بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
استانداردهای جهانی در طراحی سایت
استانداردهای جهانی در طراحی سایت تمامی مقالات

استانداردهای جهانی در طراحی سایت

طراح براینکه بتواند در طراحی سایتی که انجام می دهد کارفرما را به اهدافی که مد نظر دارد برساند نیازمند رعایت قوانین و مقرراتی در ساخت سایت می باشد. به این مجموعه قوانین و مقررات استاندارد های جهانی در طراحی سایت گفته می شود. در طراحی سایت آماتور به دلیل اینکه طراح از دانش طراحی سایت کافی برخوردار نیست بسیاری از استانداردها و نکات مهم طراحی وب سایت را نادیده گرفته و همین امر وبساز را به فرجام طراحی سایت آماتور کشانده و در نتیجه هدف اصلی کارفرما در ساخت وب سایت مختل خواهد شد و نهایتا منجر به ناکامی در طراحی وب سایت خواهد شد. در مقاله استانداردهای جهانی در طراحی سایت سعی داریم تا مهمترین استانداردهای جهانی در طراحی سایت را که باید توسط طراح سایت رعایت گردد تا وب مستر به پیروزی در طراحی سایت دست پیدا کند بیان کنیم.

توجه به سئو اصلی مهم از استانداردهای جهانی در طراحی سایت

یکی از شاخص ترین استانداردهای جهانی در طراحی وب سایت می تواند رعایت نکات بهینه سازی یا سئو در طراحی سایت باشد. در ساخت وب سایت مجموعه قوانین و قواعدی در تمامی مراحل طراحی وبسایت باید رعایت گردد تا موجب بهتر دیده شدن وب سایت ساخته شده توسط موتورهای جستجوگر شود. به این مجموعه قوانین سئو گفته می شود. اگر اصول بهینه سازی در طراحی سایت به هر دلیل و در هر مرحله ای از ساخت وبسایت نادیده گرفته شود به اندازه خود در نرسیدن به هدف طراحی سایت موثر خواهد بود.

یکی دیگر از استانداردهای جهانی در طراحی سایت رعایت حجم مناسب اجزای طراحی سایت برای سرعت بخشیدن به بارگذاری خواهد بود. در طراحی قالب سایت نباید حجم صفحات سایت را آنقدر سنگین کرد که به سرعت بارگذاری لطمه وارد شود زیرا این کار موجب زیر پا گذاشتن حقوق کاربران در طراحی سایت شده و می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به بار آورد.

تصاویر در طراحی سایت نیز باید مطابق با استانداردهای جهانی در طراحی وبسایت مورد استفاده قرار بگیرد تا بتواند وب سایت را به طراحی پیشرفته و کارآمد سایت نزدیک کند. در طراحی موفق سایت حجم واندازه تصاویری که در طراحی قالب سایت بکار می رود باید توسط یک‌ گرافیست حرفه ای کاملا ویرایش و اصلاح شود تا تاثیر معکوس بر روی سایت نگذارد.

استانداردهای جهانی در طراحی کدهای سایت

کدهای قالب در طراحی وبسایت تاثیر فراوانی در حصول موفقیت در ساخت وبسایت می تواند داشته باشد. در طراحی حرفه ای سایت تمامی کدها با توجه به استانداردهای جهانی در طراحی سایت نوشته می شوند تا وب سایت دسخوش مرگ خاموش در طراحی نشده و از چرخه رقابت در فضای مجازی کنار گذاشته نشود. بهینه سازی کدها به معنای استفاده به جا ومناسب از کدها در ساختار سایت می باشد. رعایت امنیت در طراحی سایت از موارد دیگری است که در بهینه سازی کدها به آن توجه زیادی می شود.و باید مطابق با استانداردهای جهانی در طراحی سایت باشد.

در پایان مقاله استانداردهای جهانی در طراحی سایت باید گفت که شرکت طراحی سایت وب ساز یکی از معدود شرکت های طراحی وبسایت در ایران می باشد که تمامی استانداردهای جهانی در طراحی سایت را رعایت کرده و توانایی آن را دارد که شما را به غایت طراحی سایت تان برساند. رعایت کردن این استانداردهای جهانی در طراحی سایت توسط وبساز حرفه ای گری را در فضای مجازی برای شما به‌ ارمغان آورده است.