بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تعرفه طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو

لوگو

یکی از اجزای بسیار مهم

در طراحی وب سایت به شمار می آید

که می تواند تاثیر چشم گیری در موفقیت یک پروژه طراحی سایت داشته باشد

اگر طراحی لوگو توسط یک متخصص گرافیست حرفه ای

و آشنا با دانش طراحی لوگو صورت پذیرد می تواند به یک وب سایت شخصیت خاصی بخشیده

و زمینه ساز جذب اعتماد مشتری گردد

گروه طراحی سایت وبساز از اهمیت زیاد لوگو در ساخت سایت مطلع بوده با جذب کارشناسان طراحی لوگو حرفه ای اقدام به طراحی و ساخت لوگوی حرفه ای برای مشتریان طراحی سایت خود کرده اند.

تعرفه طراحی لوگو بر حسب نوع لوگو و مدت زمانی که برای ساخت آن صرف می شود قیمت گذاری خواهد شد. ساده ترین نوع طراحی لوگو که دارای تعرفه طراحی لوگوی ارزان می باشد مربوط به لوگوی تایپ یا لوگوی نوشتاری می باشد. تعرفه طراحی لوگوی تایپ در صورتی دارای قیمت ارزان می باشد که طراحی ویژه ای در نوشتن نام لوگو ها صورت نپذیرد. نوع دیگر طراحی لوگو ، لوگوی تصویری می باشد که دارای تعرفه لوگوی بالاتری نسبت به لوگو تایپ می باشد. در این نوع لوگو یک تصویر به عنوان نماد برای یک کارخانه یا شرکت معرفی خواهد شد. استفاده از نوع سوم لوگو به لوگوی ترکیبی مرسوم می باشد بسیار بیشتر از دو لوگوی نامبرده می باشد. تعرفه طراحی لوگوی ترکیبی به دلیل اینکه مدت زمان بیشتری در طراحی از متخصصین می گیرد دارای تعرفه گرانتری خواهد بود. به لوگوی ترکیبی ، طراحی لوگو پیشرفته نیز گفته می شود. طراحی لوگوی که توسط متخصصین گرافیک وب ساز صورت می پذیرد از نوع طراحی لوگوی پیشرفته می باشد که با توجه به نیاز مشتری به او ارائه خواهد شد. در تمامی پروژه های طراحی لوگو در ابتدا کارفرما سلیقه و ایده های خود را به متخصصین وب ساز بیان خواهد کرد و سپس ترسیم طرح اولیه آغاز خواهد شد.

تعرفه طراحی لوگوی وبساز به سه پلن مجزا تقسیم می شود. تعرفه طراحی لوگو در پلن اول که هفتادو پنج هزار تومان می باشد مناسب برای افرادی خواهد بود که قصد دارند کسب و کارهای کوچکی را راه اندازی کنند. در پلن اول دو طرح اولیه به مشتری عرضه خواهد شد و مشتری حق دارد از بین دو طرح یکی را انتخاب کرده تا تغییرات نهایی روی آن انجام بگیرد. این پلن برای پکیج های وب ساز بسیار مناسب خواهد بود زیرا که در آن دوستان به دنبال کاهش تعرفه طراحی سایت هستند.

پلن دوم طراحی لوگو وب ساز مناسب برای مشتریانی می باشد که می خواهند کسب و کار خود را در آینده نزدیک توسعه دهند. در این پلن پنج طرح اولیه به مشتریان عرضه خواهد شد و مشتری طراحی لوگوی نهایی خود را از میان این پنج طرح اولیه انتخاب خواهد کرد. تعرفه طراحی لوگو در پلن دوم به مبلغ دویست هزار تومان می باشد.

پلن سوم طراحی لوگو مخصوص افرادی می باشد که می خواهند به خلق برند بپردازند. این افراد افکار بزرگی را در سر می پرورانند و تمایل دارند بهترین لوگوی ممکنه را برای وب سایت خود انتخاب کنند. تعرفه طراحی لوگو در این پلن چهارصد هزار تومان بوده و متقاضیان طراحی لوگو از بین هفت طرح ، طرح اصلی لوگوی خود را انتخاب خواهند کرد. طراحی لوگو حرفه ای را با کانون طراحی سایت وب ساز تجربه کنید.
تعرفه طراحی لوگو
پلن اول
مخصوص کسب و کار های کوچک
تحویل سه روزه
دو طرح اولیه
قیمت ۷۵۰۰۰
پلن دوم
مخصوص گسترش کسب و کار
تحویل ده روزه
پنج طرح اولیه
قیمت ۲۰۰۰۰۰
پلن سوم
مناسب برای خلق برند
تحویل پانزده روزه
هفت طرح اولیه
قیمت ۴۰۰۰۰۰