وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت سی دی

یکی از مشاغلی که در دهه های گذشته وارد بازار طراحی سایت شده است و درآمد چشم گیری هم برای صاحبان خود به همراه داشته است ، فروش انواع سی دی های بازی ، برنامه و فیلم می باشد. تمامی اقشار جامعه از کودک گرفته تا جوان و میانسال و افراد پیر می توانند مشتریان این حرفه محسوب شده و به عنوان یک منبع درآمد برا آن به شمار آیند.

این شغل با منبع درآمدی مناسبی که دارد به سرعت وارد فضای مجازی شده و بطوری که طراحی سایت سی دی به عنوان یکی از پروژه های اصلی شرکت های طراحی سایت خود را معرفی کرده است.

گروه طراحی سایت وبساز با هدف در اختیار گرفتن این بازار طراحی سایت بزرگ و سود آور در یک ایده منحصر بفرد اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت سی دی همراه با امکانات طلایی و تخفیف های ویژه در ساخت وبسایت کرده است.

چرا پکیج طراحی سایت سی دی وب ساز را انتخاب کنیم

چرا پکیج طراحی سایت سی دی وب ساز را انتخاب کنیم

همانطور که گفته شد در فضای مجازی رقابت تنگاتنگی مابین افرادی که مدیریت فروشگاه سی دی را عهده دار هستند وجود دارد.در این رقابت تنها افرادی می توانند برنده میدان باشند که در ساخت سایت سی دی آنها تمامی اصول طراحی رعایت شده باشد. به عبارت دیگر هم طراح سایت اصول بهینه سازی در طراحی قالب سایت را به نحو مطلوب و ویژه رعایت کرده باشد و هم وب مستر سایت طراحی شده با بهینه سازی  آشنا بوده و در طراحی محتوی سایت اصول سئو یا بهینه سازی را بکار بندد.

پکیج های طراحی وب سایت سی دی علاوه بر دارا بودن تمامی آپشن های طراحی حرفه ای سایت ، دارای امکانات طلایی در طراحی به منظور رعایت کامل استاندارد های بهینه سازی توسط وب مستر سایت می باشد. در ضمن علاوه بر امکانات ویژه در طراحی سایت که در ادامه بیان خواهد شد تخفیف های هفتاد درصدی در پکیج ها برای مشتریانی که هزینه طراحی چندانی برای طراحی اختصاصی سایت راندارند محبوبیت استفاده از پکیج ها ی طراحی سایت سی دی را دو چندان کرده است.

چرا هفتاد در صد تخفیف در پکیج طراحی سایت سی دی

چرا هفتاد در صد تخفیف در پکیج طراحی سایت سی دی

همانطور که بارها گفته شد یکی از دام های که کلاهبرداران حرفه طراحی سایت برای داوطلبین طراحی پهن کرده اند قیمت طراحی سایت ارزان می باشد. این افراد با طراحی سایت غیر اصولی  ، قیمت تمام شده کار خود را پایین تر از شرکت های طراحی حرفه ای سایت اعلام کرده و سعی می کنند تا مشتریان را در دام بیندازند.

حال این پرسش برایتان مطرح می شود که چرا وب ساز که ادعای طراحی پیشرفته سایت را می کند تخفیف هفتاد درصدی در پکیج ها قائل شده است؟

در جواب این پرسش باید گفت که در ایده جدید وبساز این قدرت بوسیله تلاش متخصصین حرفه ای فراهم شده است که به وب مستر سایت این اجازه داده شود که بر تمامی اجزای طراحی سایت بدون کوچکترین آموزشی دسترسی مستقیم داشته باشد و به ویرایش اجزای سایت بپردازد.

با این ویژگی منحصر بفرد در سیستم مدیریت محتوی وبساز این قدرت در اختیار مدیران وبساز قرار می گیرد که پروژه های طراحی سایت خود را به چندین نفر عرضه کند بدون اینکه طراحی قالب سایت های شبیه هم در فضای مجازی ایجاد شود.

از این رو برای هرکدام از این بسته های طراحی اصولی سایت که پکیج نامیده می شود تخفیف های ویژه هفتاد در صدی در نظر گرفته شده است بدون اینکه کمترین افتی در کیفیت طراحی سایت ایجاد شود. خواندن مقاله علت کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز به شما اطلاعات مفیدی در این زمینه خواهد داد.

آپشن های ویژه در طراحی سایت سی دی

آپشن های ویژه در طراحی سایت سی دی

در طراحی هوشمندانه پکیج های طراحی سایت سی دی ،  آپشن های منحصر بفردی برای رسیدن به موفقیت در طراحی سایت در نظر گرفته شده است که از مهمترین آنها می توان به سئو هوشمند وب ساز به منظور بهینه سازی خودکار محتوی در طراحی سایت و ماژول حرفه ای ویرایش خودکار تصاویر برای نمایش قالب در طراحی سایت به صورت بهینه اشاره کرد.این آپشن های ویژه در طراحی سایت سی دی سبب شده است که کمتر کسی بتواند از این موقعیت کم نظیر به سادگی عبور کند.موفقیت در طراحی سایت سی دی را با متخصصین حرفه ای گروه فناوری اطلاعات وب ساز تجربه کنید.
طراحی سایت سی دی