وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت دانشگاه

دانشگاه به عنوان یک نهاد روشنفکری و مرکز اصلی گسترش علم در سطح جامعه نیازمند به طراحی سایت حرفه ای می باشد تا بتواند با دانشجوها که عامل اصلی حیات دانشگاه محسوب می شوند ارتباط مستقیم داشته باشد و اطلاعات مورد نیاز آنها را در تمامی ساعات شبانه روز و هرکجا که هستند در دسترس آنها قرار دهد.

شرکت طراحی سایت وب ساز ، علاوه بر طراحی وب سایت دانشگاه بصورت کاملا تخصصی و با امکانات منحصر در طراحی ، اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت دانشگاه با تخفیف های ویژه هفتاد درصدی نیز کرده است.

طراحی سایت اختصاصی دانشگاه

اگر چه پکیج طراحی وب سایت دانشگاه بصورت کاملا حرفه ای و با امکانات طلایی در طراحی سایت تولیو شده است اما به دلیل اینکه دانشگاه به عنوان یک نهاد علمی و فرهنگی می باشد گاهی اوقات امکانات ویژه ای را به همراه یک قالب سایت اختصاصی طلب می کند. اگر مسئولین دانشگاه بخواهند در فضای مجازی کاملا خاص باشند و از طرف دیگر نیازمند ماژول اای قدرتمند اختصاصی با کارایی خاص باشند مدیران شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز  به آنها طراحی اختصاصی سایت را پیشنهاد می کنند تا جوابگویی سلیقه های شخصی متقاضیان طراحی سایت نیز باشد.

پکیج طراحی سایت دانشگاه

مرکز طراحی سایت وبساز اقدام به طراحی انواع سایت ها بصورت پکیج کرده است تا بتواند بازار طراحی سایت ایران را با راضی نگه داشتن مشتریان در دست گیرد. یکی از این زمینه ها طراحی سایت دانشگاه می باشد که با در نظر گرفتن امکانات خاصی برای دانشگاه طراحی شده است.

پکیج ها به بسته های سایت حرفه ای گفته می شود که که به دلیل کد نویسی فوق العاده در سیستم مدیریت محتوی خود این قابلیت را پیدا کرده است که وب مستر سایت طراحی شده بتواند تمامی اجزای طراحی سایت را ویرایش کرده و طراحی سایت تازه با سلیقه شخصی خود به وجود آورد.

توانایی ذکر شده این امتیاز را به کانون طراحی سایت وبساز ایجاد کرده است که قابلیت فروش این طراحی های ویژه سایت را به چندین متقاضی داشته باشد بدون اینکه قالب وب سایت ها در فضای مجازی تکراری شوند. به عبارت دیگر دلیل اصلی تخفیف هفتاد درصدی در پکیج های وب ساز  همین قابلیت فروش به چندین نفر می باشد بدون اینکه از کیفیت طراحی سایت کاسته شود.

امکانات ویژه در طراحی سایت دانشگاه وبساز

پکیج طراحی سایت دانشگاهی وب ساز دارای امکانات ویژه ای می باشد که آنرا از سایر بسته های طراحی سایت وبساز متمایز می کند و موجب می شود که داوطلبین طراحی سایت ، وب سازرا به عنوان گزینه اول در انتخاب شرکت طراحی حرفه ای سایت در نظر بگیرند.

امکانات ویژه ای مانند سئو هوشمند وب ساز به منظور کمک به وب مستر برای انجام بهینه سازی مطلوب محتوی در طراحی سایت ، ماژول هوشمند ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت با هدف اصلاح تصاویر وارد شده توسط وب مستر و کاهش پهنای باند مصرفی و اصلاح تصاویر در طراحی قالب سایت ویا ماژول حرفه ای تصاویر اشاره کرد.

امنیت موضوع اصلی در طراحی سایت دانشگاه

یکی از مسائل بسیار مهمی که مسئولین دانشگاها در انتخاب شرکت طراحی سایت باید به آن توجه کنند موضوع امنیت در طراحی سایت دانشگاه می باشد.اگر سایت دانشگاهی مورد حمله هکر ها قرار بگیرد و به پایگاه داده آن دستبرد زده شود می تواند خسارت جبران ناپذیزی به دانشگاه وارد کند. امنیت موضوع اصلی و شرط اول انتخاب مرکز طراحی سایت برای دانشگاها می باشد. کانون طراحی سایت وب ساز با در اختیار داشتن حداقل یک متخصص امنیت در تیم های طراحی سایت پنج نفره خود تمامی نکات امنیتی وب سایت را به تمامه رعایت می کند.با پکیج های طراحی سایت دانشگاه وب ساز حرفه ای بودن را تجربه کنید.
طراحی سایت دانشگاه