بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
آموزش سیستم مدیریت

مقالات سیستم مدیریت

یکی از شرط های اصلی

برای رضایتمندی متقاضیان طراحی وب سایت

پشتیبانی سایت بوسیله یک سیستم مدیریت محتوی قدرتمند می باشد

در این میان سیستم مدیریتی می تواند مورد استقبال مردم قرار بگیرد که در عین کاربردی بودن و بهره مندی از ماژول های ویژه

برای عموم مردم ساده و قابل فهم باشد

. سیستم مدیریت محتوی موجود در طراحی سایت وبساز

علاوه بر اینکه به کاربر این امکان را می دهد که به راحتی بر تمامی اجزای طراحی سایت تسلط داشته باشد

آنقدر ساده و قابل فهم طراحی شده است که به آسانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد

مدیران وب ساز به قابل فهم بودن سیستم مدیریت محتوی خود اکتفا نکردند و در کنار این سادگی برای ارائه خدمات بهتر سی دی های آموزشی سیستم مدیریت محتوی را بطور رایگان برای مشتریان خود ارسال می کنند. همچنین متقاضیان طراحی سایت برای دانلود و یا مشاهده این آموزش ها می توانید به صفحه فیلم های آموزشی وب ساز مراجعه کرده و یا با خواندن مقالات آموزش سیستم مدیریت ممحتوی اطلاعات خود را در زمینه های مختلف ساخت سایت بالا ببرند. در کنار آموزش سیستم مدیریت وب ساز ، آموزش های مانند بهینه سازی ، گرافیک و آموزش های مشابه نیز در بخش مقالات گنجانده شده است.

در مقالات آموزش سیستم مدیریت وبساز به قسمت های مختلفی که در ادامه اشاره خواهیم کرد پرداخته می شود.

منو در سیستم مدیریت محتوی

کی از قسمت های که در آموزش سیستم مدیریت به آن پرداخته می شود در رابطه سیستم با منو می باشد. در این قسمت با نحوه کار با منو ها و چگونگی ویرایش ، حذف و اضافه کردن شاخه های اصلی ، زیر شاخه و دیگر بخش های منو در طراحی سایت آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که منو در طراحی وبسایت وب ساز به صورت های مختلفی طراحی شده است که در اینجا بطور مفصل پیرامون آن صحبت خواهد شد.

مدیریت تصاویر در آموزش سیستم مدیریت محتوی

قسمت بعدی از مقالات آموزش سیستم مدیریت وب ساز آموزش مدیریت تصاویر در طراحی سایت می باشد. در این بخش به نحوه بهینه سازی و کار با سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت اشاره خواهد شد. آموزش مدیریت نام کاربری سیستم مدیریت محتوی وب ساز از آموزش های دیگر موجود در بخش مقالات آموزش سیستم مدیریت می باشد که در این بخش به نحوه اضافه کردن کاربر به سایت ، چگونگی عوض کردن نام کاربری ، کلمه عبور و مطالب مرتبط با آن پرداخته خواهد شد.

آموزشسیستم مدیریت در بخش متون و سایر بخش ها

مدیریت و طراحی متون سایت پارت دیگری از مقالات آموزش سیستم مدیریت در وب ساز می باشد. همانطوریکه می دانید یکی از اصلی ترین بخش ها در ساخت وب سایت متون می باشد. متخصصین وب ساز به اهمیت این بخش کاملا واقف بوده و برای آن امکانات ویژه در طراحی سایت در نظر گرفته است.

سیستم سئو هوشمند وب ساز که بصورت رایگان در تمامی پکیج های طراحی سایت و طراحی سایت اختصاصی وجود دارد نمونه ای از این امکانات ویژه می باشد. این امکان منحصربفرد به کاربرین این قدرت را می دهد که بدون اینکه از اطلاعات طراحی سایت بالایی برخوردار باشند و یا با اصول طراحی سایت آشنایی داشته باشند به نحو کاملا حرفه ای به مدیریت متون بپردازند. در آموزش سیستم مدیریت متون به آموزش این سیستم ارزشمند پرداخته و تمامی جوانب آنرا مورد بررسی قرار می دهد. بخشهای دیگری از مقالات آموزش سیستم مدیریت محتوی مباحث مربوط به مدیریت مطالب و ماژول های اختصاصی می باشد.

کلام آخر در آموزش سیستم مدیریت

همانطوری که گفته شد سیستم مدیریت قوی باید دارای ویژگی های متعددی باشد که یکی از آنها ساده و قابل فهم بودن آن است. وبساز علاوه بر اینکه از لحاظ مدیریت بر تمامی اجزای وب سایت بی نظیر است از لحاظ سادگی در کار نیز بقدری آسان می باشد که اگر کسی کوچکترین آشنایی با فضای مجازی داشته باشد به راحتی می تواند با آن کار کند.

وب ساز به آسانی کار با سیستم مدیریت اکتفا نکرده و علاوه بر آن سی دی های آموزش را به صورت کاملا رایگان برای تمامی مشتریان خود ارسال خواهد. گروه طراحی سایت حرفه ای وب ساز ارائه دهنده قویترین سی ام اس های مدیریتی و آموزش های رایگان سیستم مدیریت محتوی آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان طراحی سایت می باشد. با وب ساز طعم تفاوت را خواهید چشید.
مقالات سیستم مدیریت