بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تازه های تکنولوژی

تازه های تکنولوژی و مقالات گوناگون

طراحی سایت

علمی جدید و نوپا می باشد

که با گسترش تکنولوژی و فناوری به مرور زمان

دستخوش تغییرات فراوانی شده است

از زمانی که مردم فقط با کامپیوتر های خانگی به اینترنت متصل می شدند

تا امروز که در هر زمان و مکان با تلفن هوشمند ، تبلت و سایر وسایل با فضای مجازی ارتباط برقرار می کنند ساخت سایت تفاوت های چشم گیری پیدا کرده است.

باتوجه به اینکه تکنولوژی تاثیر زیادی روی قالب و کدنویسی وب سایت داشته است مدیران وبساز تصمیم گرفته اند تا یک قسمت از بخش مقالات را تحت عنوان مقالات تازه های تکنولوژی تنظیم کرده و در آن به معرفی و عملکرد تکنولوژی های روز مانند کامپیوتر ، موبایل و ... بپردازند و نشان دهند متخصصین طراحی سایت وب ساز به دانش جدید برنامه نویسی تسلط کافی داشته و همراه با تازه های تکنولوژی به طرف جلو حرکت می کنند.

در مقالات تازه های تکنولوژی پیشرفت های که در ساخت وبسایت با ترقی کردن تکنولوژی حاصل شده اند به دو دسته تقسیم شده است. دسته اول تغییراتی که در کدنویسی سایت با به وجود آمدن زبانهای جدید حاصل شده است و دسته دوم تغییراتی که در طراحی قالب سایت برای همگام شدن با وسایل ارتباطی جدید ایجاد شده است

مقالاتات تازه های تکنولوژی و قالب وب سایت

قالب در طراحی سایت های جدید همگام با پیشرفت تکنولوژی و فن آوری تغییرات فراوانی داشته است. به وجود آمدن طراحی سایت واکنش گرا را می توان از پیامدهای پیشرفت تکنولوژی در ساخت وب سایت دانست. به بیانی دیگر با به وجود آمدن وسایل ارتباط جمعی جدید این نیاز در فضای مجازی به شدت احساس شد که طراحان سایت به فکر طراحی تکنولوژی باشند که بوسیله آن تکنولوژی صفحات سایت در وسایلی با رزولوشن های متفاوت نمایش یکسانی داشته باشند.

برای دستیابی به این هدف در ابتدا طراحان وب سایت به فکر ساخت قالب جداگانه برای وسایل ارتباطی مختلف افتادند. اما این کار مشکلاتی مربوط به خود را به دنبال داشت زیرا روز به روز وسایل ارتباطی در فضای مجازی گسترده تر می شد و تعریف قالب های جداگانه برای تمامی این وسایل کاری مشکل ، زمانبر و طاقت فرسایی بود. تا اینکه ایده طراحی سایت ریسپانسیو مطرح شد. در طراحی وبسایت ریسپانسیو یک قالب برای تمامی وسایل ارتباطی تعریف می شد و دیگر نیازی به کدنویسی مجدد وجود نداشت. برای به دست آوردن اطلاعات جامع تر به مقالات مختلف تازه های تکنولوژی که در همین زمینه ارائه شده است مراجعه فرمائید.

در همین راستا متخصصین دست به ابتکاراتی تازه زدند و با ترکیب زبان های طراحی سایت مختلف اقدام به تولید کدهای کرده اند که کاربر بتواند به آسانی اجزای مختلف وب سایت را با استفاده از کلیدهای که در قالب وب سایت تعبیه شده است تغییر داده و با سلیقه خود هماهنگ کند به این نوع طراحی ها ، طراحی سایت چند قالبه گفته می شود. در مقالات تازه های تکنولوژی سعی شده است که بطور گسترده به تمامی این مسائل پرداخته شود.

پیشرفت زبان های جدید در مقالات تازه های تکنولوژی

همراه با بوجود آمدن تازهای تکنولوژی ، زبان های جدیدی در ساخت وب سایت بوجود آمده اند که بکار بردن آنها موجب سرعت بخشیدن به بارگذاری صفحات سایت شده است و کار را برای طراحان سایت راحتر کرده است. بطوری که امروزه دیگر فقط در بخش انتخاب تگ های اصلی از زبان html در طراحی سایت استفاده می شود و تمامی کدنویسی های دیگر وب سایت بوسیله زبان های دیگر برنامه نویسی صورت می پذیرد. بدیهی است آشنایی با مقالات تازه های تکنولوژی تا چه اندازه می تواند به طراح سایت در طراحی وبسایت موفق کمک کند. با پیشرفت زبانهای جدید در مقالات تازه های تکنولوژی وب ساز همراه باشید.

کلام آخر در مقالات تازه های تکنولوژی

آنچه که گفته شد همگی بیانگر این مطلب می باشند که با تکنولوژی پیش رفتن ، رمز اصلی موفقیت در طراحی سایت محسوب می شود. متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت داخلی که ادعای حرفه ای گری هم دارند هنوز با تازه های تکنولوژی هماهنگ نبوده و به سبک و سیاق گذشته مشغول ساخت وبسایت هستند. این امور باعث می شود که کارفرمایان طراحی سایت به اهداف خود در طراحی وب دست پیدا نکرده و موجب سرخورده شدن آنها از حضور در فضای مجازی شود. مرکز طراحی سایت وب ساز با ارائه مقالات تازه های تکنولوژی نشان داده است که موفقیت متقاضیان طراحی سایت برای آنها در درجه اول اولویت قرار دارد. با وبساز همگام با تازه های تکنولوژی حرکت کنید.
تازه های تکنولوژی و مقالات گوناگون