وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت تعاونی

تعاون به معنای همکاری و مساعدت می باشد و تعاونی در اصطلاح به معنای جمع شدن گروهی از مردم برای رسیدن به هدف خاص می باشد. شکل گیری تعاونی به منظور رسیدن به اهداف مختلفی  می تواند صورت پذیرد. در این میان چیزی که بسیار حائز اهمیت می باشد اطلاع رسانی به موقع به سایر اعضای تعاونی توسط فردی که در راس این تعاونی قرار دارد می باشد.

هرچقدر که گروه تعاونی بزرگتر باشد اطلاع رسانی به موقع به اعضای تعاوی سخت تر شده و در مقابل اهمیت آن برای ایجاد گروه منظم تر بیشتر خواهد شد. با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان همگان به فضای مجازی با طراحی سایت تعاوی به راحتی می توان این مشکل بزرگ را حل کرد و امکانات طلایی را بوجود آورد.

هدف طراحی سایت تعاونی

رئیس یک تعاونی می تواند با طراحی سایت حرفه ای تعاونی به اهداف مهم زیر دسترسی پیدا کند.

امکان ایجاد پروفایل تخصصی برای هریک از اعضا تعاونی و مشاهده مبالغ پرداختی و اقساط مانده

معرفی گروه تعاوی در فضای مجازی و ایجاد یک شناسنامه معتبر و کسب اعتبار در آن بوسیله ساخت سایت تعاونی

اطلاع رسانی سریع به همه اعضای تعاونی با کمک ساخت وب سایت تعاونی

دریافت انتقادات و پیشنهادات اعضای تعاونی و استفاده از آنها برای بهتر کردن هرچه بهتر تعاونی

قرار دادن آخرین اخبار تعاونی در وب سایت تعاونی طراحی شده

امکان پذیرش عضو جدید در طراحی سایت تعاونی و گسترش هرچه بیشتر

چرا طراحی سایت تعاونی با وب ساز

گروه فناوری اطلاعات وبساز پیشرو در زمینه ساخت سایت و بهینه سازی در ایران می باشد که با تشکیل کادر مجرب و کارآزموده گوی رقابت را از سایر رقبای طراحی سایت خود ربوده است.

وب ساز در کنار طراحی اختصاصی سایت تعاونی برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت تعاونی کرده است. از ویژگی های برتر پکیج های وب ساز طراحی وب سایت کاملا حرفه ای با تعرفه طراحی سایت ارزان است. به عبارت دیگر شما با پکیج های طراحی وب سایت تعاونی یک طراحی وب حرفه ای و هدفمند را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت دریافت خواهید کرد. برای فهمیدن علت این کاهش قیمت در پکیج های وب ساز شما را به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز ارجاع می دهیم.

ویژگی های برتر طراحی سایت تعاونی وب ساز

در این قسمت قصد داریم تا به بیان ویژگی های برتردر طراحی سایت تعاونی وب ساز بپردازیم.

سیستم مدیریت محتوی در طراحی سایت تعاونی مجهز به سئو هوشمند بوده که موجب سهولت کار وب مستر در بهینه سازی خواهد شد.

استفاده از سیستم ویرایش هوشمند تصاویر در طراحی سایت که موجب رعایت حقوق کاربران در طراحی سایت شده و زمینه را موفقیت در فضای مجازی فراهم می کند.

رنگ در طراحی سایت تعاونی بصورت کاملا حرفه ای و متناسب با اصول روانشناسی بکار گرفته شده است. استفاده کارشناسی از رنگ در طراحی سایت تعاونی موجب افزایش جذب مخاطب در طراحی وب سایت خواهد شد.

در سایت های ساخته شده توسط وب ساز امنیت در طراحی سایت در درجه بالایی قرار دارد. بطوری که نفوذ هکرها را درسیستم مدیریت محتوی غیرممکن ساخته است.

تمامی مراحل طراحی سایت در پروژه های طراحی سایت وب ساز به دقت رعایت می شود. این امر موجب طراحی حرفه ای سایت خواهد شد

تمامی کدهای جی کوئری در طراحی سایت تعاونی وب ساز بصورت حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است و از وارد کردن کدهای جی کوئری سنگین اجتناب شده است.

اسلاید شو حرفه ای ، صفحه تماس با ما ویژه ، خبرنامه اختصاصی ، منو حرفه ای ، پروفایل اختصاصی ، سیستم درج نظرات ، نمایش اخبار مهم و… تنها گوشه ای از امکانات پکیج طراحی سایت تعاونی در وب ساز محسوب می شوند. برای آگاهی از امکانات بیشتر به مقاله امکانات طراحی سایت مراجعه فرماید.

در پایان یادآور می شویم که در ساخت وب سایت تعاونی باید به شدت مراقب افراد سوجو در فضای مجازی بود تا در دام آنها گرفتار نشد. وبساز با طراحی انواع سایت حرفه ای با قیمت های متفاوت مناسب ترین گزینه در میان شرکت های طراحی حرفه ای سایت برای شما محسوب می شود. با انتخاب وب ساز در طراحی سایت تعاونی آینده ی روشنی برای خود رقم بزنید.
طراحی سایت تعاونی