وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت گردشگری

امروزه بسیاری از گردشگرها قبل از اینکه سفرشان را آغاز کنند از طریق مراجعه به انواع سایت های گردشگری شهرهایی که قصد سفر به آنجا را دارند به دقت بررسی کرده و از جاذبه های گردشگری آن مکان مطلع شده و سپس اقدام به سفر می کنند. در این میان افرادی نیز وجود دارند که دوست دارند با انتخاب یک تور مناسب گردشگری قبل از آغاز سفرشان یک برنامه ریزی دقیق و منظم از قبل تعیین شده ای داشته باشند تا زمینه ساز استفاده هرچه بیشتر شان از سفر گردد. همین موضوع مشاغلی را که با گردشگرها در ارتباط هستند را تشویق به طراحی سایت گردشگری کرده است.

ساخت سایت گردشگری علاوه بر اینکه می تواند برای موسسات گردشگری مورد استفاده قرار بگیرد برای افرادی که درآمد آنها وابسته به صنف گردشگری است مانند هتل ها و مهمان پذیرها نیز می تواند مفید باشد. مرکز فناوری اطلاعات وبساز برای پیشی جستن از سایر رقبای خود در زمینه ساخت وب سایت گردشگری اقدام به کد نویسی پکیج طراحی سایت گردشگری با امکانات طلایی و قیمت طراحی مناسب کرده است.

دلایل انتخاب پکیج طراحی سایت گردشگری

در دنیای مجازی در زمینه طراحی وب افراد فراوانی وجود دارند که ادعای حرفه ای گری با نرخ طراحی سایت ارزان را دارند. حال از میان این همه طراحان سایت دلایل انتخاب پکیج طراحی سایت گردشگری وبساز چیست؟

در مقام جواب باید گفت که ساخت وبسایت حرفه ای که در آن تمامی قوانین طراحی سایت بخوبی اجرا شده باشد پروژه ای می باشد که نیازمند صرف زمان است. با این جمله تمامی آنچه که شرکت های طراحی سایت درباره نرخ طراحی سایت ارزان گفتند زیر سئوال خواهد رفت. اینگونه شرکت ها در حقیقت افراد سودجو و فرصت طلبی هستند که به دنبال راهی برای سرکیسه کردن متقاضیان طراحی سایت می باشند. وبساز یک شرکت طراحی حرفه ای سایت در فضای مجازی محسوب می شود که با ارائه شیوه های نوین در پروژه های طراحی سایت خود تحولی در بازار طراحی سایت ایجاد کرده است.

شرکت وب ساز حتی در طراحی سایت رایگان خود هم همان خدماتی را به شما ارائه خواهد داد که در طراحی ارزان قیمت سایت و طراحی اختصاصی سایت انجام می دهد. در حقیقت کیفیت طراحی سایت وب ساز به هیچ عنوان همراه با کاهش قیمت سایت کاهش پیدا نخواهد کرد. فقط راههای ارائه شدن آنها به متقاضیان تغییر پیدا می کند.

به عنوان مثال در طراحی سایت رایگان شما را دعوت به مشارکت با وبساز خواهیم کرد و پس از رسیدن به حد نصاب امتیاز لازم یکی از پکیج های طراحی سایت گردشگری به شما تعلق خواهد گرفت. در ارائه پکیج های طراحی سایت گردشگری با هفتاد درصد تخفیف نیز دلایل ویژه ای وجود دارد که با مطالعه صفحه دلایل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز از آنها مطلع خواهید شد

علاوه بر قیمت طراحی سایت مناسب از دلایل دیگر انتخاب پکیج های طراحی وب سایت گردشگری می توان به امکانات متعدد موجود در پکیج طراحی سایت گردشگری اشاره داشت. امکانات منحصر بفردی مانند سئو هوشمند وب ساز با رعایت اصول سئو در طراحی سایت و اجرای دقیق عملیات بهینه سازی توسط وب مستر و یا ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت از دلایل محکم دیگری در انتخاب وب ساز محسوب می شوند. در ادامه مقاله به گوشه دیگری از امکانات طراحی سایت گردشگری اشاره خواهد شد.

طراحی صفحات سایت جداگانه برای تورهای گردشگری داخلی و خارجی

ماژول خبرنامه با قابلیت ارسال ایمیل بصورت گروهی و ثبت آسان ایمیل برای اشخاص مختلف

ماژول پیشرفته فروش بلیط ها و تورها در فضای مجازی

ماژول ویژه برای تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت

امکان ثبت اطلاعات کامل مربوط به هتل ها و مهمان پذیر ها

صفحه مخصوص برای ارائه اطلاعات گردشگری

منو حرفه ای و قابل ویرایش کامل از سیتم مدیریت محتوا طراحی سایت گردشگری

امکان ثبت تبلیغات در قسمت های مختلف سایت از شرکت های دیگر

و دهها امکانات حرفه ای دیگری که در پکیج طراحی سایت گردشگری وب ساز به شما دوستان عزیز ارایه خواهد شد. طراحی سایت گردشگری خود را با امکانات حرفه ای وب ساز تجربه کنید.
طراحی سایت گردشگری