بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
نظرات مشتریان

نظرات مشتریان

یکی از راههای بسیار مهم برای روشنگری مراجعین در طراحی سایت

راه اندازی بخش نظریات مشتریان و بازتاب نظرات کامل آنها بدون سانسوردرسایت می باشد

در همین راستا گروه طراحی سایت وبساز در بخش نظریات مشتریان

شرکت ها یا موسساتی که برای آنها خدمات طراحی سایت انجام داده است را به نمایش گذاشته است

تا افرادی که قصد حضور در فضای مجازی را دارند بتوانند با خواندن این نظرات

تصمیم نهایی خود را در انتخاب شرکت طراحی حرفه ای سایت راحتر و مطمئن تربگیرند

از طرف دیگر راه اندازی بخش نظرات مشتریان می تواند یکی از عوامل اصلی دستیابی به محبوبیت و موفقیت در طراحی وب سایت باشد. اگر بازدید کنندگان وب سایت شما احساس کند که مدیران سایت به افکار و نظرات آنها احترام می گذارد تعداد مراجعاتشان به سایت افزایش پیدا خواهد کرد . این امر روند بسیار مثبتی در بالا بردن اعتباریک وب سایت نزد موتورهای جستجوگر خواهد داشت. در ادامه با تاثیرات مثبت بخش نظرات در ساخت سایت بیشتر آشنا خواهید شد.

آنچه که در بخش نظرات مشتریان از نظر خواهید گذراند عبارتند از:

شیوه وب ساز در بخش نظریات مشتریان

شیوه وب ساز در بخش نظرات مشتریان اینگونه است که از شما مشتریان گرامی در خواست می کند تا پس از دریافت هرگونه خدماتی ازطرف وب ساز ، نظرات خود را در رابطه با کیفیت و چگونگی خدمات انجام گرفته در بخش نظرات اعلام کنید تا به عنوان راهنما و کمکی برای بقیه افرادی باشد تا قصد دارند وب ساز را به عنوان شرکت طراحی وب خود انتخاب کنند. در مقابل شرکت فناوری اطلاعات وب ساز تلاش می کند تا با دادن جواب های مناسب به نظرات ، از شما مشتریان عزیز تقدیر و تشکر لازم را به عمل آورند.

نظریات مشتریان عامل اصلی در پیشرفت کاری

مدیران وبساز از تمامی پیشنهادات و انتقادات شما به نحو احسنت استقبال خواهند کرد. زیرا انتقادات شما باعث شناساندن نقاط ضعف ما خواهد شد ومی تواند باعث ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر در جهت اصلاح این ضعف ها شده و زمینه ساز پیشرفت های بزرگتر شود. گروه طراحی حرفه ای سایت وب ساز به خوبی از اهمیت حضور شما در سایت خود آگاه است و برای قدرانی از شما مشتریان عزیز، هر ماه با قرعه کشی که صورت می هد به یکی از افرادی که نظرات خود را در وب سایت بیان کرده است جایزه ای خواهد داد. در ادامه مبحث به بیان اهمیت بخش نظرات در طراحی سایت پرداخته خواهد شد.

حضور مشتریان عامل اصلی بقاء یک سایت

حیات وممات در طراحی وبسایت بستگی به این دارد که تا چه اندازه سایت بتواند وبگردهای روزانه را به بازدید کنند های ثابت تبدیل کند. مشتریان یا بازدیدکنندگان ثابت موجب بهبود رنکینگ سایت در موتورهای جستجوگر خواهند شد.حال چگونه می توان بازدید کننده گذری را به بازدید کننده ثابت تبدیل کرد . در جواب باید گفت عملیات مختلفی در رسیدن به این هدف موثر هستند که یکی از آنها اهمیت دادن به نظریات و درج پاسخ مناسب برای آنها درسایت می باشد.

یکی دیگراز موراد بسیارمهم در تبدیل بازدید کننده گذری به مخاطب ثابت، استفاده از مطالب مفید و با اهمیت در وب سایت می باشد اگر بازدید کننده ای احساس کند که مطالب وب سایت برای او میتواند مفید باشد لینکی از آن سایت در کتابخانه مرورگر خویش قرار خواهد داد و به ذهن خود می سپارد که در آینده نزدیک دوباره به آن سایت رجوع کند.

از دیگرعامل بقاء یک سایت می توان به طراحی سایت حرفه ای با رعایت کامل اصول طراحی و طی نمودن تمامی مراحل طراحی به صورت پله به پله و طراحی قالب سایت منسجم و بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت و دسترسی آسان کاربر به مطالب سایت اشاره کرد.

کلام آخر در بخش نظریات مشتریان

نظریات شما مشتریان عزیزمی تواند راهنمای بسیار بزرگی برای ارائه خدمات بهتر از سوی ما باشد. گروه طراحی سایت وب ساز همواره بر این امر آگاهی دارد که با حضور شما دروبساز است که می تواند به زندگی خود در فضای مجازی ادامه دهد. از این رو کلام آخر در بخش نظریات مشتریان را به تشکر از شما اختصاص می دهیم و می گویم از لطف شما بی نهایت سپاسگزاریم.

توسط : نیما کریمی ایمیل
وبساز شرکتی متفاوت در فضای مجازی می باشد که نوآوری های ویژه در دنیای مجازی عرضه کرده است