وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت فرمانداری

فرماندری به عنوان یکی از نهاد های مهم دولتی محسوب می شود که وظیفه اصلی آن خدمت رسانی به مردم است. بر کسی پوشیده نیست که با پیشرفت ارتباطات و استفاده گسترده مردم از فضای مجازی طراحی سایت به عنوان یکی از مهمترین راههای خدمت رسانی به مردم تبدیل شده است.

مردم با مراجعه به سایت فرمانداریها می توانند در جریان آخرین تحولات شهرستان خود قرا ر گرفته و از خدمت های متنوعی که فرمانداری به مردم ارائه می دهد اطلاع حاصل کنند. از طرف دیگر با ساخت سایت فرمانداری این امکان برای مسئولین فرمانداریها فراهم می شود که بطور مستقیم از شکایات ، پشنهادات و انتقادات مردم اطلاع حاصل کرده و از نقطه نظرات آنها در راستای بهبود روند کاری خود استفاده کنند. با توجه به مسائلی که مطرح شد اهمیت طراحی سایت حرفه ای برای فرمانداری ها که یکی از سازمانها مهم دولتی می باشد بیشتر از هر اقدام دیگری برای مسئولین این ارگان مهم دولتی احساس می شود.

در همین راستا شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز به منظور عرضه سایت های استاندارد و بهینه شده که متناسب با شخصیت و اعتبار این ارگان مهم دولتی باشد اقدام به ساخت پکیج طراحی وب سایت فرمانداری کرده است. قابل ذکر است که پکیج طراحی سایت فرمانداری از زیر مجموعه های طراحی وبسایت دولتی به شمار می آید که از ویژگی های بارز آن می توان به امنیت طراحی سایت فوق العاده موجود در این پکیج ها و غیر قابل نفوذ بودن آنها اشاره کرد.

چرا طراحی سایت فرمانداری با وبساز

همان طور که مرکز اداری در فرمانداری به دلیل وظیفه ای که دارند مراجعه کنندگان زیادی در طول روز دارند وب سایت های فرمانداریها دارای بازدید کنندگان زیادی می باشد. بدیهی است که اگر طراحی وب سایت فرمانداری به دست افراد آماتور در طراحی سایت سپرده شود هرگز نخواهد توانست جوابگوی مراجعات زیاد کاربران باشد زیرا در طراحی سایت آماتور حقوق کاربران در طراحی سایت به دلیل ضعف اطلاعاتی طراح سایت زیر پا گذاشته شده و همین امر ضربه بزرگی به اعتبار فرمانداریها وارد خواهد کرد.

مرکز طراحی حرفه ای سایت وب ساز مجموعه ای از متخصصین طراحی سایت کارکشته می باشد که هریک از آنها در زمینه و رشته خاصی دارای مهارتهای ویژه هستند. هنگامی که این مهارت های ویژه هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند حاصل کار طراحی سایت حرفه ای خواهد بود که تمامی استانداردهای جهانی در ساخت سایت آن بخوبی رعایت شده و توانایی آنرا دارد کارفرمایان طراحی سایت را به اهداف شان برسانند. از طرف دیگر در پکیج طراحی سایت فرمانداری وب ساز امکانات ویژه ای لحاظ شده است که آنرا از طراحی سایت های مشابه آن کاملا ممتاز کرده است در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته خواهد شد.

امکانات منحصر بفرد در طراحی سایت فرمانداری

در این بخش از مقاله طراحی سایت فرمانداری قصد داریم تا در ابتدا به امکانات طلایی موجود در طراحی سایت فرمانداری وب ساز اشاره ی داشته باشیم و سپس توضیحات مختصری پیرامون آنها ارائه دهیم.

اولین امکان منحصر به فردی که در ساخت وب سایت فرمانداری وبساز موجود است سئو هوشمند می باشد که به منظور بهینه سازی آسان مطالب جهت هر چه بهتر دیده شدن وب سایت ها توسط موتور های جستجوگر طراحی شده است. با ماژول سئو هوشمند وب ساز ، وب مستر سایت از هر میزان علم طراحی سایتی که برخودار باشد قادر به مدیریت حرفه ای محتوا در طراحی سایت خواهد بود. در ساخت وب سایت فرمانداریهای وبساز از ماژول قدرتمند دیگری به نام ویرایش خود کار تصاویر در ساخت وبسایت نیز استفاده شده است که موجب افزاش سرعت بارگذاری در طراحی سایت خواهد شد و از نامنظم شدن قالب در طراحی سایت جلوگیری می کند. از دیگر امکانات منحصر بفرد در طراحی سایت فرمانداری می توان به طراحی قالب زیبا و مخصوص برای آن و سیستم مدیریت محتوای قدرتمند که از آن پشتیبانی می کند اشاره کرد.

در ادامه به گوشه دیگری از امکانات طراحی سایت فرمانداری ها اشاره خواهیم کرد.

اسلاید شو حرفه ای و بسیار زیبا در ساخت سایت فرمانداری با قابلیت لود تصاویر پس از بارگذاری کامل صفحات سایت

برخورداری از منو حرفه ای برای دسترسی آسان کاربر به تمامی صفحات سایت با قابلیت کنترل مستقیم و ساده از داخل سیستم مدیریت محتوا

اسلاید شو ویژه نمایش اخبار داغ بصورت جی کوئری همراه با کلیدی های کنترل کننده خبربا قایبلیت ویرایش آسان اخبار

صفحه مخصوص برای نمایش اخبار فرمانداری و فعالیت های جدید آن به همراه به نمایش در آمدن تصاویر بند انگشتی در صفحه اول سایت

صفحه تماس با ما ویژه به منظور ارتباط آسان مردم با فرمانداری ها و دریافت انتقادات و پیشنهادات آنها

قابلیت عضو پذیری آسان در طراحی سایت فرماندری

امکان فرستادن خبر نامه به ایمیل خصوصی افراد با امکان ثبت ایمیل ها جدید

قابلیت اضافه کردن لینک های مفید درقسمت پایانی طراحی سایت فرمانداری
طراحی سایت فرمانداری