وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت صنعتی

با افزایش جمعیت و بزرگ شدن جامعه انسانی رفته رفته نیاز مردم به تولیدات انبوه و با کیفیت افزایش یافته و همین امر موجب توسعه صنعت و تولیدات صنعتی شد. تا جایکه امروزه صنعت به عنوان جزء جدا ناپذیری از زندگی مردم تبدیل شده است. ارتباط مردم با صنعت ارتباطی دو سویه است به عبارت دیگر که صنعت حیات و ممات خود را مدیون ارتباط موثر با مردم است و هر گاه کارخانه ای نیاز های مردم را ادراک نکند و مطابق با نیاز آنها دست به تولید نزند در آینده بسیار نزدیک دچاار ورشکستگی خواهد شد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی طراحی سایت صنعتی به عنوان یکی از بهترین و موثرترین راههای ارتباطی با مردم محسوب می شود و می تواند منافع سرشاری را برای صاحبان خود به دنبال داشته باشد که در ادامه مقاله طراحی وب سایت صنعتی به آن خواهیم پرداخت.

منفعت های طراحی سایت صنعتی

مهمترین رکن یک کارخانه یا شرکت برای ادامه حیات و افزایش تولید و سودآوری خود ، با مردم بودن و تولید بر اساس نیازها و خواسته های آنها می باشد. یک محصول زمانی به فروش مناسب دست خواهد یافت که مردم آنرا تایید کرده و در لیست احتیاجات روزمره زندگی خود قرار بدهند. یکی از مهمترین منفعت های طراحی سایت صنعتی این است که مردم می توانند به راحتی و در هر زمان و مکانی با کارخانه تماس داشته باشند و نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن محصولات در وب سایت کارخانه به ثبت برسانند. همچنین مدیر تبلیغات شرکت نیز می تواند جدیدترین محصولات شرکت را به مردم معرفی کرده و از برتری های آن محصول نسبت به محصولات مشابه با آن بگویید.

مزیت دیگری که ساخت وب سایت صنعتی می تواند برای کارفرمایان طراحی سایت خود به دنبال داشته باشد این است که کارخانه با ساخت سایت در فضای مجازی صاحب شناسنامه و هویت می شود. برای دوستانی که آشنایی مختصری با فضای مجازی دارند به خوبی این نکته برای آنها قابل درک می باشد که عدم حضور در این فضا می تواند چه ضربه های جدی را به یک صنعت وارد کند. برای کسب اطلاعات جامعه تر پیرامون منفعت های طراحی وبسایت صنعتی به مقاله منافع طراحی سایت رجوع کنید.

فرار از افراد سودجو در طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت غیرحرفه ای می تواند ضربه های سنگینی به کارخانه های تولیدی وارد کند که مراتب آن بسیار شدیدتر از عدم حضور در فضای مجازی می باشد. ارزانی در طراحی سایت یکی از دام های بارز در طراحی غیرحرفه ای سایت می باشد که برای جذب داوطلبین طراحی وبسایت توسط افراد فرصت طلب در طراحی سایت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.این افراد با شعارهای دروغینی مانند تعرفه طراحی سایت آسان و یا طراحی ارزان قیمت سایت و شعارهای مانند آن تلاش در جذب مشتری می کنند. مقاله معایب طراحی سایت آماتور می تواند ضرورت فرار از افراد سودجو را در طراحی سایت صنعتی بیشتر روشن کند.

پکیج های طراحی سایت صنعتی وب ساز

گروه طراحی سایت حرفه ای وبساز برای جذب بازار طراحی سایت صنعتی ایده های مختلفی را ارائه کرده است که از مهمترین آنها پکیج های طراحی وبسایت صنعتی می باشد. در پکیج های طراحی وب صنعتی ماژول های حرفه ای متعددی قرار داده شده است که می تواند هر متقاضی طراحی سایت را مجاب به ساخت وبسایت صنعتی با استفاده از این پکیج ها کند.

امکانات طلایی مانند سئو هوشمند وب ساز به منظور اجرای دقیق نکات بهینه سازی در طراحی سایت توسط وب مستر سایت طراحی شده و همچنین ماژول ویرایش هوشمند تصاویر در طراحی سایت و یا سیستم  ویژه و آسان طراحی محتوی سایت نمونه ای از امکانات ویژه در پکیج های طراحی سایت صنعتی می باشند. وجود این امکانات منحصربفرد از یک طرف و از طرف دیگر تخفیف های ویژه هفتاد درصدی در پکیج های وب ساز دلیل اصلی استقبال آنها توسط افراد متقاضی طراحی سایت می باشد. لازم به یاد آوری می باشد که این تخفیف ها به هیچ عنوان از کیفیت طراحی سایت صنعتی نمی کاهد برای دانستن علت این امر به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز مراجعه کنید.

برای دانستن سایر امکانات طراحی سایت صنعتی وب ساز به مقالات مربوطه مراجعه کنید. با انتخاب مرکز فناوری اطلاعات وب ساز تفاوت را در طراحی سایت صنعتی حرفه ای تجربه کنید.
طراحی سایت صنعتی