وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت هنرمندان

هنر عمری به درازای تاریخ بشری دارد. از نخستین سالهای پیدایش بشر ، انسان همواره عاشق هنر بوده است و سعی می کرد عواطف و احساسات خود را در قالب نقش و نگار به تصویر بکشد. هنر همگام پیشرفت تمدن انسانی رنگ تازه تری به خود گرفت وشاخه های گسترده تری پیدا کرد موسیقی و تئاتر و سینما وخط وکاشی و...همه و همه شاخه های از هنر و حاصل ارتباط روح بشر با عالم بالاست.

هنرمند همواره سعی کرده است با مردم از طریق هنر خویش ارتباط برقرار کند. او به خوبی می داند با مردم بودن و بهره مندی از نقطه نظرات آنها تا چه اندازه می تواند در انتقال مفاهیم هنر او به دیگران ارزشمند باشد. در عصر تکنولوژی و رایانه طراحی سایت برای هنرمندان می تواند به منزله پلی ارتباطی محکمی باشد که صدای هنرمند را به مردم رسانیده و هنرمند را از احساسات مردم برای خلق آثار هنری تازه کمک کند.

هدف وبساز از طراحی سایت هنرمندان

مرکز طراحی سایت وبساز به منظور جذب هنرمندان علاقه مند به ساخت سایت اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت هنرمندان با امکانات منحصر بفرد کرده است تا از یک طرف هنرمندان را در جهت رسیدن به اهداف شان کمک کرده باشد و از طرف دیگر بتواند بازار طراحی سایت بزرگ هنرمندان را در دست بگیرد. پس هدف اصلی وبساز از ساخت پکیج طراحی سایت هنرمندان را می توان در ایجاد زمینه مناسب برای تمامی هنرمندان به منظور حضور حرفه ای در فضای مجازی و رونق کسب و کار خود خلاصه کرد.

تخفیف ویژه در طراحی سایت هنرمندان

یکی از مشکلاتی که در سر راه متقاضیان طراحی سایت هنرمندان قرار دارد مشکل هزینه طراحی سایت می باشد. طراحی حرفه ای سایت هنرمندان به دلیل اینکه فرآیندی زمانبر می باشد موجب افزایش قیمت در طراحی اختصاصی سایت هنرمندان خواهد شد. گروه طراحی سایت وبساز با هدف پایین آوردن قیمت طراحی سایت هنرمندان اقدام به تولید پکیج های طراحی سایت ویژه ای برای هنرمندان کرده است. در پکیج های طراحی وب سایت هنرمندان سیستم مدیریت محتوا به شیوه کاملا پیشرفته و حرفه ای کد نویسی شده اند به گونه ای که وب مستر سایت قدرت تغییر تمامی اجزای طراحی سایت را حتی بدون داشتن کوچکترین اطلاعات طراحی سایت دارا می باشد.

این توانمندی سیستم مدیریت محتوا زمینه فروش یک پروژه طراحی سایت حرفه ای هنرمندان به چندین نفر از متقاضیان وب سایت فراهم کرده است بدون اینکه مشکل طراحی قالب سایت های شبیه به هم در دنیای مجازی بوجود آید و نهایتا موجب تخفیف های ویژه هفتاد درصدی در پکیج ها شده است و نوعی طراحی ارزان سایت حرفه ای را رقم زده است.

چرا طراحی سایت هنرمندان با وبساز

در پکیج های طراحی وب سایت هنرمندان تمامی امکانات مورد نیاز برای حضور حرفه ای هنرمندان در فضای مجازی فراهم شده است. این پکیج ها نسبت به طراحی اختصاصی سایت مشابه آن هفتاد درصد ارزانتر ارائه خواهند شد در حالی که شامل تمامی امکانات طراحی سایت اختصاصی هنرمندان می باشد. نرخ طراحی سایت مناسب و وجود ماژول های حرفه ای مانند سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت و یا سئو هوشمند وب ساز و یا سیستم طراحی متون سایت و همچنین ماژول های حرفه ای دیگری که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد از دلایل اصلی انتخاب وبساز برای طراحی سایت هنرمندان خواهد بود.

امکانات طراحی سایت هنرمندان

مناسب با نوع کاربرد طراحی سایت هنرمندان کارشناسان طراحی سایت وب ساز اقدام به ساخت ماژول های ویژه برای آن کرده اند. در پایان مقاله ساخت وبسایت هنرمندان به گوشه ای از آنها اشاره می کنیم.

اسلاید شو حرفه ای و فوق العاده زیبا مخصوص ساخت وب سایت هنرمندان با ویژگی بار گذاری تصاویر پس لود کامل صفحه و واکنش گرا بودن در وسایل ارتباطی مختلف برای نمایش بهتر تصاویر

منو حرفه ای ویژه طراحی شده برای وب سایت هنرمندان با قابلیت نمایش زیر منو و دارای افکت های گوناگون

سیستم مدیریت محتوا حرفه ای مخصوص طراحی سایت هنرمندان با کاربری آسان و آموزش رایگان و پشتیبانی یکساله

قابلیت ریسپانسیو کامل در طراحی قالب سایت برای نمایش مطلوب صفحات وب در نمایشگر های با رزولوشن های مختلف

سیستم ویرایش اندازه و حجم تصاویر بصورت خودکار برای نمایش مطلوب تصاویر در طراحی قالب سایت

سیستم ارسال خبرنامه به همراه ثبت ایمیل مراجعه کنندگان به سایت

قابلیت ذخیره همزمان سه تصویر با اندازه های متفاوت برای نمایش در گالری وب سایت به منظور استفاده از پهنای باند کمتر

به همراه دهها امکانات حرفه ای دیگر که تنها در پکیج های طراحی سایت هنرمندان وبساز تجربه خواهید کرد که جلوگیری از طولانی شدن سخن از بیان آن پرهیز می کنیم.

با طراحی سایت هنرمندان ویژه وبساز ، حضور حرفه ای و هنرمندانه را در فضای مجازی تجربه خواهید کرد.
طراحی سایت هنرمندان