وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت گلفروشی

یکی از مشاغل خاص که از دیر باز مشتریانی مخصوص به خود را داشته است شغل گلفروشی بوده است. مشتریانی گلفروشی افراد ویژه و بااحساسی هستند که هر کدام دارای سلیقه منحصر بفردی بوده و دوست دارند خریدی که انجام می دهند مطابق با سلیقه شان باشد. این قضیه برای جوانان و افرادی که برای مراسماتی مخصوص قصد خرید گل را دارند پررنگ تر می باشد. آنها که زیباترین ساعات زندگی شان را سپری می کنند دوست دارند همه چیز در به بهترین صورت انجام پذیرد.

در ایامی نه چندان دور گلفروش ها با ارائه آلبوم عکس نمونه کارهای خود را به مردم نشان می دادند تا بتواند کارهای مطابق با سلیقه مشتریان خود ارائه دهند. این کار درآمد گلفروشی را محدود به یک محله و یا شهر می کرد.

اما امروزه با بوجود آمدن رایانه و گسترش وسایل ارتباط جمعی صاحبان مشاغل گوناگون از  جمله شغل گلفروشی بفکر توسعه دادن کسب وکار خود از طریق اینترنت و فضای مجازی افتادند. با طراحی سایت گلفروشی علاوه بر اینکه می توان بازاری به وسعت یک استان و حتی کشور را تجربه کرد می توان از امکانات طراحی سایت گسترده آن نیز بهره مند شد.

اگر قصد ساخت وب سایت گلفروشی را داشته باشید می بینید که افرادی بسیاری ادعای طراحی سایت حرفه ای گلفروشی را با قیمت های متفاوت دارند. اکثر این افراد اشخاص سودجو و فرصت طلبی می باشند که از دانش طراحی سایت کافی برخودار نیستند و ساخت وبسایت توسط آنها جز ناکامی در طراحی سایت گلفروشی ثمره دیگری نخواهد داشت.

گروه طراحی سایت وب ساز به منظور سر و سامان دادن به آشفته بازار ساخت سایت گلفروشی و طراحی سایت استاندارد برای صنف گلفروشان اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت گلفروشی کرده است.

چرا پکیج های طراحی سایت گلفروشی وب ساز

پکیج طراحی سایت گلفروشی با توجه به نوع حرفه گلفروشی و نیاز های آن طراحی شده است. این پکیج ها علاوه بر اینکه دارای امکانات ویژه می باشند و تمامی اصول طراحی سایت به دقت در آن لحاظ شده است موافق با اصول سئو در طراحی  سایت بوده و دارای امنیت در طراحی سایت بالایی می باشد تا جایی که نفوذ هکرها در آن غیر ممکن است.

جواب دیگری که به سئوال چرا پکیج های طراحی سایت گلفروشی وب ساز را باید انتخاب کرد می توان داد این است که پکیج های وب ساز شامل تخفیف هفتاد درصدی قیمت در طراحی سایت می باشند بدون اینکه از کیفیت طراحی سایت آن چیزی کاسته شود. این تخفیف ویژه دلایل مختلفی دارد که برای خواندن آن به صفحه دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز مراجعه کنید.

کیفیت بهینه سازی در طراحی سایت گلفروشی

از امکانات ویژه در طراحی سایت گلفروشی می توان به بهینه سازی منحصربفرد سیستم مدیریت محتوی سایت گلفروشی اشاره کرد. با ماژول سئو هوشمند که به دست متخصصین پر توان وب ساز صورت گرفته است تمامی اصول بهینه سازی در طراحی وب سایت بدون کوچکترین آموزشی توسط وب مستر سایت قابل اجرا می باشد. بهره مندی از سیستم ویرایش خودکار تصاویر نیز از دیگر موارد استثنایی افزایش دقت بهینه سازی در طراحی سایت گلفروشی وب ساز به شمار می آید.

روش کار سیستم ویرایش هوشمند تصاویر در طراحی وبسایت گلفروشی به این صورت می باشد که با انتخاب یک تصویر ، سیستم بصورت کاملا خودگار و هوشمند تصویر انتخابی شما را مورد حلاجی قرار داده و ابعاد تصویر را برای نمایش هرچه بهتر در قالب طراحی سایت ویرایش می کند و حجم آن را تا حد بسیار زیادی بدون افت کیفیت کاهش می دهد این امر موجب استفاده از پهنای باند کمتر و سرعت بیشتر وب سایت خواهد شد.

امکانات موجود در طراحی سایت گلفروشی

پکیج های طراحی سایت گلفروشی دارای امکانات گسترده ای در سیستم مدیریت محتوی خود می باشد. در ادامه به گوشه ای از امکانات طراحی سایت گلفروشی اشاره خواهیم کرد.

وجود منو حرفه ای در طراحی وب سایت گلفروشی و با مدیریت ویژه

بهره مندی از اسلایدشو حرفه ای در ساخت وب سایت گلفروشی با قابلیت مدیریت مستقیم بر همه اجزای اسلاید شو از سیستم مدیریت

صفحه تماس با ما منحصربفرد در ساخت سایت گلفروشی

امکان پرداخت از درگاه اینترنتی وب سایت

مجهز بودن به سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات ویژه در طراحی وب

خبرنامه حرفه ای با امکان ثبت ایمیل بوسیله کاربر

مجهز بودن به سیستم گالری تصاویر در طراحی وب سایت گلفروشی برای نمایش نمونه کارهای انجام گرفته

بهره مندی از ماژول ویرایش حرفه ای متون در طراحی سایت گلفروشی و …
طراحی سایت گلفروشی