بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
اعطاء نمایندگی

اعطاء نمایندگی وب ساز

مرکز طراحی سایت وبساز در جهت توسعه بخشیدن به حوزه فعالیت خود در فضای مجازی

قصد دارد از میان افراد واجد شرایط از جای جای ایران عزیز نمایندگان فعال و بازاریاب بپذیرد

نمایندگان رسمی و بازاریاب ها مسئولیت اصلی آنها تبلیغ در حوزه شهری یا برون شهری و جذب متقاضیان طراحی سایت می باشد

به ازای معرفی هر متقاضی طراحی وب سایت به وب ساز در صدی معینی از کل قرارداد به آنها اختصاص داده خواهد شد

هموطنانی که قصد دارند تحت عنوان نماینده رسمی در وب ساز مشغول فعالیت شوند

تصاویری از کارت ملی ، شناسنامه ، مدرک تحصیلی و پروانه کسب را به ایمیل وب ساز به آدرس websazz.ir@gmail.com ارسال نموده و سپس فرم زیر را به دقت تکمیل کنند و منتظر تماس وب ساز با خود باشند.

اما افرادی که قصد دارند تحت عنوان بازاریاب در شرکت طراحی سایت وب ساز مشغول به کار شوند باید تصویری از شناسنامه و کارت ملی خود را به ایمیل وب ساز ارسال نموده و پس از تکمیل دقیق فرم زیر مدیران وب ساز با آنها تماس خواهند گرفت.

پس از رسیدگی به درخواست دوستان برای آنها یک حساب کاربری مخصوص باز می شود. سپس آنها می توانند با نام کاربری کد ملی و شماره تلفن همراه به عنوان رمز عبور وارد سایت وب ساز شده و به لیست فعالیت های خود دسترسی داشته باشند.

کارفرمایانی که بوسیله نمایندگان رسمی به وب ساز معرفی می شوند پس از عقد قرارداد توسط گروه فروش وب ساز با کارفرمایان و دریافت اولین پیش پرداخت ، سی درصد از کل قرداد به حساب آنها واریز خواهد شد. این مبلغ برای بازاریاب ها برابر با بیست در صد کل قرارد می باشد.

نکات لازم

نکته اول : سی در صد کل قردادی که به حساب نمایندگان واریز می شود برای طراحی اختصاصی سایت می باشد. برای فروش پکیج های وب ساز به علت درصد سود پایین این مبلغ به بیست در صد کاهش می یابد.

نکته دوم : بیست در صدی قرارداد که به بازاریاب ها اختصاص داده شده است برای طراحی سایت اختصاصی بوده و برای فروش پکیج های طراحی سایت وب ساز این مبلغ به پانزده در صد خواهد رسید.

نکته سوم : نمایندگان و بازاریاب ها باید توجه داشته باشتد که پس معرفی سومین کارفرمای رسمی توسط آنها به وب ساز مبلغ مورد نظر یکسره به حساب آنها واریز می شود.