بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی قالب psd

طراحی قالب psd

یکی از الزاماتی که در ساخت وب سایت

باید رعایت گردد تا موفقیت در طراحی سایت حاصل شود

طراحی حرفه ای قالب سایت می باشد

طراحی قالب وب سایت بصورت حرفه ای

در صورتی امکان پذیر است که تمامی اجزای قالب

مطابق با اهداف طراحی وب سایت و هوشمندانه در مکان های خویش قرار گیرند . این امر میسر نمی باشد مگر اینکه در ابتدا نقشه قالب سایت توسط یک گرافیست ماهر به صورت دقیق تنظیم گردد. در همین راستا یکی از خدماتی که متخصصین وب ساز به همکاران گرامی و متقاضیانی که با نرم افزار های گرافیکی آشنایی ندارند ارائه می دهد طراحی قالب psd می باشد.

چرا طراحی قالب psd

حدود چهل درصد از حقوق کاربران در طراحی سایت باید در اولین مرحله طراحی وب که طراحی قالب psd می باشد رعایت می شود که حذف این مرحله می تواند خسارات جبران ناپذیری را به کارفرما وارد کند. همه شما با این ضرب المثل قدیمی آشنایی دارید که خشت اول چون نهاد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج. طراحی قالب psd به منزله زیربنای طراحی وب سایت به شمار می آید که اگر این زیر بنا به درستی و بر طبق اصول طراحی سایت چیده نشود طراحی سایت موفقی نخواهیم داشت و با شکست در طراحی روبه رو خواهیم شد.

آنچه که در طراحی قالب psd باید رعایت شود

یک گرافیست حرفه ای در طراحی قالب psd باید نکات بسیاری را رعایت کند در ادامه به مهمترین این نکات اشاره خواهد شد.

رنگ اولین چیزی می باشد که در طراحی قالب psd سایت به چشم می آید. گرافیست حرفه ای باید با اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشد و با تکیه به این دانش نوع رنگ را در ساخت وب سایت انتخاب کند.

یکیدیگر از مواردی که روی زیبایی در طراحی سایت بسیار می تواند موثر باشد انتخاب درست فونت در طراحی قالب می باشد. فونت ها باید با توجه به سایر اجزای طراحی سایت و آگاهانه انتخاب گردند تا علاوه بر بخشیدن جلوه هنری به قالب سایت ، برای مخاطبین سایت خوانا و روان باشند.

در طراحی قالب psd یکی از مواردی که نقش گرافیست آشنا با ساخت وبسایت در آن بسیار پررنگ است تعیین مکان های قرار گرفتن اجزای وب سایت می باشد. گرافیست با توجه به اصول تاثیرپذیری مخاطب در طراحی و همچنین جذب مشتری اقدام به قرار دادن اجزا در مکان های موثر خویش می کند.

از دیگر نکات موثر در طراحی قالب psd تصاویر هستند. گرافیست در طراحی قالب psd باید با معنا و مفاهیم تصاویر در طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشد و تصاویر را در قالب با توجه به هدف اصلی طراحی سایت به خدمت بگیرد.

چرا وب ساز در طراحی قالب psd

با در نظر گرفتن اهمیت قالب در طراحی سایت ، نقش گرافیست در موفقیت یا عدم موفقیت وب سایت بسیار روشن می باشد. به همین دلیل مدیران مرکز طراحی سایت وب ساز تلاش کرده اند تا گرافیست های برجسته را در تیم های طراحی سایت بهخدمت بگیرند. گرافیست های کانون طراحی سایت وب ساز علاوه بر آشنایی با اصول طراحی سایت در طراحی لوگو و ساخت بنر نیز دارای مهارت های منحصر بفردی می باشد. آنها علاوه بر حضور در تیم های طراحی حرفه ای سایت ، برای متقاضیانی که مایل باشند تنها قالب psd را از وب ساز تهیه کنند نیز آماده خدمت رسانی می باشند. با طراحی قالب psd وب ساز حس زیبایی و متفاوت بودن را تجربه کنید.

طراحی قالب psd