بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تعرفه بهینه سازی سایت

تعرفه بهینه سازی سایت

طراحی سایت

و موفقیت آن در فضای مجازی

با بهینه سازی وب سایت و اجرای دستورات آن

در تمامی مراحل ساخت وب سایت ارتباط مستقیم دارد

به عبارت دیگر وب سایتی می تواند در رقابت فشرده ای که در فضای مجازی وجود دارد

پیروز میدان باشد که تمامی نکات بهینه سازی در طراحی وب سایت را رعایت کرده باشد.

در مقالات بهینه سازی در طراحی سایت و یا سئو بطور گسترده راجب تمامی نکات بهینه سازی در ساخت وبسایت سخن گفته شده است. در ابتدای صفحه تعرفه بهینه سازی سایت قصد داریم پیرامون مهمترین نکات بهینه سازی و اهمیت آن مطالبی را ارائه دهیم و سپس به تعرفه بهینه سازی سایت بپردازیم.

چرا باید تعرفه بهینه سازی پرداخت کرد

همانطوریکه می دانید برای رسیدن به رتبه ویژه نزد موتورهای جستجوگر باید تمامی نکات سئو در طراحی سایت از مرحله طراحی قالب سایت گرفته تا طراحی محتوا سایت به دقت رعایت کرد. در این میان اجرای بعضی از نکات و دستورات به عهده گروه طراحی سایت خواهد بود و قسمتی دیگر را وب مستر باید روی محتوا در طراحی سایت پیاده کند. اما در جواب این سئوال که چرا باید تعرفه بهینه سازی سایت پرداخت کرد باید گفت که اگرچه سیستم مدیریت محتوا وب ساز به گونه ای کد نویسی شده است که وظیفه مدیران وب سایت را تا حد وارد کردن جملات در فیلدهای خالی تنزل داده است و آنها را قادر ساخته است بدون دانستن کوچکترین نکات بهینه سازی به اجرای دقیق آنها در طراحی متون سایت بپردازند اما نباید نادیده گرفت که بسیاری از پروژه های طراحی سایت که توسط شرکت های دیگر اجرا می شوند از وجود چنین ماژول های ارزشمندی بی بهره بوده و در آنها وب مستر سایت باید با دستورات بهینه سازی در طراحی محتوا سایت کاملا آشنا باشد و آنها را به دقت اجرا کند.

از آنجایکه بسیار از وب مستر ها با قوانین سئو آشنایی نداشته و قادر به رعایت آنها نیستند بهینه سازی سایت اگر هم به دست شرکت حرفه ای طراحی سایت انجام گیرد در این مرحله دچار اختلالاتی خواهد شد. اگرچه پروژه های که بوسیله متخصصین طراحی سایت وب ساز صورت می پذیرد نیاز به هیچگونه بهینه سازی و تعرفه اضافی ندارند اما متقاضیانی وجود دارند که طراحی وبسایت آنها بوسیله شرکت های دیگر انجام گرفته و خواستار اصلاح سایت خود و اعمال بهینه سازی صحیح روی آنها می باشند. در همین راستا مدیران وب ساز صفحه بهینه سازی را برای این دوستان درنظر گرفته اند تا بتوانند مشکلات بهینه سازی وب سایت خود را یک بار برای همیشه حل کنند.

تعرفه های بهینه سازی

با توجه به آنچه که گفته شد تعرفه بهینه سازی سایت در دو زمینه می توانند تغییرات زیادی با هم داشته باشند. زمینه اول که دارای تعرفه بهینه سازی سایت گرانتری می باشد بهینه سازی ساختار سایت می باشد به این معنا که متخصصین بهینه سازی وب ساز به دلیل پایین بودن دانش طراحی سایت شرکتی که پروژه را انجام داده است باید در کدهای اصلی پروژه دست برده و آنرا با استانداردهای جهانی تطبیق دهند. نوع دیگری از بهینه سازی ، بهینه سازی محتوی سایت می باشد. افرادی که در دسته این نوع بهینه سازی قرار می گیرند که ساخت سایت آنها توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای انجام گرفته باشد و نیازی به بهینه سازی ساختار سایت برای آنها احساس نشود. تعرفه بهینه سازی سایت برای هریک از این دو دسته متفاوت بوده و بستگی به مقدار زمانی دارد که برای آن صرف می شود. در باب تعرفه بهینه سازی سایت باید گفت که در کل تعرفه بهینه سازی ثابتی وجود نداشته و تعرفه ها بسته به نوع کار متفاوت خواهد بود.

خدماتی بهینه سازی قابل ارائه توسط متخصصین وب ساز

خدمات بهینه سازی در مرکز طراحی سایت وب ساز شامل مراحب مختلف زیر خواهد بود
آنالیز کردن دامنه
بررسی و آنالیز کلمات کلیدی وب سایت
مشخص کردن چگالی کلمات کلیدی در طراحی وب سایت
آنالیز عنواین صفحات سایت در ساخت سایت
تحلیل سرعت هاست در ساخت وب سایت
ایجاد و بهینه سازی فایل روبت تکست
تعیین بهترین کلمات کلیدی برای وب سایت شما
ثبت سایت در وب سایت های مرجع فضای مجازی
بهینه سازی واژه های مهم طراحی وب
بهنیه سازی تگ های مهم و هدر در ساخت وبسایت
تعرف کردن صفحات و محدود کردن بعضی از آنها برای برقراری امنیت سایت
گزارش میزان پیشرفت سایت با تفکیک کلمات کلیدی
بهینه سازی هایپر لینک های مهم سایت در ساخت سایت
بهینه سازی لینک های مهم خروجی
آنالیز لینک های معیوب
دریافت استاندادرهای جهانی در طراحی سایت
بهینه سازی سایت برای نقشه گوگل
مشاوره در زمینه ایجاد صفحات جدید
پشتیبانی حضوری

کلام آخر در تعرفه بهینه سازی

رعایت دقیق نکات بهینه سازی با حرفه ای بودن و یا غیرحرفه ای بودن سایت رابطه مستقیم دارد. شرکت های طراحی سایت حرفه ای بخوبی می دانند هنگامی موفقیت در طراحی سایت حاصل خواهد شد که علاوه بر تیم طراحی سایت ، وب مستر سایت نیز دستورات بهینه سازی را در ساخت وب سایت بخوبی اجرا کند.

ماژول های حرفه ای سئو هوشمند وب ساز و سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت به منظور طراحی هوشمند سایت در وب ساز گنجانده شده است. این ماژول ها اجرای قوانین بهینه سازی را توسط وب مستر به راحتی هر چه تمامتر محیا می سازنند. بهینه سازی حرفه ای را در پروژه های طراحی وبسایت با وب ساز تجربه کنید و تعرفه بهینه سازی سایت خود را به کمترین سطح ممکن برسانید.