وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت پزشکی

در ایران پزشکی سابقه ای دیرینه دارد. اطبای ایرانی از دیرباز زبان زد خاص وعام بوده اند. آنچه برای پزشکان ایرانی در قدیم اهمیت فراوان داشت درمان بیمارانی بود که به آنها مراجعه می کردند. جامعه پزشکی کشور نیز به تبعیت از نیاکان شان در این مسیر انسانی قدم نهاده و هدف اصلی خود را درمان بیماران از درد و رنج قرار داده است.

متاسفانه در ایران افراد بسیاری وجود دارند که از بیماری رنج می برند و درمان های مختلف نتوانسته است سلامتی را به آنها باز گرداند. این افراد هم قشر بی بضاعت جامعه را شامل می شود که به علت توان کم مالی، نتواسته اند به طور کامل و صحیح درمان شوند و هم افرادی را شامل می شود که از توان مالی خوبی برخوردار هستند اما متاسفانه نتوانسته اند پزشکی توانا برای بیماری خود پیدا کنند تا مورد معالجه قرار بگیرند.

شرکت طراحی سایت وبساز با انگیزه ایجاد زمینه مناسب برای حضور حرفه ای پزشکان در فضای مجازی و معرفی پزشکان حرفه ای به بیماران اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت پزشکی در سطوح مختلف با امکانات طلایی در طراحی سایت کرده است. پکیج های طراحی وب سایت پزشکی وبساز، شامل چندین پکیج طراحی سایت پزشکی در زمینه های مختلف می باشد که هر کدام با قالب طراحی سایت متفاوت و با امکانات مختلف طراحی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مقاله پکیج های طراحی وبسایت پزشکی همراه باشید.

علت ارزانی پکیج طراحی سایت پزشکی

پکیج های طراحی وب سایت پزشکی همانند تمامی پکیج های طراحی سایت وب ساز از تخفیف های ویژه هفتاد درصدی بهرمند می باشد. اما علت این تخفیف های ویژه در پکیج طراحی سایت پزشکی در چیست؟ در جواب این مسئله باید گفت آنچه که در طراحی وبسایت باعث افزایش قیمت طراحی می شود، زمانبر بودن مراحل طراحی و کدنویسی پروژه طراحی سایت می باشد. هرگاه مدت زمان ساخت سایت کاهش پیدا کند بدیهی است در مقابل آن قیمت طراحی سایت نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

متخصصین طراحی سایت وب ساز بمنظور کاهش مدت زمان ساخت وبسایت تلاش نموده اند که با کدنویسی حرفه ای در سیستم مدیریت محتوی قابلیتی ایجاد کنند که بتوان به راحتی تمامی اجزای طراحی سایت را از این طریق مدیریت و کنترل کرد تا با تغییرآسان قالب وب سایت حتی برای افرادی که از دانش طراحی سایت بی بهره هستند از ایجاد طراحی قالب های یکسان در فضای مجازی جلوگیری شود و امکان استفاده چندین نفر از یک پکیج فراهم شود همین امر علت اصلی ارزانی پکیج طراحی سایت پزشکی وبساز محسوب می شود.

منافع پکیج های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی می تواند برای وب مستر خود که یک پزشک می باشد منافع زیادی را به دنبال داشته باشد. ساخت وبسایت پزشکی به پزشک این امکان را میدهد که بطور مستقیم بیمار خود را از راه دور زیر نظر بگیرد و مراحل تحقیقاتی خود را ادامه دهد و اخبار جدید را برای بیماران خود ارسال کند و همچنین نظرات بیماران را در مورد شیوه های درمانی خود جویا شود و از پیشنهادات آنها در جهت بهبود خدمات درمانی خود استفاده کند. از مهترین منافع پکیج های طراحی سایت پزشکی می توان به ایجاد زمسنه بسیار مناسب برای معرفی پزشک به مردم اشاره کرد که منافع معنوی و مادی فراونی برای پزشک به همراه داشته باشد.

امتیازات ویژه پکیج طراحی سایت پزشکی وب ساز

کانون طراحی سایت وبساز به منظور استقبال داوطلبین طراحی سایت از پکیج های پزشکی امتیازات ویژه ای را در این پکیج ها در قرار داده است. در ادامه مقاله به گوشه ای از این امتیازات ویژه در پکیج های طراحی سایت پزشکی اشاره خواهیم کرد. به عنوان اولین امتیاز باید گفت علاوه بر اینکه تمامی پکیج های طراحی وب سایت پزشکی وب ساز نسبت به سایت های مشابه آن هفتاد درصد ارزانتر بفروش می رسند، از ماژول های قدرتمندی مانند سئوهوشمند که ویژه مرکز طراحی سایت وب ساز می باشد بهرهمند می باشد که موجب محبوب شدن پکیج های پزشکی نزد موتورهای جستجو گر می شود.

امنیت فوق العاده پکیج طراحی سایت پزشکی نسبت به سایر سی ام اس آماده نظیر وردپرس یا جوملا یکی دیگر از امتیازات ویژه پکیج طراحی سایت پزشکی وب ساز می باشد که آنرا نفوذ ناپذیر در مقابل حملات هکرها کرده است.سرعت بارگذاری بالا و استفاده از پهنای باند کمتر همراه با تکنولوژی کاهش حجم تصاویر بصورت خودکار و ویرایش ابعاد تصاویر برای نمایش مطلوب در قالب طراحی سایت از دیگر مزست های این پکیج ها محسوب می شود.

همچنین باید گفت سیستم مدیریت محتوی فوق العاده حرفه ای که در ساخت سایت این پکیج ها به کار رفته است کاربرد بسیار آسان داشته و نیاز به هیچ گونه آموزشی نخواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله چرا باید وب ساز را انتخاب کرد مراجعه کنید. با مرکز طراحی سایت پزشکی وب ساز از حضور حرفه ای خود در فضای مجازی لذت برده و موفقیت خود را مشاهده کنید.