوناگون وبساز مانند چرا باید وبساز را انتخاب کرد و یا فاکتور های طراحی سایت حرفه ای و مانند اینها ، این مسئله به خوبی روشن می شود که برترین انتخاب در بین مراکز طراحی سایت ، گروه فناوری اطلاعات وب ساز می باشد.

طراحی ماژول های حرفه ای توسط کارشناسان طراحی سایت وبساز ، به همراه تخفیف های ویژه در طراحی سایت تنها گوشه ای از این دلیل ها خواهد بود. پس فرصت را از دست ندهید و طراحی سایت سرگرمی و تفریحی خود را به متخصصین طراحی سایت وبساز بسپارید
پکیج های سرگرمی و تفریحی