وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت خودرو

روزانه در ایران خودرو های بسیاری خرید و فروش می شوند. این امر بازار بسیار مناسبی را برای معاملات خودرو ایجاد کرده است. معمولا همه افرادی که قصد خرید خودرو دارند به مراکز مختلفی مراجعه کرده و سعی می کنند با میزان بودجه که برای این کار اختصاص داده اند مناسب ترین خرید را انجام دهند. بدون شک راه اندازی وب سایتی که اطلاعات مناسبی در زمینه خرید و فروش خودرو در اختیار کاربرین قرار دهد علاوه بر اینکه می تواند مکان بسیار مناسبی برای خرید و  فروش خودرو در دنیای مجازی قرار بگیرد می تواند روزانه بازدید کنندگان فراوانی را به سوی خود جذب کند.

اشخاصی که مخاطبین  طراحی سایت خودرو به شمار می آیند به دو دسته تقسیم می شوند. افرادی که قصد خرید خودرو بصورت آنلاین را دارند و افرادی که برای گرفتن قیمت خودرو به وب سایت های فعال خودرو درفضای مجازی مراجعه می کنند. اگر طراحی وب سایت خودرو بصورت حرفه ای و توسط متخصصین  طراحی سایت کاربلد انجام پذیرد می تواند روزانه مورد مراجعه افراد بسیاری واقع شود با بالارفتن تعداد مراجعه کننده گان بسیاری از شرکتها خصوصی و دولتی که در زمینه خودرو فعالیت می کنند برای جذب بازارتمایل پیدا خواهند کرد تا در وب سایت شما به تبلیغ محصول مورد نظر خود بپردازند. این کار می تواند سود قابل ملاحضه ای را نصیب کارفرمایان  طراحی سایت خودرو کند و یکی دیگر از راههای  سودآوری از طراحی وبسایت خودرو به شمار آید.

در ایران وب سایت های خرید و فروش خودرو اینترنتی نسبتا زیادی  وجود دارند اما به علت اینکه بسیاری از آنها طراحی چشمگیر و کاربر پسندی ندارند و کد نویسی حرفه ای و اصولی در آنها صورت نگرفته است نتواسته اند به موفقیت در خور توجه ای دست پیدا کنند.

برای اینکه بتوان در زمینه ساخت سایت خودرو به موفقیت دست پیدا کنید باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت خودرو موفق عمل کنید. مرکز طراحی سایت وبساز با در اختیار داشتن تجربه بالای کارشناسان طراحی وبسایت خود توانسته است در زمینه طراحی انواع سایت بصورت کاملا موفق عمل کرده و رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کند. بدون شک بهره مندی از امکانات طراحی سایت خودرو حرفه ای و داشتن قیمت طراحی سایت متفاوت ، وب ساز را به یک مرکز مناسب و ایده آل در زمینه ساخت وب سایت خودرو تبدیل کرده است.

گذشته از امکانات طلایی در طراحی وب خودرو وب ساز که در مقاله امکانات استثنایی در طراحی سایت به آن پرداخته شده است این وب سایت ها شامل امکانات گسترده ای دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.

امکانات طراحی سایت خودرو وب ساز

هر پروژه طراحی سایت با توجه به اهدافی که دنبال می کند امکانات و قابلیت هایی مختلفی رادر اختیار مشتریانش قرار می دهد. شاید شما دوستان عزیز  برخی از این ویژگی ها و امکانات را در دیگر پروژ های طراحی سایت دیگر نیز مشاهده کرده باشید ولی در وب ساز تمامی این امکانات در طراحی سایت خودرو از قابلیت شخصی سازی بهره مند بوده و به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده اند. در ادامه به بررسی و معرفی برخی از این امکانات و ویژگی ها در پروژه های ساخت سایت خوردو وبساز پرداخته خواهد شد.

گالری تصاویرحرفه ای در ساخت وبسایت خودرو با مدیریت حرفه ای و آسان

امکان بررسی تخصصی در زمینه خودرو های وارد شده در لیست فروش

بخش مقایسه محصولات در طراحی وب سایت خودرو به صورت حرفه ای

امکانات فروش آنلاین خودرو بصورت کاملا ویژه

ایجاد زمینه حرفه ای برای ثبت نام متقاضیان و وارد کردن مشخصات خودرو خود

خبرنامه حرفه ای و ارسال ایمیل گروهی

بهره مندی از پنل ارسال پیام کوتاه در پروژه ساخت سایت خودرو

امکان دسته بندی محصولات بر اساس معیارهای خاص خودرو

جستجوی محصولات با فاکتورهای مورد نظر مشتری

امکان معرفی محصولات مشابه به کاربرین

ماژول فروش بصورت ویژه و ابزار معرفی  محصولات برتر در طراحی وب خودرو

امکان امتیاز دهی به خودرو ها توسط مخاطبین و افزودن به لیست علاقه ها

ابزار های ویژه خرید آنلاین خودرو

استفاده از نقشه گوگل و دهها امکانات ویژه دیگرکه در این مجال قابل گفتن نمی باشد.

از طرف دیگر مدیران وب ساز با ارایه پکیج های طراحی سایت خوردو خود توانسته اند امکان حضور حرفه ای تمامی افرادی که قصد ساخت وب سایت خودرو را دارند در فضای مجازی فراهم کنند. از ویژگی های بارز این پکیج ها وجود تخفیف های ویژه هفتاد درصدی در آنها می باشد. برای دانستن کم و کیف اینگونه تخفیف های ویژه به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در پکیج های وب ساز مراجعه کنید.

با خواندن صفحه وب ساز را انتخاب کرد" >چرا باید وب ساز را انتخاب کرد بی هیچ درنگی گروه طراحی سایت خودرو وب ساز را به عنوان گزینه اول خود برای ورود به دنیای مجازی انتخاب خواهید کرد.
طراحی سایت خودرو