وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت کودک

دوران کودکی زیباترین دوران زندگی انسان می باشد که یادآور خاطرات خوب و شیرین بسیاری است و انسان از به یاد آوردن این خاطرات احساس رضایت و خرسندی می کند. شاید تاکنون همه ما از بزرگترهایمان در مورد دوران کودکی مان سئوالات مختلفی پرسیده باشیم و سعی کرده باشیم تا آن خاطرات خوب را برای خودمان تداعی کنیم. حال که ما امروز در نقش پدر و مادر هستیم پس تلاش کنیم تا خاطرات دوران کودکی عزیزانمان را با شیوه های مختلف ثبت و ضبط کرده و این دوران شیرین را برای آنها جاودانه سازیم. طراحی سایت کودک یکی از بهترین روش های ثبت خاطرات محسوب می شود که دوستداران مخصوص به خود را دارد.

مرکز طراحی سایت وب ساز نیز به منظور ایجاد مکانی امن و مناسب برای ثبت خاطرات کودکی عزیزانتان اقدام به ارائه پکیج طراحی سایت حرفه ای کودک کرده است. این پکیج علاوه بر ثبت دلنوشته شما از زندگی کودکانتان می تواند محلی  مناسب برای ثبت عکس و فیلم های گرفته شده از آنها باشد و همچنین به تقویت مهارت نویسندگی آنها پس از یادگیری حروف الفبا کمک شایانی کند تا در آینده نه چندان دور با خواندن خاطراتی که با دست خودشان به رشته نوشته درآمده لبخندی ارزشمند بر لب هایشان نقش بندد.

تفاوت وبلاگ با طراحی سایت کودک

شاید بتوان گفت که با ایجاد یک وبلاگ هم می توان خاطرات کودکان مان را به ثبت برسانیم و دیگر نیازی به پرداخت هزینه طراحی سایت نمی باشد؟ در جواب شما باید گفت که ساخت وبلاگ اگرچه رایگان می باشد اما ارائه کنندگان آن برای رسیدن به اهداف مختلفی اقدام به این کار می کنند و در صورتی که به خواسته های خود نرسند ادامه کار خود را متوقف خواهند کرد از این رو هیچ ثباتی در ارائه خدمات دایمی توسط آنها وجود ندارد.

از طرف دیگر امکانات طراحی سایت در وبلاگ ها وجود ندارد و به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم در وبلاگ ها منوط به شرایط خاص است همچنین امنیت در وبلاگ هابسیار پایین بوده و هر آن در احتمال هک آنها وجود دارد. آنچه که گفته شد بخشی از تفاوت های وبلاگ با طراحی سایت کودک وبساز بود. برای دانستن تفاوت های بیشتر به مقالات مختلفی که در این زمینه منتشر شده است مراجعه کنید.

پکیج های طراحی سایت کودک

کانون طراحی سایت وب ساز به منظور ایجاد صرفه اقتصادی برای والدینی که از سرمایه کافی برای طراحی وبسایت کودک بصورت حرفه ای برخوردار نیستند و همچنین سالم سازی بازار طراحی کودک و مجهز کردن آن به امکانات منحصر بفرد اقدام به ساخت پکیج طراحی سایت کودکان کرده است. قیمت پکیج طراحی سایت کودک هفتاد درصد ارزانتر نسبت به دیگر شرکت های طراحی سایت می باشد که دلیل این تخفیف ویژه در مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز به طور روشن بیان شده است.

هشدار ویژه متخصصین طراحی سایت وب ساز به شما دوستان گرامی این است که در مسیر ساخت سایت شدیدا مراقب خود باشید تا در دام افراد سودجو در طراحی سایت نیفتید. اینگونه از افراد با جملاتی از قبیل طراحی سایت ارزان قیمت و یا نرخ طراحی سایت پایین افرادی را که سطح دانش طراحی سایت پایینی دارند را فریب داده و به دام خود گرفتار می کنند.

امکانات طراحی سایت کودک وب ساز

شرکت طراحی سایت وب ساز امکانات ویژه ای را برای پکیج طراحی سایت کودک در نظر گرفته است.بعضی از این امکانات ویژه عبارتند از

استفاده از هاست قدرتمند در نگهداری اطلاعات سایت و پشتبان گیری های منظم برای تضمین حفاظت مادام العمر از اطلاعات داخل هاست

ماژول گالری ویژه با امکانات منحصر بفرد در زمینه نمایش عکس های دلبندانتان و تضیمن ویژه در زمینه نگهداری این عکس ها

اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت کودک بصورت کاملا زیبا و مناسب با فضای سایت

بهره مندی از سیستم ویرایش حرفه ای متون در سی ام اس وب ساز یا سیستم مدیریت محتوی سایت

استفاده از ماژول های حرفه ای و بی نظیر برای ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت به همراه سئو هوشمند

این امکانات استثنایی تنها بخشی از خدمات در نظر گرفته شده در پکیج طراحی سایت کودک وب ساز می باشد در صفحه امکانات طراحی سایت وب ساز امکانات دیگر وب ساز به شما دوستان عزیز معرفی شده است.

پکیج های طراحی سایت کودک وبساز با توجه قیمت استثنایی و امکانات حرفه ای که دارند علاقه مندان زیادی پیدا کرده اند. در ضمن کانون طراحی سایت وب ساز برای افرادی که قصد دارند تا ساخت وبسایت کودک را به صورت ویژه انجام دهند بسته طراحی سایت اختصاصی کودک وب ساز را پیشنهاد می کند. با وب ساز آینده روشن و حرفه ای برای کودکان تان طراحی کنید.
طراحی سایت کودک