وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

طراحی سایت آموزشی

در عصر کامپیوتر و ارتباطات ، شیوه جدیدی از آموزش در فضای مجازی مطرح شده است که از آن به آموزش از راه دور تعبیر می شود. در این شیوه صاحبان سایت آموزشی با تهیه فیلم آموزشی حرفه ای و قرار دادن آنها در وب سایت آموزشی این فرصت را به وجود می آورند که افراد مختلفی که خواهان آموزش مطلب مورد نظر هستند را به سمت خود جذب کرده و با فروختن فیلم های آموزشی با قیمت مناسب به آنها به کسب در آمد بپردازند.

گروه طراحی سایت وب ساز به منظور به دست آوردن بازار بزرگ طراحی وب سایت آموزشی و همچنین  رواج طراحی سایت حرفه ای سایت در فضای مجازی و امکان داشتن طراحی بهینه سایت آموزشی برای اقشار کم در آمد جامعه اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت آموزشی کرده است. این پکیج ها علاوه بر دارا بودن امکانات منحصر بفرد در طراحی وب ، دارای تخفیف های ویژه در طراحی سایت نیز می باشند.

طراحی امکانات ویژه در سایت آموزشی وب ساز

طراحی امکانات ویژه در سایت آموزشی وب ساز

یکی از دلایل اصلی انتخاب شرکت طراحی سایت وب ساز وجود امکانات ویژه در ساخت سایت می باشد. اگر شرکت طراحی سایتی همه وظایف کاری خود را که در دو بخش اصلی  طراحی قالب سایت و سیستم مدیریت محتوی خلاصه می شود به درستی انجام دهد و همه اصول حرفه ای گری و زیبایی در طراحی وب سایت را رعایت کرده باشد اما سایت حرفه ای کد نویسی شده خود را به دست یک وب مستر ناآشنا با اصول بهینه سازی در طراحی سایت بسپارد باز هم کارفرمایان طراحی سایت نخواهند توانست به اهداف طراحی سایت مورد نظر خود برسند و ساخت وبسایت با شکست در طراحی سایت روبه رو خواهد شد.

گروه طراحی سایت وب ساز برای حل این مشکل با کد نویسی حرفه ای متخصصین طراحی سایت خود امکانات طلایی در  ساخت سایت بوجود آورده اند که به کمک وب مستر سایت خواهد آمد و ضعف و ناآشنایی او را با بهینه سازی جبران خواهد کرد. با وجود امکانات استثنایی موجود در ساخت سایت وب ساز مانند سئو هوشمند ویا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت و همچنین ویرایشگر متون در طراحی حرفه ای تمامی استرس وب مستر بابت طراحی کارآمد سایت و به وجود آوردن محتوی طراحی سایت مطلوب  وبهینه از بین خواهد رفت.

قیمت استثنایی در طراحی سایت آموزشی

یکی دیگر از موارد مهم محبوبیت طراحی سایت وبساز ارائه تخفیف های هفتاد درصدی به مشتریان می باشد. پکیج های وب ساز علاوه بر دارا بودن تمامی الگو های طراحی سایت حرفه ای و امکانات ویژه ای که در شرکت های دیگر نم توان نظیر آنها را مشاهده کرد ، دارای قیمت استثنایی در طراحی سایت آموزشی نیز می باشد.

علت این شکسست قیمت در در طراحی سایت را  باید سیستم های مدیدیت محتوی قدرتمند وبساز دانست که به آسانی به وب مستر سایت این اجازه را می دهد به ویرایش تمامی اجزای قالب در طراحی سایت پرداخته و طراحی قالب سایت جدید برای خود رقم بزند. همگام با این تغیر پذیری آسان به مدیران وبساز اجازه فروش فروش پکیج به چندین نفر داده می شود.بدون اینکه قالب سایت مشابه در فضای مجازی بوجود آید و علت اصلی شکست نرخ طراحی سایت در پکیج ها وب ساز می باشد.

حرف پایانی در طراحی سایت آموزشی

برای داشتن بازدهی لازم در طراحی وب سایت آموزشی ، باید یک شرکت طراحی سایت حرفه ای را برای سپردن سفارش طراحی سایت انتخاب کرد. در این مسیر باید به دقت مراقب کلاهبرداران حرفه طراحی سایت و یا و افراد آماتور در طراحی بود تا با عباراتی مانند طراحی ارزان قیمت سایت و یا طراحی سایت رایگان در راه رسیدن به اهداف خود شما را فریب ندهد.
طراحی سایت آموزشی