وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت اس ام اس

یکی از زیر دسته های طراحی سایت سرگرمی و تفریحی ، طراحی سایت اس ام اس یا جوک می باشد که با گسترش وسایل ارتباط جمعی و استفاده زیاد از جملات کوتاه یا بلند تحت عنوان پیامک بازدید کنندگان زیادی پیدا کرده است. بطبع همراه با افزایش بازدید کنندگان وب سایت اس ام اس ، سفارش طراحی سایت اس ام اس به دلیل پتانسیل بالایی که در سود آوری دارد افزایش یافته است. در همین راستا وبساز به منظور جذب کارفرمایان طراحی وب سایت اس ام اس اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت اس ام اس کرده است.

پکیج های طراحی وبسایت اس ام اس دارای سیستم مدیریت محتوی قدرتمندی بوده و بطور تخصصی در این زمینه طراحی شده اند. این پکیج ها به وب مستر سایت این توان را می دهد که با کاربر ارتباط مطلوبی را برقرار کرده و اس ام اس های مخاطبین را دریافت کرده و در وب سایت در معرض دید عموم قرار دهند از طرف دیگر مخاطبین طراحی سایت اس ام اس این قدرت را دارند که به اس ام اس های خوب لایک داده و یا از اس ام اس های بی معنی امتیاز کسر کنند. در ادامه مقاله طراحی سایت اس ام اس توضیحات بیشتری پیرامون قدرتمندی سیستم مدیریت محتوا در طراحی وبسایت اس ام اس داده خواهد شد.

تخفیف های ویژه در پکیج های طراحی سایت اس ام اس

به تمامی پکیج های شرکت طراحی سایت وب ساز هفتاد درصد تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت که طراحی سایت اس ام اس نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اما علت این تخفیف های ویژه در پکیج های مانند طراحی وبسایت اس ام اس چیست؟ در جواب این سئوال باید گفت وب ساز علاوه بر اینکه دارای طراحی اختصاصی سایت برای افرادی که امکانات خاصی را طلب می کنند می باشد ، طرح های ویژه ای را به منظور ایجاد توان مالی برای افرادی که قصد طراحی حرفه ای سایت را دارند اما به دلیل شرایط بد مالی از عهده هزینه آن بر نمی آیند دارد.

شرکت ساخت سایت وبساز پکیج‌های ویژه ای را در دسته های مختلف طراحی کرده است که به دلیل بهره مندی از سیستم مدیریت محتوی قدرتمند امکان تغییر همه اجزای طراحی سایت در آنها وجود دارد از این رو قابل عرضه شدن به چندین نفر را دارا می باشند بدون اینکه طراحی قالب سایت در هیچکدام از آنها تکراری شود بر همین اساس قیمت طراحی سایت در پکیج ها تا حدود هفتاد درصد کاهش یافته است. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه خواندن مقاله دلیل مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در پکیج های وبساز بسیار می تواند راهگشا باشد.

توانمندی های موجود در پکیج طراحی سایت اس ام اس

متخصصین طراحی سایت وبساز برای برتری پکیج های طراحی سایت اس ام اس نسبت به پروژه های سایر شرکت ها امکانات منحصربفردی را در طراحی سایت خود قرار داده اند. وجود سیستم سئو هوشمند وب ساز به منظور بهینه سازی محتوی سایت حتی برای افرادی که کوچکترین آشنایی با اصول بهینه سازی در طراحی را ندارند یکی از این امکانات ویژه در طراحی سایت اس ام اس محسوب می شود. از دیگر امکانات استثنایی در طراحی وب ساز می توان به سیسم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی وب اشاره کرد که برای بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت و کاهش حجم و‌ تطبیق اندازه آنها مطابق با جایگاه تصاویر در قالب طراحی سایت استفاده می شود. از دیگر امتیازات طراحی وب سایت اس ام اس می توان به قالب سبک با سرعت بارگذاری بالا و استفاده اصولی رنگ در طراحی سایت و آموزش رایگان اشاره کرد.

توانمندی های موجود در پکیج طراحی سایت اس ام اس

برای اینکه بتوانید به موفقیت در طراحی وب سایت و نهایتا اهداف که مد نظر دارید خود برسید در درجه اول به یک طراح سایت حرفه ای نیازمند هستید طراحی که‌ در تمامی مراحل طراحی سایت به استانداردهای طراحی پایبند بوده و آشنا با زیر و بم های طراحی باشد و آگاهانه از دانش طراحی سایت خود در این مسیر استفاده کند.

توسعه جدی متخصصین ساخت سایت وبساز به داوطلبینی که قصد طراحی سایت اس ام اس دارند این است که هرگز سفارش طراحی سایت خود را به دست افراد آماتور در طراحی سایت و یا کلاهبرداران حرفه طراحی نسپارند و فریب شعارهای دروغین آنها را نخورند. آنها نه تنها شما را به اهداف طراحی سایتتان نخواهند رسانید بلکه موجب خراب شدن چهره شما در فضای مجازی می شوند که می تواند عواقب بدی برای شما به دنبال داشته باشد. گروه طراحی سایت وبساز با در خدمت گرفتن تیم های طراحی حرفه ای سایت و ارائه خدمات همه جانبه و منحصر بفرد یکی از بهترین گزینه ها برای شما در طراحی وبسایت اس ام اس می باشد که می تواند طراحی موفق سایت را برای شما به ارمغان بیاورد. با وب ساز در طراحی سایت اس ام اس به همه آرزوهایتان هر چه سریعتر برسید.طراحی سایت اس ام اس