بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تعرفه طراحی بنر

تعرفه طراحی بنر

طراحی بنر

یکی از خدماتی حرفه ای

که متخصصین وبساز به مشتریان خود ارائه می دهند می باشد

بنرها یکی از ابزارهای پرکاربرد در عرصه تبلیغات محسوب می شوند

که برای رسیدن کارفرمایان به اهداف شان می تواند بسیار موثر واقع شوند

در طراحی سایت بنرها به به دو دسته کلی بنرهای ثابت و بنرهای متحرک تقسیم می شوند. تعرفه طراحی بنر در هر یک از این دسته ها متفاوت می باشد. در ادامه مقاله پیرامون تعرفه های طراحی بنر در ساخت سایت به طور روشنتر مطالبی ارائه خواهد شد.

ارائه تعرفه طراحی بنر چگونه است

اگر نگاهی به وب سایت های که طراحی بنر انجام می دهند بیاندازید با تعرفه های طراحی بنر متفاوتی مواجه خواهید شد این تعرفه ها با میزان تخصص افراد و وقتی که صرف انجام پروژه می کنند رابطه مستقیم دارد. هر چقدر پروژه طراحی بنر دارای جزئیات بیشتری باشد به همان اندازه تعرفه طراحی بنر افزایش پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است تمامی طراحی بنر های که در مرکز طراحی سایت وب ساز صورت می پذیرد از اصول حرفه ای پیروی کرده و بصورت پیشرفته تولید می شوند. متخصصین وب ساز در طراحی بنر هرگز از کیفیت کار خود به خاطر اینکه تعرفه طراحی بنر را کاهش دهند تا مشتریان را به سمت خود جذب کنند کم نمی کنند.

تعرفه طراحی بنر متحرک یا گیف

گروه طراحی سایت وب ساز برای مشتریان خود بسته های پیشرفته ای را تدارک دیده است تا افرادی که قصد طراحی بنر به تعداد بیشتری را دارند از تخفیف های ویژه استفاده کنند. بطور کلی تعرفه طراحی بنر در وبساز در سه بسته کاری ، پیشرفته و حرفه ای ارائه می شود.

دوستان با خرید بسته های کاری می توانند سه بنر حرفه ای به ابعاد مشخص شده را با تعرفه طراحی بنر نود هزار تومان دریافت کنند. تعرفه بسته های طراحی بنر پیشرفته که دومین بسته از بسته های طراحی بنر وب ساز محسوب می شوند به مبلغ صدوسی هزار تومان خواهد بود. در این بسته دوستان می توانند چهار بنر با ابعاد مشخص شده و یک بنر با ابعاد دلخواه دریافت کنند. علاقه مندان به بسته های حرفه ای هفت بنر برای آنها طراحی می شود که پنج بنر در ابعاد ارائه شده در جدول خواهد بود و ابعاد دو بنر دیگر به انتخاب مشتری می باشد. تعرفه طراحی بنر حرفه ای صدونود هزار تومان دریافت کنند. لازم به یاد آوری می باشد تمامی بنرها در بسته های وب ساز باید با یک موضوع و در یک شکل و شمایل باشند. برای موضوع های متفاوت قیمت طراحی بنر به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

تعرفه طراحی بنر بصورت عددی

عزیزانی که قصد طراحی بنر در موضوعات مختلف را دارند تعرفه طراحی بنر به صورت جداگانه و عددی محاسبه می شود. تعرفه طراحی های عددی بنر برای فرمت های گیف شست هزار تومان و برای فایل های فلش هشتادهزار تومان خواهد بود. طراحی هدر سایت یکی دیگر از خدمات طراحی بنر وب ساز است که توسط متخصصین گرافیک وب ساز با قیمت بیست و پنج هزار تومان انجام خواهد گرفت.

کلام آخر در تعرفه طراحی بنر

در طراحی بنر آنچه که شرط اصلی محسوب می شود طراحی بنری می باشد که قدرت تاثیر گذاری روی مخاطب را داشته باشد. شاید برای طراحی یک بنر حرفه ای مقداری مبلغ بیشتر به طراح پرداخت کنید اما کاری حرفه ای و تاثیر گذار برای شما ارائه خواهد شد. اگر بخاطر چند هزار تومان کاهش تعرفه طراحی بنر به یک طراح بنر غیرحرفه ای رجوع کنید بنر شما موفقیت لازمه را به دست نخواهد آورد پس به عنوان کلام آخر در تعرفه طراحی بنر عنوان می کنیم که هرگز کارشناسان آماتور را برای طراحی بنر خود انتخاب نکید که به اهدافتان نخواهید رسید. تعرفه طراحی بنر مناسب با شیوه حرفه ای را از متخصصین وب ساز بخواهید.
تعرفه طراحی بنر
بسته های کاری
46*60
240*120
125*125


قیمت ۹۰۰۰۰
بسته های پیشرفته
60*46
240*120
125*125
120*60
یک سایز دلخواه
قیمت 12۰۰۰۰
بسته های حرفه ای
هفت سایز دلخواه
حرفه ای
مناسب
ایده آل
ارزان
قیمت 19۰۰۰۰
بنرهای گیف
هر عدد 60000
بنرهای فلش
هر عدد 80000
طراحی هدر سایت
هر عدد 25000