وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت معماری

ایران کشوری بزرگ و پهناوریست که دارای تمدن و فرهنگی بسیار دیرینه می باشد. هنرمعماری ایرانیان نیزدرراستای این تمدن دیرینه دارای قدمت زیادی می باشد. آثار معماری بجا مانده در میدان نقش جهان و تخت جمشید حاکی از ریشه های این هنر بزرگ در ایران عزیز می باشد.

همگام با پیشرفت تکنولوژی، معماران ایرانی برای نشان دادن هنرباشکوه معماری خود با این پیشرفت ها هماهنگ شده و سعی کرده اند که با طراحی سایت معماری از یک طرف آثارگران سنگ خود را به جهانیان معرفی کنند و از طرف دیگر ازسایر رقبا خود دراین عرصه عقب نمانده وبتوانند بازار کار مناسبی برای خود ایجاد کنند.

مرکز طراحی سایت وبساز نیزبه منظور جذب بازارطراحی سایت در یک عمل بی سابقه اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت معماری کرده اند که با دارا بودن تخفیف های ویژه و امکانات طلایی در ساخت سایت مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفته است.

چرا طراحی سایت معماری

معماری ایرانی همزمان با پیشرفت فن آوری به مرحله تازه ای از حیات خود وارد شده است. اگر چه به دلیل کمبود زمین و افزایش جمعیت ، معماران هنرمند ایرانی مثل ایام گذشته قادر به ساخت آثار خارق العاده نیستند اما با وجود نبوغ خاص طراحان ایرانی راهگشا شده و معماران در این ابعاد از زمین هم دست به ابتکاراتی تازه زده اند و آثاری از خود به جا گذاشته اند که علاوه بر سازگار بودن با مشکلزمین، هنر معماری نیز در آنها به طرز زیبایی رعایت شده است.

طراحی وب سایت معماری می تواند همانند شناسنامه کاری برای معماران هنرمند ایرانی محسوب شود تا افرادی که دارای ذوق هنری هستند و می خواهند خانه خود را به دست افرادی هنرمند بسپارند به راحتی قادر باشند این معماران هنرمند را در فضای مجازی پیدا کرده و با مشاهده آثارهنری انجام گرفته توسط آنها با خیال آسوده معماران مورد نظر خویش را انتخاب کنند.

اهداف طراحی سایت معاری

هنرمندان معماری با ساخت سایت معماری می توانند هدف های مختلفی را دنبال کنند. که مهمترین هدف طراحی سایت معماری می تواند تعامل با مردم و و ارائه یک شناسنامه کاری ویژه برای ثابت کردن هنر معماری شان باشد. از دیگر اهداف طراحی سایت معماری به اشترک گذاشتن تجربه ها خود با دیگر همکاران و استفاده از پیشنهادات و انتقادات مردم در بهبود روند کاری خود باشد.

ساخت وبسایت معماری با هرهدفی که صورت پذیرد برای موفقیت در طراحی سایت اولین چیزی که سفارش دهندگان طراحی وب معماری باید انجام دهند اجرای پروژه طراحی سایت بوسیله افراد حرفه ای در طراحی وب سایت می باشد. تنها طراحی حرفه ای سایت معماری می باشد که می تواند هدف اصلی در طراحی سایت معماری را برآورده سازند اگر معمارن درمسیرساخت وب سایت به افراد آماتور در طراحی وب سایت و یا کلاهبرداران حرفه طراحی سایت اعتماد کنند حاصلی جز ناکامی در طراحی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت علاوه بر اینها اعتبارو وجه کاری آنها نیز با طراحی سایت غیرحرفه ای زیر سئوال خواهد رفت.

گروه طراحی سایت وب ساز امکانات ویژه ای را در ساخت سایت معماری اجرا کرده است که می تواند دلیل اصلی اتتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای وبساز به عنوان تنها شرکت طراحی حرفه ای سایت باشد.

بخش ویژه مقالات طراحی وب سایت معماری با مزیت ثبت کامنت برای هر مقاله و دادن لایک به آنها

استفاده از اسلاید شو در طراحی سایت به زبان جی کوئری برای نمایش اخبار ویژه در وب سایت با امکانات طلایی ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

بخش خبرهای ویژه و داغ با نمایش  جی کوئری ویژه برای طراحی وبسایت معماری با دکمه های کنترل کننده

بهره مندی ازمنو ویژه در طراحی سایت معماری با قابلیت کنترل ویژه در سیستم مدیریت محتوی

در دست داشتن و قابلیت کنترل بر تمامی اجزای طراحی قالب سایت در قسمت مدیریت محتوی با یادگیری کاملا آسان

طراحی قالب سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا

قابلیت افزودن امکانات جانبی در طراحی سایت واکنش گرا به در خواست مشتریطراحی سایت معماری