بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
جذب مشتری در طراحی وب سایت
جذب مشتری در طراحی وب سایت تمامی مقالات

جذب مشتری در طراحی وب سایت

هدف اصلی و نهایی تمامی افرادی که طراحی سایت انجام می دهند یک چیز می باشد و آن یک چیز جلب توجه کاربر یا مشتری در طراحی وب سایت می باشد. در حقیقت اگر وب سایتی نتواند در جذب مشتری توانمند عمل کند هرگز راهی به سوی موفقیت در طراحی سایت نخواهد یافت زیرا کاربران عامل اصلی حیات یک وب سایت خواهند بود و عدم حضور آنها به منزله شکست در طراحی سایت به شمار خواهد آمد. در مقاله جذب مشتری در طراحی وب سایت به معرفی ابزار هایی که برای جذب مشتری در طراحی سایت در اختیار طراح سایت قرار دارد پرداخته خواهد شد.

رنگ از ابزارهای اصلی جذب مشتری در طراحی سایت

مهمترین و تاثیر گذارترین فاکتور در طراحی قالب سایت رنگ می باشد. از آنجایی که قالب وب سایت به عنوان اولین و آخرین راه ارتباط با مشتری در ساخت سایت می باشد لذا انتخاب صحیح رنگ در طراحی قالب سایت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. انتخاب رنگ در طراحی قالب معمولا بر پایه روانشناسی رنگ و هماهنگ با هدف اصلی سایت صورت می پذیرد. با توجه به آنچه که گفته شد رنگ از ابزار های مهم جذب مشتری در طراحی وب سایت به شمار خواهد آمد.

جذب مشتری در طراحی وب سایت با استفاده از تصاویر

یکی دیگر از ابزارهای مهم در جذب مشتری در طراحی وبسایت استفاده از تصاویر طراحی سایت می باشد. اگر انتخاب تصاویر به شیوه درست و مناسب و مطابق با اهداف طراحی سایت صورت پذیرد می تواند موجب ایجاد محبوبیت در طراحی سایت شده و با افزایش زیبایی به قالب در طراحی سایت موجب جذب مشتری در ساخت سایت شود. در بکار بردن تصاویر باید قوانین بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت را رعایت کرد اگر اصول سئو یا بهینه سازی تصاویر نادیده گرفته شود سرعت بارگذاری کاهش یافته و نتایج نا مطلوبی برای وب سایت به همراه خواهد داشت.

شرکت طراحی سایت وب ساز به منظور همراهی با وب مستر سایت در زمینه بهینه سازی تصاویر اقدام به ارائه ماژول قدرتمند ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت کرده است. این ماژول سبب ویرایش حرفه ای تصاویر در ابعاد خواسته شده از سوی قالب می شود و پهنای باند مصرفی را کاهش خواهد داد.

نقش فونت در جذب مشتری در طراحی سایت

از دیگر ابزارهای که در اختیار طراح سایت قرار دارد تا بتواند موجب جذب مشتری در طراحی وب سایت شود فونت می باشد. همانطوری که اطلاع دارید تعداد فونت های فارسی که در ساخت وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند محدود به سه فونت می باشد. برای استفاده از فونت های مناسب در طراحی وب سایت باید فونت های مورد نظر خود را به وب سایت اضافه کرد. در استفاده از فونت در طراحی سایت باید به ویژگی هایی چون حجم فونت و میزان خوانایی آن و چگونگی نمایش آن در مروگرهای مختلف توجه داشته باشید.

نمایش مطلوب سایت از عوامل جذب مشتری در طراحی وب سایت

کاربران طراحی سایت با یک وسیله و یک رزولوشن با سایت شما ارتباط برقرار نمی کنند.  اگر بتوانید در ساخت قالب وب سایت طوری عمل کنید که در مرورگرهای مختلف قابل نمایش باشد می توانید تاثیر مثبت در روند طراحی سایت داشته و زمینه ساز جذب مشتری در طراحی سایت شوید. استفاده از منو و اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت ، طراحی محتوی سایت تازه و مناسب با نیاز مشتری ، داشتن بخش نظرات و تماس با ما حرفه ای از دیگر موارد جذب مشتری در طراحی وب سایت به شمار می آیند. با طراحی سایت بوسیله وب ساز با نهایت قدرت در جذب مشتری در فضای مجازی حاضر شوید.