بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
پکیج های طراحی سایت

پکیج های طراحی سایت

پکیج های طراحی سایت وبساز به بسته های ویژه ای گفته می شود که با استفاده ازامکانات منحصربفردی که دارا می باشند

این امکان را برای همگان به وجود می آورند تا بصورت کاملا حرفه ای در فضای مجازی حاضر شوند

آنچه پکیج های طراحی سایت وب ساز را از سایر بسته های طراحی وب ممتاز می سازد

ساختار کاملا حرفه ای آن به همراه تخفیف های ویژه هفتاد درصدی می باشد که مدیران وب ساز برای آن قائل شده اند.

آنچه شما در مقاله پکیج های طراحی سایت خواهید خواند

علت ساخت پکیج های طراحی سایت

تقریبا اکثرداوطلبین طراحی سایت برای کاهش هزینه طراحی سایت ، جستجو گسترده ای در فضای مجازی انجام میدهند تا شرکت طراحی سایتی را پیدا کنند که تعرفه طراحی سایت پایینتری نسبت به بقیه شرکت ها داشته باشد. این طرز فکر متقاضیان طراحی سایت نشئت گرفته از یک اندیشه نادرست است که سرمنشا آن نداشتن اطلاعات طراحی سایت داوطلبین می باشد.

با این مقدمه ای که گفته شد فرصت بسیار مناسبی برای افراد سودجو در فضای مجازی فراهم می شود تا از نداشتن اطلاعات افراد متقاضی در طراحی سایت سوء استفاده کرده و با عبارت های تبلیغاتی دروغین و بی اساس همانند طراحی سایت ارزان قیمت ، طراحی وب سایت با قیمت نازل و یا طراحی وب سایت رایگان آنها را به طرف خود جذب کرده و از آنها اخاذی کنند .

افرادی که خواسته یا ناخواسته به سمت طراحی سایت غیرحرفه ای رو می آورند نه تنها از لحاظ مالی دچار خسارت های سنگین می شوند بلکه وجه نامناسبی از آنها در فضای مجازی منتشر می شود که ضرر های جبران ناپذیر دیگری را به دنبال خواهد داشت.

از آنجایی که افراد متقاضی ساخت وب سایت سرمایه های اصلی شرکت های طراحی سایت محسوب می شوند گروه طراحی سایت وبساز وظیفه اصلی خود می داند که با روشن سازی افکارعمومی، آنها را از خطر بسیار جدی کلاهبرداران حرفه طراحی سایت نجات دهد. علت اصلی ساخت پکیج های طراحی سایت با تخفیف های ویژه هفتاد درصدی توسط وب ساز را می توان سالم سازی فضای مجازی از طراحی سایت آماتوری و امکان دسترسی همگان به طراحی حرفه ای سایت ارزان بیان نمود.

دلیل کاهش قیمت در پکیج های طراحی سایت

در طراحی سایت اختصاصی، آنچه که موجب افزایش قیمت می شود مدت زمان زیادی است که صرف طراحی وبسایت می شود. اگر بخواهیم قیمت طراحی سایت را کاهش دهیم باید راهی پیدا کنیم تا هزینه های ساخت وبسایت را کاهش دهیم . کاهش هزینه های ساخت سایت با کاهش مدت زمانی که صرف طراحی حرفه ای سایت می شود رابطه مستقیم دارد.

متخصصین طراحی سایت وب ساز با برنامه نویسی کاملا پیشرفته و حرفه ای اقدام به ساخت وبسایت های با عنوان پکیج های طراحی سایت کرده اند که تمامی اجزای آن به راحتی و بدون کوچکترین آموزشی از طریق سیستم مدیریت محتوی قابل تغییر می باشد.

پکیج ها طراحی سایت در زمینه های مختلف و با امکانات بسیار متنوع برنامه نویسی شده اند. این پکیج ها به دلیل برخورداری از قابلیت تغییر پذیری آسان ، امکان عرضه شدن به چندین نفر را دارا هستند بدون اینکه طراحی قالب سایت مشابه در فضای مجازی شکل گیرد. هر یک از پکیج ها طراحی سایت در حقیقت یک طراحی اختصاصی سایت گران قیمت محسوب می شوند که به دلیل عرضه شدن به چندین نفر، مدیران وب ساز قیمت آن را تا هفتاد درصد کاهش داده اند. عرضه شدن یک پکیج به چندین نفر ازعلت های اصلی کاهش قیمت در پکیج های طراحی سایت می باشند.

انواع پکیج های طراحی سایت

همانطور که گفته شد کانون طراحی سایت وبساز در زمینه های متنوعی اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت کرده است. مدیران وب ساز این پکیج ها را به ده شاخه اصلی تقسیم کرده اند که هر کدام از آنها دارای زیر شاخه های مختلفی هستند. در ادامه شاخه های اصلی را نام برده و توضیح مختصری درباره آنها ارائه خواهیم داد.

پکیج های طراحی سایت دولتی
در سیستم مدیریت محتوی پکیج طراحی وبسایت دولتی به آنچه که می تواند مورد احتیاج یک سازمان دولتی قرار بگیرد توجه شده است. از این موراد می توان به خبررسانی ویژه در سایت، ارتباط صحیح با مردم و سرعت بارگذاری در طراحی بالا و استفاده از پنهای باند کمتر اشاره کرد.
پکیج های طراحی سایت مذهبی
در پکیج های طراحی وب سایت مذهبی سعی شده است که از ظاهر مذهبی و دلنشین استفاده شده و رنگ های تاثیر گذار به خدمت گرفته شود، همچنین مقالات مذهبی در جایگاه مناسبی از سایت قرار گرفته شود. پکیج های طراحی سایت مذهبی دارای امکانات ویژه ی می باشد افرادی که خواستار کسب جزئیات بیشتر در این مورد هستند به صفحه طراحی سایت مذهبی مراجعه کنند.
پکیج های طراحی سایت خبری
متقاضیان اینگونه از پکیج ها می توانند خبرگزاریها ، مجله ها، انتشارات و مانند آن باشند. درپکیج های طراحی سایت خبری سعی شده است که خبرها بصورت استاندارد و مطابق با حقوق کاربران در قالب سایت به نمایش گذاشته شود و بهینه سازی به صورت حرفه ای در آن رعایت شود.
پکیج های طراحی سایت شخصی
کسانی که قصد ثبت خاطرات روزانه را دارند و یا قصد دارند خود را در فضای مجازی مطرح کنند و یا فعالیت ها و توانمندی های خود را نشان دیگران بدهند پکیج های طراحی سایت شخصی می تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد.
پکیج های طراحی سایت سرگرمی و تفریحی
اگر دوستانی که می خواهند سایتی داشته باشند تا با قرار دادن مطالب سرگرم کننده در آن به جذب مخاطب مورد نظر خود بپردازند و نهایتا به یک درآمد قابل قبولی برسند می توانند یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت سرگرمی را برای خود انتخاب کنند
پکیج های طراحی سایت سایت پزشکی
پزشکانی که ساخت سایت را گزینه مناسبی برای خدمت رسانی بهتر به مردم می دانند و یا می خواهند از طریق ساخت وبسایت به تبلیغات مهارت های خود بپردازند تا طیف وسیعی بیماران را تحت درمان قرار دهند و همچنین بیمارستانها و درمانگاه های که قصد دارند خدمات خود را به مردم معرفی کنند ،کارشناسان طراحی سایت وبساز گزینه پکیج های طراحی سایت پزشکی را به آنها پیشنهاد می کنند
پکیج های طراحی سایت مشاغل
پکیج های طراحی سایت مشاغل برای افرادی می باشد که قصد دارند در زمینه کسب و کار خود تلاشی مضاعف داشته و آن را توصعه دهند. برای دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی سایت مشاغل مراجعه کنید
پکیج های طراحی سایت فروشگاهی
فضای مجازی زمینه مناسب را برای خرید و فروش از راه دور فراهم کرده است یکی از بهترین این راهها طراحی سایت فروشگاهی می باشد. پکیج های طراحی وب فروشگاهی وبساز مناسب حال افرادی می باشند که می خواهند یک تجارت به وسعت تمام ایران انجام دهند.
پکیج های طراحی سایت آموزشی
نهاد های آموزشی به منظور سرعت بخشیدن به کارهای خود و همچنین ارائه خدمات اینترنتی مناسب نیازمند طراحی سایت حرفه ای آموزشی می باشند. بهترین گزینه بر ای رفع نیاز این قشر از جامعه پکیج های طراحی سایت آموزشی وبساز می باشد.
پکیج های طراحی سایت تولیدی و سرگرمی
از گروههای دیگری که نیاز طراحی وبسایت در آنها به شدت احساس می شود شرکت ها و تولیدی ها می باشند. آنها برای دستیابی به فروش بالا باید به معرفی کیفیت و قدرت محصول خود بپردازند. به همین منظور پکیج های طراحی سایت تولیدی به هموطنان عزیز ارائه شده است

با پکیج های طراحی سایت وب ساز لذت حضور متفاوت و ارزان را در فضای مجازی تجربه کنید.