وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت شهرداری

شهرداری یکی از اورگان های مهم دولتی به شمار می آید که رابطه بسیار تنگاتنگی با مردم جامعه دارد. شهرداری ها علاوه بر زیبا سازی و پاک سازی فضای شهری ، یکی از وظایف مهمی که به عهده دارند ارتباط گسترده با مردم می باشد. با گسترش تکنولوژی و پیشرفت فضای مجازی ، طراحی سایت یکی از مهمترین راههای ارتباطی با مردم محسوب می شود که می تواند نقش بسیار مهمی در سبک کردن وظیفه اطلاع رسانی شهرداری داشته باشد.

گروه طراحی سایت وبساز با شناخت کامل بازار طراحی وب سایت عظیم شهرداری با ارائه امکانات ویژه به منظور دردست گرفتن این بازار بزرگ ، اقدام به ساخت پکیج های ویژه ای برای این اورگان مهم دولتی کرده است. در پکیج های طراحی سایت شهردداری به علت اینکه تمامی پکیج در اختیار شهرداری قرارخواهدگرفت فاقد تخفیف هفتاد درصدی ویژه در پکیج ها می باشد. همچنین متخصصین وب ساز در طراحی اختصاصی سایت آماده ارائه هرگونه خدمات تخصصی به شهرداری ها خواهد بود.

پکیج طراحی سایت شهرداری

پکیج های طراحی سایت شهرداری زیر مجموعه پکیج های طراحی سایت دولتی می باشند. در طراحی وب سایت های دولتی به دلیل اینکه تمام کدهای نوشته شده در اختیار سازمان دولتی قرار می گیرند دارای قیمیتی بالاتر نسبت به سایر پکیج های ی وبساز می باشند.

سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت شهرداری مانند دیگر سیستم های مدیریت محتوای وب ساز ازامنیت فوق العاده و غیر قابل نفوذ برخوردار می باشند. طراحی وب سایت شهرداری به دلیل اینکه تعداد مراجعات بالایی دارد باید دارای کد نویسی سبک و راحت بوده تا رعایت حقوق کاربرین در طراحی سایت مورد توجه موتورهای جستجوگر واقع شده و مصرف ترافیک کمتری داشته باشد.

چرا پکیج طراحی سیات شهرداری وب ساز

در جواب این سئوال که چرا باید پکیج طراحی سایت شهرداری وب ساز را انتخاب کرد باید گفت که طراحی وبسایت شهرداری به دلیل اینکه طیف گسترده ای از مردم با آن سرو کار دارند و نمادی از اعتبار یک شهر محسوب می شود باید دارای کدنویسی استاندارد و سرعت بارگزاری بالا و امنیت زیاد بوده تا بتواند پاسخ گویی بازدیدکنندگان طراحی سایت خود باشد.

مسولین این امر باید در انتخاب درست شرکت طراحی حرفه ای سایت دقت زیادی کرده تا در دستان افراد کلاهبردار در حرفه طراحی سایت رفتار نشوند. مرکز طراحی سایت وب ساز با دارابودن کارشناسان متخصص در ساخت سایت توانسته است گوی سبقت را از سایر رقبای طراحی سایت خود ربوده و در بازار طراحی وب سایت به یکی از قابل اعتماد ترین شرکت های طراحی تبدیل شود. در بیان خصوصیات برتری طراحی سایت وب ساز خواندن مقاله چرا باید وب ساز را انتخاب کرد به شما اطلاعات بسیار مناسبی در دلایل انتخاب و بساز خواهد داد.

امکانات ویژه در طراحی سایت شهرداری وب ساز

امکانات منحصر بفردی در طراحی سایت شهرداری توسط وبساز در نظر گرفته شده است که می تواند چشم هر بینده ای را به خود خیره کند در ادامه مقاله به گوشه ای از این امکانات طلایی اشاره خواهد شد.

یکی از مسائلی که در طراحی سایت شهرداری خیلی اهمیت دارد سئو مناسب با سایت شهردرای می باشد. سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت شهرداری داری ماژول قدرتمند سئو هوشمند در طراحی متون سایت می باشد که بصورت اتوماتیک محتوای وارد شده از طرف وب مسترسایت را تجزیه تحلیل کرده و متون طراحی سایت را با بهترین شکل بهینه سازی به ثبت می رسانند. وب مستر در طراحی سایت شهرداری تنها وظیفه وارد کردن اطلاعات را در فیلد های خالی دارد تا صفحات سایت به بهترین صورت در هاست مورد نظر ذخیره شوند. سیستم ویرایش خود کار تصاویر در طراحی سایت و ماژول ویرایش پیشرفته متون در طراحی سایت از دیگر امکانات طلایی در طراحی سایت شهرداری وب ساز محسوب می شود که در جاهای دیگر نظیر آن مشاهده نخواهد شد.

از دیگر امکانات طراحی سایت شهرداری وب ساز می توان به موراد زیر اشاره کرد:

کنترل پنل مدیریت صفحات و محتوای وب سایت داینامیک

امکان ایجاد صفحات ( نامحدود)

مدیریت تصاویرفوق حرفه ای در طراحی وبسایت شهرداری

امکان ايجاد منو و زيرمنو ( نامحدود ) در طراحی وب سایت شهرداری

قابلیت پرینت صفحات سایت

مدیریت نظر سنجی حرفه ای در ساخت سایت شهرداری

مديريت اعضاء‌ کاربران جهت تعیین حق دسترسی به صفحات

ماژول مدیریت دانلود در ساخت سایت وب ساز

مدیریت آگهی ها

کنترل IP

فرم ثبت نام

امکان ارسال خبرنامه برای اعضا از طریق ایمیل

مدیریت لینک های بصورت پیشرفته در ساخت سایت شهرداری

پشتیباتی از طریق ایمیل دائمی رایگان

ارائه نقشه سایت بصورت حرفه ای

ویرایشگر متن حرفه ای مشابه نرم افزار Word در سیستم مدیریت طراحی سایت شهرداری

مدیریت مقالات ارائه شده در طراحی سایت شهرداری

امکان جستجو داخلی در صفحات سایت

امکان پشتیبان گیری توسط مدیر سایت

مدیریت ارتباط با ما

امکان تعریف کلمات کلیدی برای هر صفحه (گوگل رنکینگ)

طراحی سایت شهرداری