بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

اگر عبارت تعرفه طراحی سایت

را در موتورهای جستجوگر سرچ کنید

آمار و ارقام کاملا متفاوتی را درباره قیمت طراحی سایت مشاهده خواهید کرد

این تعرفه ها از طراحی رایگان سایت شروع می شود

و تا به تعرفه طراحی وبسایت های با قیمت های بالا و نجومی ختم خواهد شد.

اما علت این همه تفاوت در تعرفه طراحی وب سایت ها ناشی از چیست؟ چرا برخی از قیمت های برای ساخت سایت آنقدر گران است که با نگاه کردن به آنها هوش از سر آدمی می پرد اما در طرف دیگر کاملا برعکس بوده و ازسوی برخی از شرکت های طراحی سایت تعرفه طراحی ارزان سایت و گاهی اوقات رایگان شنیده می شود. در ادامه این مقاله سعی شده است به تمامی سئوالات شما پیرامون تعرفه طراحی سایت پاسخی شایسته داده شود پس با ما همراه باشید.

تعرفه طراحی سایت رایگان

ارزانترین تعرفه طراحی سایت مربوط به تعرفه طراحی وب سایت رایگان می باشد. اما علت رایگان بودن این گونه سایت ها چیست؟ در جواب باید گفت که این گونه سایت ها در حقیقت ساب دامین های از سایت مبدا هستند. سایت مبدا ، به سایتی گفته می شود که با علامت اختصاری www آغاز می شود و سپس نام دامنه آن آورده می شود. تعرفه طراحی این گونه از سایتها به این علت رایگان هستند که هزینه های طراحی سایت را نداشته و نیازی به خرید دامنه یا هاست ندارند بلکه آنها وبلاگ های هستند که شما در آنها دارای امکاناتی محدود و خاص می باشید و هرگز به سایت مبدا دسترسی نخواهند داشت.

کارفرمایان طراحی سایت مبدا ازاین جهت این گونه وبلاگ ها را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند تا با بالا بردن بازدیدکنندگان طراحی سایت ، سایت مبدا خود را به عنوان سایت پر بازدید در فضای مجازی مطرح کرده و با جذب آگهی به کسب در آمد در فضای مجازی بپردازند.

در اینجا باید گفت که ساخت وب سایت با تعرفه طراحی رایگان حتی برای افراد آماتور در طراحی سایت هم مناسب نخواهد بود زیرا افراد متقاضی طراحی سایت با قصد و هدفی اقدام به ساخت سایت می کنند و هنگامی که به اهداف طراحی سایت خود نمی رسند به این معنا می باشد که آنها نمی توانند حضور حرفه ای در فضای مجازی را تجربه کرده و از طریق سایت خود به در آمد زایی و یا کسب اعتبار در فضای مجازی برسند و نهایتا به ناکامی در طراحی سایت گرفتار خواهند شد و وبلاگ خود رابکلی حذف می کنند و یا آن را رها می سازند.

تعرفه طراحی سایت ارزان

اگر از تعرفه طراحی وبسایت رایگان عبور کنیم، به تعرفه طراحی وب سایت های ارزان خواهیم رسید. اما چرا افراد یا شرکتهای اقدام به طراحی وب با قیمت طراحی سایت ارزان می کنند؟

افرادی مختلفی با ساخت وبسایت های در فضای مجازی خود را به عنوان مرکز طراحی سایت حرفه ای مطرح کرده اند در میان این افراد اشخاص فراوانی وجود دارند که از دانش طراحی سایت دارای اطلاعات سطحی بوده و تصور می کنند که با این اطلاعات ضعیف قادر به طراحی حرفه ای سایت می باشند از این رو پروژه های طراحی سایت خود را با نادیده گرفتن بسیاری از نکات طراحی سایت انجام داده و چون وقت زیادی صرف ساخت وبسایت خود نمی کنند از این رو سعی می کنند آنرا با قیمت کمتر بفروش برسانند تا بازار طراحی سایت خود را رونق دهند . در مقابل افراد متقاضی طراحی وب سایت که اطلاعات طراحی پایینی دارند جذب این قیمت های فریبنده شده و با طراحی سایت آماتور و غیر حرفه ای توسط اینگونه از افراد به شکست در طراحی سایت دچار می شوند.

کارشناسان طراحی سایت وبساز به شدت شما را از افتادن در دام اینگون افراد سوجو در طراحی سایت بر حذر داشته و با انتشار مقالات مختلف در زمینه های گوناگون طراحی وبسایت سعی کرده اند که بینش درستی در انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای د راختیار شما قرار داده تا به موفقیت در فضای مجازی برسید.

تعرفه طراحی سایت گران

همانطور که تعرفه طراحی ارزان قیمت سایت می تواند راهکاری برای فریب داوطلبین طراحی سایت باشد ، بعضی از کلاهبرداران طراحی سایت پا فراتر نهاده اند و برای به دست آوردن سود بیشتر به فکر راههای جدید تری افتاده و با شعار های مانند - با طراحی پیشرفته سایت ره صد ساله را یک شبه طی کنید – گرانی پروژه های خود را دلیل حرفه ای گری و مهارت خود در تولید وب سایت دانسته اند. این گونه شعار ها که برای داشتن تعرفه طراحی سایت گران سر داده می شود الفاظ دروغین و بی عنایی بیش نخواهند و بود و هرگز نمی توانند شما را به هدف اصلی در طراحی سایت تان برسانند.

به عقیده متخصصین طراحی سایت وب ساز برای فرار از این گونه دام ها باید یک انتخاب درست و اصولی در انتخاب متخصصین طراحی وب خود داشته باشیم. همانطور که بار ها گفتیم اولین پله و مهم ترین پله برای موفقیت درفضای مجازی انتخاب مناسب یک کانون طراحی سایت حرفه ای می باشد. تعرفه طراحی سایت در شرکت های طراحی حرفه ای سایت دارای الگوریتم منظمی می باشد و با تعداد روزهای کاری که متخصصین صرف ساخت پروژه می کنند در ارتباط مستقیم می باشد.

تعرفه طراحی سایت در وبساز

شرکت طراحی سایت وبساز با نگرش جذب بازار طراحی سایت و ایجاد فضای مجازی سالم و پویا و همچنین در منگه قرار دادن افراد سودجو و فرصت طلب در فضای مجازی ، اقدام به طراحی انواع سایت حرفه ای با تعرفه های متفاوت کرده است.

در تعرفه های طراحی سایت وب ساز از ساخت سایت رایگان گرفته تا پکیج های طراحی سایت وبساز که دارای تعرفه طراحی سایت ارزان برای اقشار متوسط جامعه می باشد و همچنین طراحی اختصاصی سایت با ارزش طراحی سایت بالا و امکانات خصوصی و منحصر بفرد موجود می باشد. لازم به یاد آوری می باشد که تمامی وب سایت های که توسط گروه فناوری اطلاعات وب ساز به شما دوستان عزیز ارائه می شود دارای ساختار کاملا حرفه ای و پیشرفته می باشد که این تکنولوژی به سبب راههای گوناگونی که مدیران وبساز اندیشیده اند حاصل شده است.

به عنوان مثال شما با کمک مشارکت با وب ساز و دستیابی به حداقل امتیاز طراحی سایت رایگان می توانید به راحتی صاحب یک وب سایت حرفه ای رایگان شوید و یا اگر فرصت مشارکت آسان با وب ساز برای شما فراهم نمی باشد یکی از پکیج های وب ساز را با هفتاد درصد تخفیف ویژه که علت آن را در مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت دروب ساز بیان شده است خریداری کنید و یا اگر دوست دارید خاص باشید با طراحی سایت اختصاصی وبساز در فضای مجازی بصورت اختصاصی حاضر شوید. خدمات طراحی سایت بصورت حرفه ای فقط با وبساز تجربه خواهید کرد پس با انتخاب وب ساز تعرفه های طراحی سایت واقعی را تجربه کنید.