وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت بوتیک

یکی از نیازهای اصلی درزندگی اجتماعی که بخش قابل توجهی از درآمد خانواده ها را به خود اختصاص داده است خرید پوشاک می باشد. این نیاز ضروری موجب به وجود آمدن یک بازار گسترده برای پوشاک شده است تا جایکه فروش پوشاک به یکی از مشاغل پردرآمد جامعه تبدیل شده است.

با استقبال اقشار مختلف جامعه از خرید در فضای مجازی ، این حرفه به سرعت جای خود را در فضای مجازی پیدا کرده بطوریکه طراحی سایت های بوتیک یا فروشگاه های لباس به یکی از پروژه های اصلی شرکت های طراحی سایت تبدیل شده است. هدف کارفرمایان از طراحی وب سایت  بوتیک می تواند نمایش اجناس مختلف با کیفت های متنوع برای عموم بمنظور توزیع و فروش این محصولات به صورت جزئی یا عمده می باشد .

طراحی وبسایت بوتیک د رفضای مجازی باعث به وجود آمدن رقابت شدید در زمینه پوشاک شده و برای مردم یک فرصت ویژه به وجود آورده است. از مزایای خرید از وب سایت پوشاک می تواند داشتن گزینه های مختلف برای انتخاب و خرید محصولات در پایین ترین سطح قیمت با کیفیت مطلوب باشد.

مرکز طراحی سایت وب ساز با هدف در اختیار گرفتن بازار طراحی سایت بوتیک در فضای مجازی ابتکار های ویژه ای را انجام داده است. ایجاد ماژول های حرفه ای متنوع در ساخت وب سایت بوتیک و طراحی انواع سایت های بوتیک با قیمت های طراحی مختلف را می توان از جمله ابتکارات وبساز برای جذب مقاضیان طراحی سایت بوتیک به حساب آورد.

به یکی از نمونه های بارز و حرفه ای  طراحی وب سایت بوتیک وب ساز میتوان به پکیج طراحی سایت بوتیک اشاره داشت که علاوه بر ارائه امکانات طلایی در سیستم مدیریت محتوی سایت خود که در ادامه بیان خواهد شد شامل تخفیف های ویژه هفتاد درصدی نیز می باشد بدون اینکه ذره ای از کیفیت طراحی سایت آن کاسته شود. در مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز بطور ویژه به شفاف سازی چگونگی این اقدام پرداخته شده است.

امکانات پکیج طراحی سایت بوتیک

علاوه بر قدرتمند کردن کارفرمایان طراحی سایت بوتیک با طراحی ماژول های حرفه ای مانند سئو هوشمند ، سیستم ویرایش هدفمند و خودکار تصاویر در طراحی سایت و ماژول ویرایش ویژه و طراحی متون سایت بوتیک که در کانون ها طراحی سایت دیگر نظیر آن را نمی توانید مشاهده کنید امکانات مختلفی در پکیج طراحی وبسایت بوتیک لحاظ شده است که در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

بخش معرفی پوشاک با توجه به اهداف طراحی وب سایت بوتیک

دارای دسته بندی مناسب برای پوشاک در پکیج طراحی سایت پوشاک

ارائه کاتالوگ حرفه ای و فروشگاه آنلاین برای معرفی پوشاک

صدور پیش فاکتور بصورت هوشمندانه

امکان پرداخت هزینه پوشاک به صورت اینترنتی و ارسال پستی پوشاک

ماژول ثبت ویژگی های فنی در طراحی سایت پوشاک و امکان به نمایش در آوردن حرفه ای آن در طراحی قالب سایت بوتیک

امکان معرفی نمایندگی های فروش در ساخت سایت بوتیک

نمایش خلاقانه گالری تصاویربرای پوشاک

فرم اشتراک مشتریان در ساخت وب سایت بوتیک

امکان درج شکایات توسط کاربرین سایت بوتیک

اخبار بوتیک

امکان برگزاری قرعه کشی در ساخت وبسایت بوتیک

بخش اطلاعات تماس، آدرس ها و تلفن ها در طراحی وب سایت بوتیک

کلام آخر در طراحی سایت بوتیک

هدف اصلی طراحی سایت بوتیک زمانی محقق خواهد شد که کارفرمایان یک شرکت طراحی حرفه ای سایت را برای اجرای پروژه طراحی سایت بوتیک خود انتخاب کنند. سپردن سفارش طراحی سایت به افراد آماتور نه تنها نمی تواند سود آوری برای متقاضیان طراحی سایت داشته باشد بلکه می تواند موجب هدر رفتن سرمایه و انرژی کارفرمایان شود. شرکت طراحی سایت بوتیک وبساز یکی از مناسب ترین و خلاق ترین شرکت ها در پروژه های طراحی سایت بوتیک می باشد که می تواند رمز موفقیت شما در فضای مجازی محسوب شود. با طراحی سایت بوتیک وب ساز وب سایت حرفه ای و متفاوت را در عرصه پوشاک تجربه کنید.
طراحی سایت بوتیک