بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تعرفه ها

تعرفه ها

شما به دنبال چه نوع تعرفه طراحی سایت ی در فضای مجازی هستی؟

آیا دوست داری بطور خاص در دنیای مجازی حاضر شوی و طراحی سایت اختصاصی برای تو انجام گیرد؟

یا به دنبال طراحی سایت ارزان با کیفیت طراحی بالا هستی ؟

ویا اصلا دوست داری یک سایت حرفه ای را به صورت کاملا رایگان دریافت کنی و هیچ گونه پولی برای آن پرداخت نکنی؟

پس با ما همراه باشید

مرکز طراحی سایت وبساز با هدف در دست گرفتن بازار طراحی سایت و رونق بخشیدن به کسب و کار خود

برای انواع خواسته های شما راه حل های حرفه ای درنظر گرفته است

تا هم شما را خواسته هایتان برساند و هم اهداف کانون طراحی سایت وب ساز در فضای مجازی محقق شود.

مقدمه ای بر تعرفه ها

یکی از زمینه های که در ساخت وب سایت می تواند مورد تاخت و تاز افراد سود جو در طراحی سایت واقع شود مبحث تعرفه ها یا قیمت در طراحی سایت می باشد. این افراد با دست مایه کردن شعار های دورغین در طراحی سایت سعی می کنند تا افراد متقاضی طراحی سایت را که از اطلا عات طراحی ضعیفی برخوردار هستند به تور خود انداخته و به طرف خود جذب کنند سپس به بهانه های گوناگون با دریافت مبالغ مختلف حساب بانکی خود را چاق تر کنند.

مرکز طراحی سایت وب ساز به خوبی می داند که ادامه حیاط او در فضای مجازی در گرو وجود متقاضیان طراحی سایت می باشد از این رو همواره سعی کرده است که در قدم اول با انتشار مقالات متنوع به روشن سازی افکار عمومی پرداخته و از چهره افراد کلاهبردار در طراحی سایت پرده بردارد و سپس با اندیشیدن راهکار های درست و منطقی و طراحی انواع سایت های حرفه ای به تمامی نیاز های شما پاسخ مثبت بدهد. با تدابیر وب ساز در زمینه های گوناگون ساخت سایت ، امکان طراحی حرفه ای سایت ها ی گوناگون با تعرفه های طراحی مختلف برای شما فراهم شده است.

تعرفه های رایگان در وبساز چگونه امکان پذیر خواهد بود

برعکس بسیاری از افراد فرصت طلب که به شعار های کذایی رو آورده اند تا مردم را سرکیسه کنند ، مدیران وب ساز برا ی افرادی که توان مالی طراحی وب را ندارند امکانات ویژه ای قرار داده است تا به طراحی رایگان سایت حرفه ای دست پیدا کنند.

کانون طراحی سایت وب ساز نیازمند حضور سبز شما در وب سایت خود می باشد تا به جایگاه مناسب نزد موتور های جستجوگر دست پیدا کند ، نتیجه این حضور شما در وبساز طراحی سایت رایگان حرفه ای می باشد.

برای رسیدن به وب سایت رایگان حرفه ای در وبساز راه کار های مختلفی اندیشیده شده است که ساده ترین آنها ثبت نام ساده در وب ساز و فرستادن تنها یک مقاله به سایت می باشد تا در قرعه کشی ماهیانه وب ساز شرکت کنید. و یا می توانید با دو هزار بار ورود به پروفایل شخصی خود بدون قرعه کشی وب سایت رایگان برنده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی سایت رایگان مراجعه کنید.

تعرفه های طراحی سایت حرفه ای ارزان

ساخت وب سایتی که تمام استانداردها ی جهانی طراحی سایت در آن رعایت شده باشد وهمچنین همه مراحل طراحی سایت با تمام ظرافت ها در آن به خوبی طی شده باشد و توانایی آنرا داشته باشد که وب مسترسایت خود را به موفقیت در طراحی سایت برساند ، پروژه ای زمانبر خواهد بود و زمانبر بودن پروژه های طراحی سایت باعث افزایش هزینه ها در ساخت وبسایت خواهد شد. پس با توجه به آنچه که گفته شد تخفیف های ویژه هفتاد درصدی در پکیج های طراحی سایت وبساز که رمز اصلی طراحی سایت ارزان می باشد چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

برای کاهش قیمت در طراحی سایت مدیران وبساز با ارائه پکیج طراحی وب ، دست به یک نو آوری ویژه زده اند. این نوآوری به این صورت می باشد که سیستم مدیریت محتوی در پکیج های جوری کد نویسی شده است که به وب مسترسایت طراحی شده این امتیاز داده می شود که به راحتی بتواند به کل اجزای طراحی سایت دسترسی و تسلط داشته باشد و به راحتی آنها را ویرایش و کنترل کند. این به این معناست که یک پکیج قابلیت عرضه شدن به چندین داوطلب را دارا می باشد بدون اینکه طراحی قالب سایت یکسان در فضای مجازی به وجود آید. با روش ارائه یک پکیج به چندین متقاضی به راحتی از تعرفه نهایی محصول کاسته شده بدون اینکه دستمزد طراح سایت کم شود و این راهکار رمز اصلی تعرفه های طراحی سایت حرفه ای ارزان وب ساز می باشد.

تعرفه های طراحی سایت ویژه

در بازار طراحی سایت افرادی وجود دارند که انتظارات ویژه از طراحی وب سایت خود دارند و به طبع محصولات مختلف مانند پکیج ها نمی تواند جواب گوی اهداف آنها باشد. برای این دسته از افراد ما راه حل طراحی سایت اختصاصی را پیشنهاد می کنیم. در طراحی اختصاصی سایت تمامی امکاناتی که مورد نیاز کارفرمایان طراحی سایت می باشد بصورت کاملا مستقل طراحی خواهد شد . این سایت ها دارای ماژول های ویژه ، پشتیبانی کامل و آموزش رایگان بوده و همچنین کل پروژه طراحی اختصاصی همزمان با قرار گیری سایت در هاست به کارفرمایان تحویل داده خواهد شد.

تعرفه های بازار در طراحی سایت

مطابق با اهداف طراحی سایت وبساز و به منظور ایجاد عرصه مناسب برای طراحان سایت جوان، وب ساز اقدام به ارائه محصولات طراحان سایت جوان در یک صفحه به نام بازار طراحی وبسایت کرده است. افراد متقاضی ساخت وبسایت می توانند با جستجو در این مکان طراحی وب سایت حرفه ای رابا تعرفه های بسیار مناسب خریداری کرده و از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است طراحی ها و سی ام اس های موجود در بازار طراحی سایت تماما به وسیله طراحان خارجی کد نویسی شده اند و وب ساز هیچگونه نظارتی بر آنها نداشته است و از هیچگونه پشتیبانی برخوردار نمی باشند.

در پایان یاد آور می شویم که اگر وب سایت به وسیله افرادی توانمند طراحی شود قادر خواهد بود در عرض کمتر از چند ماه تمام هزینه های صرف شده را به کارفرما برگشت دهد. پس اگر به دنبال طراحی سایت هستید هرگز روی تعرفه ها کم تاکید نداشته باشید. اگرچه تعرفه های طراحی سایت سنگین نیز صحیح نخواهد بود و رد پای یک نو کلاهبرداری در آن دیده می شود اما روی آوردن به طراحی سایت ارزان قیمت نیز درست نمی باشد.

شرکت طراحی سایت وب ساز یک مرکز طراحی سایت ایده آل می باشد که هم از لحاظ اصول طراحی سایت و هم از لحاظ تعرفه ها نظیر آن را در جاهای دیگر مشاهده نخواهید کرد. پس با انتخاب کانون طراحی سایت به آینده روشن خود همین امروز برسید. خواندن مقاله چرا باید وب ساز را انتخاب کرد به شما اطلاعات روشنی در این زمینه خواهد داد.