وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت تولیدی

با گسترش وسایل ارتباط جمعی مانند موبایل و رایانه و بالا رفتن میزان استفاده جامعه از اینترنت ، شکل تبلیغات تغییر کرده است و فروش محصولات رنگ تازه ای به خود گرفته است. مردم در فضای مجازی محصولات مورد نظر خود را جستجو می کنند سپس پیشنهادات مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهند و در پایان با انتخاب از قبل انجام شده  به بازار مراجعه می کنند. بدیهی است عدم حضور در این فضا چه خسارات بزرگی می تواند به یک تولید کننده وارد کند. با طراحی سایت دولتی این فرصت برای شما فراهم خواهد شد که در فضای مجازی با سایر تولید کنندگان به رقابت پرداخته و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

پکیج طراحی سایت تولیدی چیست

آگاهی عموم جامعه از منافع طراحی سایت ، تولید کنندگان را به حضور در فضای مجازی تشویق کرده و نیاز طراحی وب سایت تولیدی در این صنف افزایش داده است. گروه طراحی سایت وب ساز به منظور جذب بازاربزرگ طراحی وبسایت تولیدی اقدام به ارائه بسته های حرفه ای طراحی وب کرده اند. این بسته ها که از آنها تعبیر به پکیج های طراحی سایت تولیدی می شود امکانات طراحی حرفه ای سایت را با تخفیف های ویژه در ساخت سایت در اختیار تولید کنندگان قرارمی دهد. آنها با استفاده از سیستم مدیریت محتوی سایت تولیدی وب ساز قادر خواهند بود به تمامی اجرای طراحی سایت دسترسی مستقیم داشته و محصولات مختلف تولیدی خود را به همراه مشخصات مربوط به آن  برای معرفی به مردم در سایت قراردهند.

چرا طراحی سایت تولیدی امری ضروری می باشد

چرا در دنیای امروز تمامی تولید کنندگان برای موفقیت در حرفه خود باید به فکر ساخت وبسایت تولیدی باشند.همه ما به خوبی می دانیم که هر چند یک محصول در بهترین سطح کیفیت باشد، اما تولید کننده  نتواند برای محصول مورد نظر  بازار فروش مناسب تهیه کند ، این محصول برای شرکت تولیدی خود هیچ گونه صرفه اقتصادی نخواهد داشت. بنابراین تولید کننده قدرتمند به کسی گفته می شود که بتواند برای محصولات خود،  بازار فروش مناسب تهیه کند. طراحی سایت تولیدی محصول مورد نظر شما را به همه معرفی خواهد کرد، و بازار فروشی به وسعت تمام جهان برای شما درست خواهد کرد.بنا برآنچه که گفته شد طراحی وب سایت تولیدی امری ضروی برای هر تولید کننده ای خواهد بود.

منفعت های طراحی سایت تولیدی

برای هر فردی که آشنایی جزئی با دنیای مجازی داشته باشد نمی تواند فوائد طراحی سایت تولیدی را که با ساخت وب سایت نصیب تولید کننده آن می شود انکار کند درادامه قسمتی از منفعت های طراحی وبسایت تولیدی را بیان خواهیم کرد.

برهیچ کسی اهمیت تبلیغات در دنیای امروز پوشیده نیست. طراحی وب می تواند بهترین شیوه تبلیغ باشد زیرا نسبت به انواع دیگر آن هم ارزانتر می باشد و دامنه کسترده تری دارد و در معرض دید بیشتری قرار می گیرد. بنابراین به عنوان فایده اول طراحی وب سایت تولیدی می توان به معرفی محصولات تولیدی و بیان ویژگی های آن اشاره کرد.

فایده دوم طراحی سایت تولیدی ، ارتباط آسان و سریع با مشتریان به وسیله صفحه تماس با ما م و بهره مند شدن آنها از انتقادات و پیشنهادات مصرف کنندگان در جهت ارتقا کیفیت محصول ذکر کرد.

منفعت سوم طراحی وبسایت تولیدی معرفی سریع محصولات جدید به مشتریان بوسیله ماژول خبرنامه و بیان ویژگی های منحصربفرد آن می باشد. منفعت های دیگر طراحی وبسایت تولیدی عبارت از:

امکان اجرای نظر سنجی از بازدید کنندگان سایت و دانستن علاقه مندی های آنها در ارتباط با محصول خاص

امکان برگزاری قرعه کشی در بین مصرف کنندگان و اعلام اسامی برندگان از راه طراحی وب تولیدی

دستیابی به مرکز فروش جهانی با طراحی سایت تولیدی و درآمد زایی مستقیم از بازار طراحی سایت

امکانات طراحی سایت تولیدی موجود در پکیج وب ساز

ویرایشگر حرفه ای متون و کاربرد بسیار راحت درسیستم مدیریت محتوی وب سازتولیدی

بهینه سازی قدرتمند و سئو هوشمند در طراحی سایت تولیدی

سیستم ویرایش خودکار تصاویر برای بهینه سازی تصاویر در طراحی قالب سایت

اسلاید شو حرفه ای و همسو با هدف اصلی در طراحی وب سایت تولیدی

امکان ثبت محصولات در دسته های مختلف در طراحی وب تولیدی

منوچند منظوره با طراحی مخصوص و متناسب با سایت تولیدی

خاصیت ایجکس در مدیریت محتوی طراحی سایت تولیدی به منظور استفاده بهینه از ترافیک سایت

در پایان برای آگاهی از دلایل انتخاب وب ساز به عنوان شرکت طراحی به مقاله چرا باید وب ساز را نتخاب کرد مراجعه کنید.
طراحی سایت تولیدی