وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت دهیاری

دهیاری نهادی نیمه دولتی محسوب می شود که توسط فردی به نام دهیار مدیریت می شود. اینگونه نهادها در داخل روستا های کشور به انجام وظیفه می پردازند و اگربخواهیم نمونه مشابه ی از آن را در ارگان های دولتی نام ببریم باید بگویم که دهیاری از بسیاری جهات شبیه به شهرداری می باشد. در حقیقت دهیار یک ده به منزله شهردار یک شهر محسوب می شود و مهمترین وظیفه او خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم ده می باشد.

بدون شک یکی از بهترین راههای پیشرفت یک سازمان با مردم بودن و اطلاع رسانی به موقع به آنها و استفاده از نظرات و پیشنهادات شان می باشد. همان طور که می دانیم در عصر تکنولوژی بهترین راه برای ارتباط آسان با مردم طراحی سایت و حضوردر فضای مجازی می باشد. طراحی وب سایت دهیاری ابزار بسیار مناسبی محسوب می شود که می تواند منافع فراوانی را برای مردمان ده یا روستا به همراه داشته باشد.

در مسیر طراحی حرفه ای سایت دهیاری ، دهیار با مشکلات بزرگی مواجه می باشد. همه ما به خوبی می دانیم که به دهیاری ها بودجه بسیار کمی اختصاص داده می شود. شاید کم نباشند دهیاری هایی که تنها از طریق کمک های مردمی اداره می شوند. مهمترین مشکل در مسیر طراحی سایت حرفه ای برای دهیاری ها نرخ طراحی سایت بالای آن میباشد که اکثر دهیاری های فاقد چنین سرمایه ای هستند . با توجه به مسائل گفته شده وب ساز برای اینکه از یک طرف هزینه طراحی سایت دهیاری به حداقل ممکن برساند و از طرف دیگر بتواند سایت حرفه ای و کار آمد را به دهیاری ها عرضه کند اقدام به ساخت پکیج طراحی سایت دهیاری کرده است. از مزیت های بارز پکیج های طراحی سایت دهیاری وجود تخفیف های ویژه هفتاد درصدی و بهره مندی از ماژول های ویژه و طراحی سایت استاندارد آن می باشد.

مزایای طراحی سایت دهیاری

طراحی سایت دهیاری می تواند مزایای بسیار زیادی را برای روستای مورد نظر شما به دنبال داشته باشد. در ادامه قصد داریم به مهمترین مزایای طراحی سایت دهیاری اشاره ای داشته باشیم.

معرفه جاذبه های گردشگری روستا بوسیله طراحی وب سایت دهیاری و جذب گردشگر

افزایش سطح درآمد خانواده ها ی روستایی با ساخت سایت دهیاری

جلوگیری از روند هجرت مردم از روستا با بالا رفتن سطح زندگی

بالا رفتن اعتبار و ارزش املاک موجود در روستا

پیشرفته شدن روستا درمنطقه

معرفی چهرها و استعداد های درخشان روستا در طراحی وبسایت دهیاری و تشویق جوانان روستا برای ساختن آینده هرچه بهتر

ارتباط مستقیم دهیاری ها با مردم روستا و دریافت نظرات آنها بوسیله ساخت وبسایت دهیاری

معرفی مشکلات روستا به مسئولین و اعلام برنامه های دهیار و جذب حمایت مالی

آموزش شیوه های نوین کشاورزی برای روستایان محترم با ساخت وب سایت دهیاری

معرفی برنامه های مذهبی روستا و برگزاری تور های تفریحی و علمی در طراحی سایت دهیاری

چرا طراحی سایت دهیاری با وب ساز

گروه طراحی سایت وب ساز شامل متخصصینی است که چندین سال در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی زحمت کشیده اند. هر کدام از آنها به تنهایی پروژه های طراحی سایت متعددی را برنامه نویسی کرده اند. این افراد به منظور ایجاد شرکتی معتبر و حرفه ای در زمینه طراحی وبسایت در فضای مجازی گرد هم جمع شده اند. حاصل جمع این تجربه ها در زمینه طراحی وب سایت کاری حرفه ای و ویژه می باشد که در مراکز طراحی سایت دیگر نظیر آنرا نمی توان مشاهده کرد. طراحی حرفه ای سایت و قیمت بسیار مناسب و پشتیبانی فوق العاده و آموزش رایگان می تواند برخی از دلایلی باشند تا وب ساز را به عنوان شرکت طراحی سایت دهیاری خود انتخاب کنیم.

امکانات طراحی سایت دهیاری

پکیج های طراحی سایت دهیاری همانند سایر پکیج های وبساز از امکانات ویژه ای در طراحی وب بهرمند می باشد بعضی از این امکانات طلایی بوده و تنها توسط شرکت طراحی سایت وب ساز ارائه شده است و در شرکت های دیگرنظیرشان قابل مشاهده نخواهد بود. اگر بخواهیم تعدادی از این امکانات استثنایی در طراحی سایت وب ساز را نام ببریم باید به سئو هوشمند وب ساز و یا سیستم ویرایش خود کار تصاویر در طراحی سایت و همچنین سیستم تولید محتوی طراحی سایت اشاره کرد.

در ادامه مهترین امکانات طراحی سایت دهیاری را نام خواهیم برد.

سیستم مدیریت محتوا حرفه ای با برنامه نویسی کاملا تخصصی برای راحتی کار با آن

مدیریت آسان بر تمامی اجزای طراحی سایت دهیاری

نمایش تصاویر با افکت های ویژه بصورت اسلاید شو حرفه ای با خاصیت لینک به صفحات سایت مورد علاقه و امکان ویرایش تصاویر

نمایش تصاویر با افکت های ویژه بصورت اسلاید شو حرفه ای با خاصیت لینک به صفحات سایت مورد علاقه و امکان ویرایش تصاویر

امکان افزودن خبرهای داغ دهیاری به سر فصل صفحات سایت با خاصیت نمایش اخبار بصورت اسلاید شو

امکان ثبت نام از مخاطبین طراحی سایت و قابلیت ارسال خبر نامه بصورت دسته جمعی به ایمیل آنها

آنچه گفته شد تنها گوشه ای از امکانات طراحی سایت دهیاری بود و برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات مرتبط مراجعه کنید.

در پایان یاد آور می شویم که داوطلبین طراحی سایت دهیاری باید کاملا هشیار باشند تا فریب شعارهای دروغین در طراحی سایت را نخورده و با انتخاب یک شرکت طراحی غیرحرفه ای آینده خود را در فضای مجازی خراب نسازند. وب ساز به عنوان شرکتی پیشرو در ساخت پکیج های طراحی وب سایت دهیاری با امکانات ویژه و قیمت طراحی بسیار مناسب آماده خدمت رسانی به شما هم وطنان عزیز می باشد.


طراحی سایت دهیاری