وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت انتشارات

در زمان های دور تهیه یک نسخه از کتاب کار بسیار دشواری بود برای این کار نویسنده مجبور بود با جوهر و قلم از روی کل کتاب نسخه برداری کند. اما امروزه با به وجود آمدن صنعت چاپ به راحتی می توان در عرض چند ساعت هزاران نسخه از یک کتاب را به چاپ رساند. با پیشرفت صنعت چاپ و زیاد شدن تعداد انتشارات و چاپخانه ها در این حرفه فضای رقابتی شدیدی به وجود آمد از همین رو همانند بسیاری از مشاغل دیگر ، مدیران انتشارات نیز استفاده از تبلیغات را راه حل مناسبی برای جذب مشتری دانسته و به تبیلغات گسترده روی آوردند.

از دیدگاه بسیاری از کارشناسان با توجه به شرایط دنیای امروز که دنیایی مجازی می باشد بهترین ، مناسب ترین و ارزانترین راه تبلیغاتی برای انتشاراتی ها طراحی وب سایت انتشارات می باشد. طراحی سایت علاوه بر اینکه می تواند موجب مطرح شدن افراد در فضای مجازی شود ، می تواند پیشرفت های شگرفی در زمینه اقتصادی برای آنها به همراه داشته باشد.

مرکز طراحی سایت وبساز به منظور پیشی جستن از سایر رقبای طراحی سایت خود و با هدف جذب بازار بزرگ ساخت سایت انتشارات اقدام به ارائه خدمات منحصر بفرد در حوزه طراحی سایت انتشارات کرده است بطوری که با آگاهی متقاضیان طراحی سایت انتشارات از خدمات گسترده وبساز به یقین گزینه اول او در بین شرکت های طراحی وب سایت خواهد بود.

قیمت طراحی سایت انتشارات

ارزش طراحی سایت همواره با مدت زمانی که صرف ساخت وب سایت خواهد شد رابطه مستقیم دارد. در پروژه طراحی سایت حرفه ای به دلیل اینکه تمامی مراحل طراحی با دقت طی می شود و کوچکترین حرکتی خلاف چهار چوب طراحی سایت صورت نمی گیرد ، طراحی وب سایت زمانبر خواهد بود و همین زمانبری موجب افزایش قیمت طراحی سایت خواهد شد.

شرکت طراحی سایت وب ساز برای کاهش نرخ طراحی وبسایت انتشارات بدون افت کیفیت طراحی سایت اقدام به ارائه پکیج های طراحی سایت انتشارات بصورت ویژه کرده است. پکیج های انتشارات از ماژول های ویژه بهره مند می باشد که نظیر آنها حتی در شرکت های که طراحی اختصاصی سایت انجام می دهند و قیمت های بالایی را برای ساخت وبسایت خود دریافت می کنند نمی توانید مشاهده کنید.

تفاوت اصلی میان پکیج های طراحی سایت انتشارات در وب ساز با سایر طراحی های پیشرفته سایت به سی ام اس موجود در پکیج ها بر می گردد. cms در طراحی سایت پکیج های وب ساز بطوری حرفه ای کد نویسی شده است که تمام اجزای طراحی سایت به راحتی از طریق وب مستر سایت طراحی شده قابل تغییر می باشد. این تغییر پذیری آسان سبب شده است که یک پکیج انتشارات بدون اینکه نسخه مشابهی از آن در فضای مجازی موجود باشد به راحتی قابل عرضه شدن به چندین متقاضی باشد و این راه حل باعث کاهش هفتاد درصدی قیمت در پکیج های وب ساز شده است.

امکانات ویژه در پکیج طراحی سایت انتشارات

تنها طراحی قالب سایت حرفه ای و تخفیف های ویژه هفتاد درصدی نیست که می تواند باعث انتخاب وب ساز باشد بلکه امکانات ویژه در طراحی سایت گزینه اصلی در انتخاب وب ساز به شمار می آید.

سئو هوشمند در پکیج طراحی سایت انتشارات یکی از این امکانات طلایی به شمار می آید. با استفاده از این ماژول ویژه هرچند که شما از اصول بهینه سازی در طراحی اطلاعاتی نداشته باشید و حتی اسمی از سئو در طراحی سایت نشنیده باشید به یک وب مستر حرفه ای در طراحی محتوا سایت تبدیل خواهید شد. فقط کافی است تا اطلاعات خواسته شده از شما را در فیلدهای خالی طراحی متون سایت وارد کنید. بعد از آن سیستم بصورت هوشمند به تجزیه و تحلیل این اطلاعات پرداخته و آن را به بهترین صورت در هاست شما ذخیره خواهد کرد.

ماژول تکمیلی سئو هوشمند ، ماژول ویژه ویراش خودکار تصاویر در طراحی سایت می باشد. با گزینه ویرایش هوشمندانه تصاویر در طراحی وب سایت ، وب مستر دیگر هیچ گونه نگرانی بابت بهینه سازی تصاویر در ساخت وبسایت نخواهد داشت و تصاویربصورت هوشمندانه و متناسب با قالب در طراحی سایت در هاست ذخیره خواهد شد این ماژول تاثیر بسیار زیادی روی بارگذاری در طراحی سایت دارد.

برای آگاهی از سایر امکانات طراحی وبسایت انتشارات به مقاله امکانات طراحی سایت وب ساز مراجعه کنید. مرکز طراحی سایت وبساز پیشرو در طراحی باکیفیت سایت انتشارات با قیمت های باور نکردنی شما را به سرعت به خواسته هایتان در فضای مجازی خواهد رساند.
طراحی سایت انتشارات