وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت هیئت

با شهادت امام حسین علیه السلام همواره گروه های مختلف شیعیان در قالب هیئت های عزاداری با برگزاری جلسات روضه خوانی و سخنرانی به برگزاری مراسم عزاداری برای سالار شیعیان پرداخته اند هدف اصلی این جلسات تبلیغ مذهب شیعه و زنده داشتن ارزش های عاشورا بوده است. با گسترش وسایل ارتباط جمعی و استقبال روز افزون مردم از فضای مجازی و با درنظر گرفتن سرمایه گذاری گسترده دشمنان در این عرصه، این نیازبرای جامعه اسلامی به شدت احساس می شود که تبلیغات دینی خود را رنگ و بوی تازه داده و تلاشی جهادی برای مقابله با دشمنان در این عرصه اشته باشند وآنها باید وب سایت های بیشتری برای پاسخ گویی به شبهات دینی جوانان در فضای مجازی طراحی کرده و تا مانع از ضایع شدن این سرمایه های بزرگ شوند.

گروه طراحی سایت وبساز در راستای گسترش فرهنگ دینی و مبارزه با سایت های مستهجن و غیر فرهنگی اقدام به ساخت پکیج های ویژه برای هیئت های عزاداری کرده است.

چرا وب ساز را در طراحی سایت هیئت انتخاب کنیم

مرکز طراحی سایت وب ساز با بیش از سی وپنج پرسنل حرفه ای در زمینه ساخت وب سایت ، بهینه سازی و گرافیک ، یک شرکت طراحی سایت حرفه ای تمام عیار محسوب می شود که دارای نمونه های موفق بسیاری در زمینه ساخت سایت می باشند. متخصصین وب ساز در تیم های پنج نفره به طراحی وب سایت می پردازند و امنیت سایت های طراحی شده توسط آنها بوسیله شش مدیر ویژه تایید شده و سپس در فضای مجازی قرار خواهد گرفت.

وب ساز علاوه بر رعایت دقیق حقوق کاربران در طراحی قالب سایت ، در تمامی مراحل طراحی سایت به اصول سئو توجه داشته تا بتوانند سایت های موفقی را به مشتریان خود تحویل داده تا علاوه بر رضایت مشتریان ، به بازارطراحی سایت پررونق تری دست پیدا کند.

جدای از این ویژگی های ممتاز ، تخفیف هفتاد درصدی که به پکیج های طراحی سایت وب ساز تعلق می گیرد می تواند وب ساز را گزینه اول انتخاب شما قرار دهد. برای دانستن دلایل این تخفیف فوق العاده به مقاله دلیل کاهش 70 درصدی قیمت در وب ساز مراجعه کنید. برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه انتخاب وب ساز ، مراجعه به مقاله چرا باید وب ساز را انتخاب کرد خالی از لطف نمی باشد.

تخفیف ویژه در پکیج طراحی سایت هیئت

علاوه بر تخفیف هفتاد درصدی که در پاراگراف بالا برای طراحی سایت هیئت عنوان کردیم به منظور رواج معرفت و فرهنگ دینی در بین جوانان ، به تمامی پکیج های که زیر مجموعه پکیج طراحی سایت مذهبی به شمار می آیند چهل در صد تخفیف استثنایی نیز تعلق خواهد گرفت.

از آنجایی که پکیج های وب ساز با کد نویسی پیچیده در قسمت سیستم مدیریت محتوی وب ساز به راحتی قابل تغییر می باشد لذا این تخفیف فقط و فقط به افرادی تعلق خواهد گرفت که در زمینه دینی مشغول به فعالیت هستند در صورت مشاهده تخلف سایت مربوطه بلوکه خواهد شد.

امکانات ویژه موجود در طراحی سایت هیئت وب ساز

وب ساز به منظور جذب مشتریان، امکانات ویژه منحصر بفردی را در پکیج ها و در طراحی اختصاصی سایت به هموطنان عزیز ارائه کرده است. از جمله آنها می توان به سئو هوشمند وب ساز اشاره کرد.بوسیله نرم افزار سئو هوشمند که با تلاش متخصصین طراحی سایت وب ساز بصورت کاملا پیشرفته طراحی شده است خیال وب مستر ها را بابت بهینه سازی در طراحی سایت راحت شده است.

بوسیله سئو هوشمند وبسازشما با هر میزان دانش طراحی سایت که دارید قادر خواهید بود تمامی اصول سئو در طراحی سایت را به راحتی رعایت کنید فقط کافی است اطلاعات خواسته شده را در فیلد های خالی وارد کنید. ویرایش خودکار تصاویر از دیگر امکانات منحصربه فرد وب ساز محسوب خواهد شد.این نرم افزار تصاویر در طراحی سایت را مورد بهینه سازی قرار می دهد و تصاویر بهینه شده را در هاست شما ذخیره خواهد کرد.

منافع طراحی سایت هیئت

با خریداری پکیج های طراحی وبسایت هیئت ، صاحبان سایت میتوانند اطلاع رسانی لازم را به اعضای طراحی سایت به موقع انجام دهند. همچنین افرادی که عضو هیئت هستند می تواند در هر زمان که می خواهند با مسئولین هیئت خود ارتباط برقرارکرده و پاسخ سئوالات گوناگون خود را ازمسئولین سایت هیئت دریافت کنند. درضمن می توانند فایل های صوتی جدید هیئت را دانلود کرده ویا در راستای بهبود روند اجرایی هیئت نظرات خود را به گوش مسئولین هیئت برسانند. برای دانستن ضرورت طراحی وب سایت هیئت می توانید به مقالات منفعت های طراحی سایت و یا منافع طراحی سایت هیئت رجوع کنید.

کلام آخر در طراحی وب سایت هیئت

افرادی که قصد طراحی وب سایت هیئت را دارند باید از افردی که دانش طراحی سایت کافی در زمینه ساخت وبسایت را ندارند به شدت پرهیز کنند. این افراد که به افراد سود جو در طراحی سایت مشهور هستند با شعار های دروغین در طراحی سایت مانند تعرفه طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت رایگان سعی در جذب مشتری داشته تا حساب های بانکی خود را پر از پول کنند.

باید اظهار داشت که طراحی سایت غیر حرفه ای که توسط کلاهبرداران یا افراد آماتوردر طراحی سایت صورت می گیرد به دلیل رعایت نکردن اصول طراحی در آنها ، شما را هرگز به جایی نخواهد رسانید و نهایتا به ناکامی در طراحی وبسایتمنتهی خواهد شد. با طراحی سایت هیئت وب ساز زمینه ساز برآورده شدن رویاهایتان در فضای مجازی شوید.
طراحی سایت هیئت