بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
پرسش وپاسخ

پرسش و پاسخ

اینجا یکی از مهمترین مکان ها برای دانستن چیزهایی است که در رابطه با فضای مجازی نمی دانید

فقط کافیست سئوال خود را مطرح کنید

و پاسخ صحیح را از زبان متخصصین طراحی سایت وبساز و سایر دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند دریافت کنید

پاسخ وب ساز پرسش های متعدد خود را در زمینه های متنوع بیان کنید و بهترین پاسخ ممکنه را برای سئوالات خود پیدا کنید

و صاحب امتیاز طراحی سایت رایگان شوید

در ادامه مقاله پرسش و پاسخ به دو سئوال مهم شما پاسخ داده خواهد شد

چگونه می توان از طریق پرسش و پاسخ وب سایت رایگان دریافت کرد

یکیاز راه حل های ویژه ای وب ساز برای متقاضیانی که سرمایه کافی برای پرداخت هزینه ساخت سایت و حضور حرفه ای در دنیای مجازی را ندارند طراحی رایگان سایت می باشد. در این شیوه متقاضیان طراحی وب سایت رایگان باید با وب ساز مشارکت داشته و پس از رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان با پرداخت تنها هزینه هاست ودامنه صاحب یکی از پکیج های طراحی سایت وب ساز بصورت رایگان شوند.

به عنوان مثال یکی از شیوه های که افراد از طریق آن می توانند بصورت رایگان صاحب وب سایت شوند روش دریافت لایک در پاسخ های داده شده به سئوالات می باشد. هرگاه تعداد لایک های داده شده به جواب های که شما به سئوالات دوستان خود می دهید بیش از پانصدعدد شود شما صاحب امتیاز طراحی وبسایت رایگان خواهید شد.

همچنین دوستانی که از دانش طراحی سایت پایینی برخوردار هستند و قادر به پاسخ گویی مناسب که سزاوار دریافت لایک از دیگران باشد نیستند نگران نباشند. آنها برای دریافت وب سایت رایگان می توانند با تنها با دادن لایک به جواب های دیگران و رسیدن به سقف لایک های داده شده بصورت رایگان در فضای مجازی حاضر شوند. از دیگر موارد کسب امتیاز طراحی وب سایت رایگان ورود بیش از دو هزار بار به صفحه پروفایل شخصی خود و یا فرستادن صد مقاله به سایت می باشد.

روند طرح پرسش در پرسش و پاسخ وب ساز

برای طرح پرسش در ابتدا باید به قسمت ثبت نام بروید سپس با ثبت نام در وب ساز وارد پروفایل شخصی خود شوید آنگاه در پایین صفحه گزینه طرح پرسش را انتخاب کرده و پرسش خود را مطرح کنید.

برای طرح سئوال در قسمت پرسش و پاسخ ، دوستان باید پایبند به قوانین و مقرارتی باشند. در صورت مخالفت با این قوانین پرسش آنها از چرخه پرسش و پاسخ کنار گذاشته خواهد شد. در ادامه به توضیح این قوانین و مقررات خواهیم پرداخت.

پرسشی که مطرح می شود نباید الفاظ رکیک در آن استفاده شده باشد. همچنین پرسش ها باید در چهار چوب های زبان برنامه نویسی ، گرافیک ، بهینه سازی ، بهینه سازی تصاویر ، امنیت در فضای مجازی و مسائلی مربوط به کامپیوتر مطرح شده باشد.

لازم به ذکر می باشد برای پاسخ دادن به سئوالات دوستان بهتر است که از لینک جواب اعضاء وارد پروفایل خود شده و سپس اقدام به دادن پاسخ کنید تا پاسخ شما با نام شما در وب سایت به ثبت برسد و شما را یک قدم به طراحی سایت رایگان نزدیک کند.

کلام آخر در مبحث پرسش و پاسخ

صفحه پرسش و پاسخ مکانی برای افزایش اطلاعات طراحی سایت شما می باشد و همچنین می تواند موجب محبوبیت وب ساز نزد موتور های جستجوگر گردد. در مقابل شرکت طراحی سایت وب ساز به منظور قدردانی از این عمل شما طراحی وبسایت رایگان را به عنوان پاداشی برای شما در نظر گرفته است. با مشارکت گرم در صفحه پرسش و پاسخ حضور حرفه ای رایگان را در فضای مجازی تجربه کنید.