وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت شورای شهر

شورای اسلامی شهر یکی از ارگان های مهم دولتی می باشد که در اوایل دهه سوم جمهوری اسلامی ایران با هدف بالا بردن سطح کار آمدی نظام تاسیس شده است و با شکل گیری آن ماد هفتصد قانون اساسی به تحقق پیوست. شورای اسلامی شهر نهادی کاملا نوپا و صد در صد مردمی بوده و بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مهمترین فعالیت شورا ها حل مسائل جاری و روزمره مردم با دست های خود مردم می باشد.

با توجه به اینکه شورای شهر نهادی ویژه است که از مردم برخاسته است بر طبق وظیفه ای که بر گردن اوست برای موفقیت هر جه بیشتر باید در مردم و با مردم باشد. با توجه به موقعیت دنیای امروز یکی از بهترین راههای ارتباطی با مردم طراحی سایت حرفه ای می باشد. گروه طراحی سایت وب ساز بمنظور خدمت رسانی به مردم و جذب بازار بزرگ طراحی سایت شورای شهر اقدام به طراحی وب سایت ویژه شورای شهر با امکانات منحصر بفرد و طلایی کرده است.

هدف وب ساز از طراحی سایت شورای شهر

متاسفانه بسیاری از سایت های شورای شهر که طراحی می شوند دچار درهم ریختگی قالب و فونت های نامناسب و تصاویر طراحی سایت نامطلوب با حجم های زیاد هستند و از استانداردهای جهانی برخوردار نیستند. چنین سایت های که بسیاری از حقوق کاربرین در طراحی سایت در آنها رعایت نمی شود هرگز نمی توانند پل ارتباطی مناسبی میان مردم و شورای شهر برقرار کند و در نهایت امر وظیفه اصلی شورای شهر دچار مخاطره خواهد کرد. کانون طراحی سایت وب ساز مجموعه ای از متخصصین طراحی سایت کار بلد می باشد که با هدف طراحی وبسایت ها ی استاندارد و ایجاد مرکز طراحی سایت مطمئن در فضای مجازی گرد هم جمع شده اند.

کارشناسان طراحی سایت وبساز با طراحی سیستم مدیریت محتوی ویژه شورای شهر و قالب های با استاندارد های جهانی و متناسب با این نهاد مردمی تمام توان خود را در جهت خدمت به مردم و سامان بخشیدن به بازار سایت های شورای شهر ارائه کرده است. امید است تا با همکاری و همیاری یکدیگر در جهت آبادکردن ایران عزیزمان هرچه بیشتر گام برداریم.

چرا طراحی سایت شورای شهر با وب ساز

شورای شهر نهادی است مردمی که حیات و ممات آن وابسته به ارتباط مناسب با مردم می باشد و افزایش کارایی شورای شهر در هرچه بیشتر و بهتر شدن این ارتباط است. آنچه امروزه در قویتر شده این ارتباطات بسیار می تواند اثر گذار باشد طراحی سایت کارآمد با قابلیت جذب مخاطب و بنیه ارتباطی قوی می باشد.شرکت طراحی سایت وب ساز با جذب متخصصین طراحی وب توانمند یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در ایران محسوب می شود که می تواند انتخاب اول هر متقاضی طراحی سایتی واقع شود. مهمترین دلایل انتخاب وب ساز در طراحی سایت شورای شهر عبارتند از:

امنیت در طراحی سایت شورای شهر فوقالعاده بالا

طراحی قالب سایت شورای شهر مطابق با استاندارد های جهانی طراحی قالب وب سایت و اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت

استفاده مناسب از زبان جی کوئری در طراحی سایت برای جذاب کردن قالب وبسایت

تجهیز ساختار سایت شورای شهر به سئو هوشمند وب ساز برای رعایت کامل اصول بهینه سازی در طراحی محتوای سایت

رعایت کامل قوانین CSSدر طراحی سایت برای افزایش سرعت بار گذاری در طراحی سایت

بهره مندی از ماژول ویرایش خود کار تصاویر برای نمایش هرجه بهتر تصاویر

امکانات طراحی سایت شورای شهر

در پکیج طراحی سایت شورای شهر وب ساز امکانات بسیار گسترده ای لحاظ شده است در ادامه به تعدادی از این امکانات ویژه در طراحی وب سایت شورای شهر اشاره خواهیم کرد.

سیستم مدیریت محتوا کاملا حرفه ای در طراحی وبسایت شورای شهر به منظور مدیریت آسان وب مستر سایت بر تمامی اجرای طراحی سایت شورا مخصوصا تسلط او روی تولید متون در طراحی سایت

وجود اسلاید شو حرفه ای در ساخت سایت شورای شهر با امکان تسلط کامل وب مستر سایت روی تیتر ها و تصاویر

نمایش اخبار مهم شهر در قالب جی کوئری با قابلیت تغییر خبر بوسیله دکمه های کنترل کننده دستی در ساخت وب سایت شورای شهر

ثبت اخبار در سایت بصورت کاملا ویژه همراه با درج تصویر برای هرخبر با قابلیت ویرایش خود کار

امکان درج بینهایت صفحه در ساخت وبسایت شورای شهر و قابلیت اتصال آنها به بخش منو

این امکانات طراحی سایت نامبرده شده تنها تعدادی از امکانات وب سایت شورای شهر وبساز می باشند برای آگاهی ازسایر امکانات به مقالات مربوطه مراجعه کنید. با طراحی سایت شوراس شهر وب ساز حرفه ای در فضای مجازی حاضر شوید.طراحی سایت شورای شهر