بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
مدیران

مدیران

موفقیت یا عدم موفقیت پروژه های طراحی سایت

در گرو میزان نظارتی است که روی پروژه از طرف شرکت های طراحی سایت اعمال می شود

هر چقدر این نظارت بیشتر و تخصصی تر باشد به همان میزان درصد موفقیت طراحی وب سایت افزایش خواهد یافت

کانون طراحی سایت وب ساز به منظور رشد همه جانبه و ارائه پروژهای که در زمینه های مختلف بدون نقص باشد

شش مدیر ویژه با تخصص های بالا در رشته های گوناگون به خدمت گرفته است

تا بر پروژهای که توسط کارشناسان طراحی سایت وبساز در قالب تیم های طراحی پنج نفره کد نویسی می شوند نظارت داشته باشند

اولین مدیر از کانون مدیران وبساز مدیر طراح قالب سایت می باشد. تخصص مدیر طراح قالب در زمینه HTML CSS می باشد. مدیر دومی که مسئولیت نظارت روی پروژه های ساخت سایت توسط گروه های وبساز را به عهده دارد متخصص جی کوئری در طراحی وب سایت می باشد. مدیران دیگر وبساز شامل متخصصین ویژه پی اچ پی و بهینه سازی و امنیت در طراحی سایت خواهد بود. پروژه های طراحی شده در همه زمینه ها در ابتدا باید توسط این مدیران بررسی شده و سپس در هاست قرار بگیرد.

نحوه نظارت مدیران

وب ساز به منظور طراحی موفق سایت نحوه نظارتی ویژه را روی پروژه های خود پیاده کرده است. پروژه های طراحی سایت که بوسیله وبساز اجرا می شود توسط یکی از تیم های برنامه نویسی انجام می گیرند. هر یک از این تیم ها می تواند برحسب نوع پروژه شامل حداقل پنج متخصص طراحی سایت کارکشته باشد که به ترتیب عبارتند از متخصص طراح قالب ، متخصص html و کد نویس قالب ، متخصص جی کوئری ، متخصص php و متخصص امنیت.

تمامی مراحل طراحی سایت توسط این گروهها به دقت اجرا می شود و همه استاندارد های طراحی سایت به خوبی رعایت می شود. سپس پروژه انجام شده برای بررسی به بخش مدیریت سپرده خواهد شد. هریک از این شش مدیران کدهای مربوط به بخش خود را بررسی کرده و پس از تایید نهایی توسط مدیر امنیت آماده قرار گیری در هاست خواهد شد.

مرکز طراحی سایت وب ساز نوآور در زمینه طراحی اختصاصی سایت و پیشرو در پکیج های طراحی سایت با نظارت مدیران ویژه از مطمئن ترین و بهترین شرکت های طراحی حرفه ای سایت در ایران می باشد که از لحاظ تعرفه طراحی سایت و کیفیت ارائه شده هیچ شرکتی قابل رقابت با آن نمی باشد. نتیجه این پشتکار طراحی ماژول های اختصاصی ویژه می باشد که از سنگینی وظیفه وب مستر در بهینه سازی محتوی کاسته و او را تبدیل به یک مدیر حرفه ای می کند.

وجود تخفیف های ویژه سی در صدی در طراحی سایت اختصاصی و هفتاد درصد تخفیف استثنایی در طراحی پیشرفته پکیج ها و دعوت به مشارکت برای رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان از مزیت های وب ساز است که در هیچ جایی دیگر نظیر آن را نمی توانید مشاهده کنید.

ایوب حسینی
متخصص PHP
یاسر بلبل
متخصص جی کوئری
عباس میرزایی
متخصص امنیت
صابردریادل
متخصص گرافیک
داود حسینی
متخصص HTML
میلاد حسن زاده
متخصص CSS