وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت شخصی

با گسترش فضای مجازی و آشکار شدن مزایای آن برای عموم مردم ، هر روز بر تعداد افرادی که می خواهند با طراحی سایت شخصی در این دنیای بزرگ حضور پیدا کنند افزوده می شود. طراحی وب سایت شخصی می تواند علاوه بر ثبت خاطرات روزانه و جلوگیری از نابود شدن آنها ، به منظور معرفی شخصیت و بیان افکار وایده هایتان را در فضای مجازی مورد استفاده قرارگیرد. همچنین طراحی وبسایت شخصی می تواند به عنوان هدیه ویژه برای اتفاق های مهم زندگی شما مانند ازدواج یا تولد مورد استفاده قرار گیرد تا آن روز را برای عزیزانتان جاودانه سازد.

همانطور که مطلع هستید برای طراحی حرفه ای سایت شخصی باید متحمل هزینه طراحی سایت بالایی شوید از این رو بسیاری از افراد که متقاضی طراحی سایت شخصی هستند رو به طراحی سایت آماتور با امکانات محدود آورده و طولی نمی کشد که پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به دلیل ارائه خدمات نامناسب در اینگونه سایت ها با شکست در طراحی وبسایت مواجه خواهند شد. برای فرار از دام اینگونه افراد بهترین راه حل پکیج های طراحی سایت شخصی وبساز با امکانات حرفه ای و قیمت مناسب می باشد.

هدف مرکز طراحی سایت وبساز از طراحی پکیج های شخصی ایجاد یک سیستم مدیریت محتوی جامع با کد نویسی استاندارد و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر می باشد که دارای امکانات ویژه در طراحی وب بوده و به وب مستر سایت طراحی شده امکان تغییر آسان قالب وب سایت را می دهد تا با تغییر آسان قالب در طراحی سایت شخصی امکان عرضه شدن سایت به چندین نفر از داوطلبین طراحی سایت فراهم شده و نهایتا باعث کاهش قیمت طراحی سایت شود بطوریکه تمامی افراد متقاضی در طراحی سایت به راحتی قادر باشند حضور حرفه ای در فضای مجازی را تجربه کنند.

اهداف طراحی سایت شخصی

در یک بیان کوتاه باید گفت اهداف طراحی سایت شخصی می تواند برای اشخاص گوناگون متفاوت باشد. این اهداف می تواند ثبت خاطرات زندگی و یا داشتن گالری بزرگ عکس در وب سایت و یا به عنوان کادوی هیجان آور و ماندگار برای عزیزانتان در اتفاق های مهم زندگی شان باشد و یا باهدف به دست آوردن اعتبار و شهرت در فضای مجازی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های طر احی سایت شخصی

همانطور که می دانید رعایت قوانین بهینه سازی در ساخت سایت جزء مهمترین مراحل طراحی سایت محسوب شده که بخشی از آن به عهده طراح سایت و بخشی دیگر به عهده وب مستر سایت طراحی شده خواهد بود اما مدیران وب ساز با ماژول های مخصوص موجود درپکیج طراحی سایت شخصی سعی کرده اند سنگینی وظیفه را از دوش وب مسترسایت برداشته و او را تبدیل به یک مدیر حرفه ای کنند.

از مهمترین ویژگی ها ی موجود در پکیج های طراحی سایت شخصی وب ساز که آنرا از دیگر پروژه های ساخت وب سایت شخصی برتر می کند وجود ماژول سئو هوشمند در سیستم مدیریت آن می باشد. سئو هوشمند به این معناست که وب مستر سایت برای طراحی محتوا سایت فقط باید داده های درخواست شده را در فیلد های خالی موجود در سیستم مدیریت محتوی وارد کند بعد از آن اصول سئو در طراحی متون سایت بصورت خودکار رعایت شده و نهایتا محتوی بهینه شده در هاست سایت شما ذخیره خواهد شد.

بهینه سازی خودکار تصاویر در ساخت وبسایت شخصی از دیگر امکانات طلایی در ساخت سایت شخصی وب ساز محسوب می شود که تصاویررا در پروژه های طراحی سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و مناسب ترین سایز با کمترین حجم و بالاترین کیفیت را برای قرار گیری تصاویر در سایت شما انتخاب می کنند. سیستم مدیریت محتوی در طراحی سایت شخصی مجهز به ماژول حرفه ای دیگری نیز می باشد که از آن تحت عنوان سیستم ویرایش حرفه ای متون در طراحی سایت شخصی یاد می شود. با ماژول های ذکرشده تمام نگرانی های وب مستر در زمینه بهینه سازی برطرف شده وبطوری که دیگر او نیازی به هیچ گونه آموزشی در زمینه طراحی محتوا وب سایت نخواهد داشت.

از دیگر امتیازات منحصر بفرد وب سازدر پکیج ها کاهش نرخ طراحی سایت هفتاد درصدی در آن می باشد. یک نکته در اینجا لازم به یاد آوری می باشد و آن نکته این است که طراحی ارزان قیمت سایت شخصی هرگز دلیلی غیر حرفه ای بودن آن نمی باشد بلکه متخصصین طراحی وب ساز با در نظر گرفتن راه کار هایی ویژه ای این کاهش قیمت را در طراحی سایت شخصی ایجاد کرده اند برای دانستن دلیل این تخفیف های ویژه به مقاله علت کاهش هفتاد درصدی قیمت در طراحی سایت شخصی مراجعه کنید.

آنچه که گفته شد تنها گوشه کوچکی از خصوصیات حرفه ای در وب ساز می باشد برای دانستن سایر امکانات طراحی سایت شخصی وب ساز به مقاله مربوطه مراجعه فرمایید. با مرکز فناوری اطلاعات وب ساز طراحی سایت شخصی ویژه و حرفه ای را تجربه کنید.
طراحی سایت شخصی