بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
نقشه سایت

نقشه سایت

وب سایت های استاندارد

برای رعایت حقوق بازدید کننده در طراحی سایت

معمولا یک صفحه مخصوصی را تحت عنوان نقشه سایت

در داخل منو اصلی خود قرار می دهند

نقشه سایت اطلاعات مفیدی را در مورد چگونگی دسترسی به مهمترین صفحات سایت در اختیار وب مستر سایت قرار می دهد و او را از سردرگمی در وب سایت نجات می دهد.

اگرچه منو در ساخت سایت اصلی وب ساز به گونه ای طراحی شده است که نیازی به ارائه نقشه طراحی سایت وب ساز نمی باشد اما مدیران شرکت طراحی سایت وب ساز نقشه سایت را از قلم نینداخته و یک صفحه ویژه در منو اصلی خود تحت عنوان نقشه سایت طراحی کرده اند. در ادامه مقاله نقشه طراحی سایت وب ساز توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه خواهد شد.

همانطوریکه که گفته شد به دلیل طراحی منو منحصر بفرد در ساختار سایت وب ساز کاربران وب ساز هیچ گونه نیازی به استفاده از نقشه طراحی سایت وب ساز نخواهند داشت اما با این حال نقشه سایت وب ساز از پکیج های طراحی سایت شروع شده و خدمات طراحی وبسایت را در برگرفته و تا در باره وب ساز ادامه خواهد یافت. با ارائه تمامی لینک های مهم سایت در داخل نقشه اصلی کاربرین طراحی وب سایت به راحتی می توانند در هر زمان که می خواهند با مراجعه به نقشه طراحی سایت وب ساز به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشند. با وب ساز طراحی سایت متفاوت و آسان را تجربه کنید.